Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
Julius_Weed

(ELRP) East-Life Serverio Failai

Recommended Posts

Sveiki visi taigi dalinuosi East-Life(ELRP) Serverio failais todel nes gavau leidima is sparkio(siu failu kurejo) platinti siuos failus.

Manau kad sie failai yra per pardavinejami pro visur ir jau gana uzbaigti sita visa dalyka. Sekmes naudojant!

Serverio failai: https://mega.nz/#!fT4BXQja!M9qHogTyhQ8_sY9UKmXof_Ax9jOEmUzW3jwt33wRrEs

Duombaze: https://mega.nz/#!XbZQzQTb!SRvcaxLBupGgRAx8hW-0meK3DCpCUlVDeW3D9muO-aU

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Enderdroid parašė:

Kad jau jie senai išplatinti per visus galus buvo, keista kad dar neturėjo kažkas :D

Nebuvo jie platinti, jie buvo pardavinejami, tai yra 2 skirtingi dalykai

Dalintis šį pranešimą

Sveiki, dėkui Juliui už tai, kad paplatinai serverio failus. Esu EastLife (ELRP) serverio įkūrėjas, buvo daug šilto ir šalto realiai kai kūriau, daug naktų praleista prie serverio, teko parduoti serverį, kadangi nebeturėjau asmeninio gyvenimo, daug laiko. Nauji savininkai man buvo prižadėje, kad projektu pasirūpins. Siūlė man žmonės ir didesnes sumas už projekta, bet pardaviau už mažiau, kadangi kaip sakiau jie buvo man prižadėje, kad juo pasirūpins, gavosi taip, kad projektą sužlugdė per pykčius ir nesutarimus. Tada liko tik vienas iš jų, ir žmogus bandė pasipelnyti, pradėjo pardavinėti failus, tiems kam pardavė, perpardavė kitiems, ir gavosi užburtas ratas. Realiai buvo gaila, kad tiek daug šūdserverių mano darbą naudoja, ir giriasi kokie jie unikalūs. Nuo dabar, bent jau žmonės galės atsisiųsti failus ir mokintis, galbūt kažką persidaryti pagal save. Dėkui Juliau dar karta.

- Sparky

Redaguota , nario Zero^

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 valandą, LuMiN parašė:

Nebuvo jie platinti, jie buvo pardavinejami, tai yra 2 skirtingi dalykai

žinojau gal 10+ žmonių kurie jau turėjo, tai jei ir stumdė tai po eurą gal kokį :D Keli iš jų jau ir serverius kuria ant šito kiek supratau.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele