Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
monowave

Verta pereiti į ALT:V?

Recommended Posts

Nemažą laiką seku ALT:V, jo atnaujinimus, bei jo galimybes. Esu pažaides su serverio scriptinimu. Esu programaves apie kelis menesius FIVEM platformoje. Ar verta pradėti daryti kažką naujo ALT:V platformoje? Ar galima tikėtis, kad ALT:V pralenks visas kitas esančias multiplayer modifikacijas?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
8 minutes prieš, monowave parašė:

Nemažą laiką seku ALT:V, jo atnaujinimus, bei jo galimybes. Esu pažaides su serverio scriptinimu. Esu programaves apie kelis menesius FIVEM platformoje. Ar verta pradėti daryti kažką naujo ALT:V platformoje? Ar galima tikėtis, kad ALT:V pralenks visas kitas esančias multiplayer modifikacijas?

manau, kad pralenks, nes kasdien administracija aktyvi, beto greitai ištaisomos klaidos, jei atsiranda cliento pusėj. Supportas aktyvus. Draugiška bendruomenė.

Dalintis šį pranešimą

Manau alt:V tikrai aplenks ir FiveM, o RapeMP jau ir aplenkė. Administracija aktyvi, bendruomėnė draugiška, padedanti. Atnaujinimai išleidžiami stabiliai, sync tikrai geras, o NPC sync'as jau kiek žinau yra planuose. Tai pat nereikia jokių mokeščių už papildomus slot'us kaip FiveM'e (alt:V support'ina iki 4096 slot'ų).

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele