Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau IPB forumo kūrėjo, prižiūrėtojo į Lineage II projektą


alch0bako

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1561 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu alch0bako kitaip f0rtem seniau buvau labiau žinomas supergames.lt platformoje, esu čia nuo labusai.lt laikų. Buvau vienas iš populiariausių Grand Theft Auto San Andreas: Multi-Player serverių kūrėjų. Prieš pakeičiant sistemą turėjau daugiausiai reputacijos taškų forume.

Prisiminiau tuos laikus kada buvau kūrėjas ir grįžtu į tuos laikus tačiau kursiu labiau pelningesnius projektus kaip Lineage II.

Dabar kaip labiau susipažinote su manim noriu pranešt, kad ieškau komandos kuri paspartintų projekto kūrimą kuris vadinsis "L2 Hope", yra mano nupieštas ir html sukoduotas tinklapis landing tinklapis. Yra domenas yra SSL sertifikatas, pa kolkas komandos narių kiekis 4.

Ieškau žmogaus kuris norėtų ir būtų motyvuotas įstoti į tokį projektą.

Ieškau žmogaus kuris puikiai išmanytų IPB forumo variklį, galėtų įdiegti sistemų, padaryti forumą unikalų, jį valdyti bei nupiešti ir sukoduoti unikalų dizainą forumui. (GFX žmogų turim).

Negaliu pažadėti atlygio iš kart, nes panaudosiu visą projekto biudžetą marketingui. Video kūrimams keliomis kalbomis ir kitiems dalykams. Bet galiu prižadėti padorų atlygį kaip bus generuojamas pelnas.

Susidomėję prašau susisiekti su manim:

 discord: f0rtem#0001

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), X̻̻̻ parašė:

Image result for nobody cares

 

Tai tau ne IPS forumo kurejo reikia, o tas kuris nusimano HTML5/CSS.

Nu manau prisistatyt visiem reikia su kokiu žmogumi reikės bendradarbiauti projekte. Tau žinoma nerūpi nes nieko neįneštum į projektą su 0 žinių bagažu. Aš matai kaip kuriu projektus tai mano projektai nebūna tik grįsti forumu, todėl apie forumus nenusimanau. O html+css pats puikiai išmanau vis dėl to neturėčiau laiko prižiūrėt patį forumą, todėl žmogaus vis dar kaip ir ieškau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, alch0bako parašė:

Tau žinoma nerūpi nes nieko neįneštum į projektą su 0 žinių bagažu

Kad tu sakai kad kazkokio zlugusio projekto savininkas buvai ir kad daugiausiai rep turejai, cia ne prisistatymas, be to uz tave daugiau sugebu, bagazine tu. + Tavo reputacija nebuvo siaip sau anuliuota. Tikriausiai piknaudziavai ir tiek. Gl

Redaguota , nario X̻̻̻
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, X̻̻̻ parašė:

Kad tu sakai kad kazkokio zlugusio projekto savininkas buvai ir kad daugiausiai rep turejai, cia ne prisistatymas, be to uz tave daugiau sugebu, bagazine tu. + Tavo reputacija nebuvo siaip sau anuliuota. Tikriausiai piknaudziavai ir tiek. Gl

Pasikeitus forumo varikliui iš labusai.lt į supergames.lt visiem reputacijos taškai buvo anuliuoti. Pasakyčiau daugiau bet per daug informatyvus tau būčiau. Sėkmės žvaigžde.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1561 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...