Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ausinės žaidimam (30e.)


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Lūžo mano Ausdom M04s ausinės, tai reikia naujų. Žvalgausi ką nors iki 30€, kol kas labiausiai į akis krenta naujos Superlux HD681, kadangi Samson SR850 naujų sandeliuose niekur neturi. Pagrinde žaidimam.
Taip pat mąsčiau ir apie šiuos variantus :


- Nauji HyperX Cloud Stinger

- Galbūt kas iš QPAD?

- Naudotos AKG K72

Nenoriu skaityti įvairiausių gaming headsets haterių komentarų, norėtusi normalios, argumentuotos nuomonės. Puikiai žinau, kad jų kokybė nėra per geriausia, bet labiau įdomu kaip jos tikrai lygintusi su kokiomis minėtomis Superlux ar Samson žaidimuose, jei tai apskritai turėtu įtakos.

Šiaip dar buvau užmatęs skelbimus su Hyper X Cloud I, II, Alpha iki 20-25€, bet ten spėju bus vogtos 

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, ZoLq parašė:

Kaip galima pirkti naudotas ausines? Panasiai kas pirkt panaudotus triusikus. Tokiame price pointe tos ausines nelabai kuo skirsis , kazkur visada bus pataupyta. Imk Superlux'us ir nesuk galvos

Tik kiek atsimenų ausinių ant genitalijų nenešioja... Trumpai tariant, užsisakiau Superlux HD 681, jeigu bus chujnė, gražinsiu ir pasiimsiu AKG K72.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, ZoLq parašė:

Kaip galima pirkti naudotas ausines? Panasiai kas pirkt panaudotus triusikus. Tokiame price pointe tos ausines nelabai kuo skirsis , kazkur visada bus pataupyta. Imk Superlux'us ir nesuk galvos

Tik @darrel. taip sugeba :D

kas nutiko darrel, sulūžo ir negali pasitaisyti? Gi nusipirk hot glue gun'ą ir susiklijuok, lituoklį irgi gali. Žmonės moka iš tų ausinių, kurios sumažina garsą (neturi jokios elektronikos) integruoti, kad būtų kaip normalios, tik su dideliu noice cancelation, o tu čia... Negabus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

Tik @darrel. taip sugeba :D

kas nutiko darrel, sulūžo ir negali pasitaisyti? Gi nusipirk hot glue gun'ą ir susiklijuok, lituoklį irgi gali. Žmonės moka iš tų ausinių, kurios sumažina garsą (neturi jokios elektronikos) integruoti, kad būtų kaip normalios, tik su dideliu noice cancelation, o tu čia... Negabus.

Ta prasmė, kad po kurio laiko jos vėl sulūžtu? Please...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Ta prasmė, kad po kurio laiko jos vėl sulūžtu? Please...

Tu bent supranti kaip veikia ausinės? Gi jų vidus svarbiausias, o ne plastmasė ant galvos. Hot glue gun yra skirtingų rūšių, metalui, keramikai. Nešiojamų kompiuterių gamintojai ant senesnių prikluojaja su jais procesorius (raudona spalva), kraštelius.

Jau nusigyvenai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, NTQ parašė:

Tu bent supranti kaip veikia ausinės? Gi jų vidus svarbiausias, o ne plastmasė ant galvos. Hot glue gun yra skirtingų rūšių, metalui, keramikai. Nešiojamų kompiuterių gamintojai ant senesnių prikluojaja su jais procesorius (raudona spalva), kraštelius.

Jau nusigyvenai.

Dar karta sakau, man nereikia, kad jos vėl sulūžtu po kurio laiko ir tuo labiau, vien dėl to klijavimo aš prarasiu normalų rotation (pavadinkim taip, nežinau kaip tiksliai vadinasi) ausinės, tai kam aš gaišiu savo laiką? Tuo labiau leidžiu savus pinigus, ne tavus, tai koks tau skirtumas kaip aš elgiuosi? Žinau, kad galiu savo senas sutvarkyti, bet aš nenoriu su tuo gaišti laiko, easy as that.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, darrel. parašė:

Dar karta sakau, man nereikia, kad jos vėl sulūžtu po kurio laiko ir tuo labiau, vien dėl to klijavimo aš prarasiu normalų rotation (pavadinkim taip, nežinau kaip tiksliai vadinasi) ausinės, tai kam aš gaišiu savo laiką? Tuo labiau leidžiu savus pinigus, ne tavus, tai koks tau skirtumas kaip aš elgiuosi? Žinau, kad galiu savo senas sutvarkyti, bet aš nenoriu su tuo gaišti laiko, easy as that.

Be Samson'o geresnio kažko nerasi už 30 EUR. Visgi tai pagalvėlės, korpusas, o dar garsiakalbiai... Pagal kainos kokybę šiuo metu yra geriausi seniausi (prekės atpinga su laiku, jog išparduotų).

Siūlyčiau ausinukus – https://www.aliexpress.com/item/32892982905.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.32892982905&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=9905amp-Y23cnSnXiptpmJFgQ26xFQ1575832481175

 

Jie turi Quad Driverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, NTQ parašė:

Be Samson'o geresnio kažko nerasi už 30 EUR. Visgi tai pagalvėlės, korpusas, o dar garsiakalbiai... Pagal kainos kokybę šiuo metu yra geriausi seniausi (prekės atpinga su laiku, jog išparduotų).

Siūlyčiau ausinukus – https://www.aliexpress.com/item/32892982905.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.32892982905&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=9905amp-Y23cnSnXiptpmJFgQ26xFQ1575832481175

 

Jie turi Quad Driverį.

Kaip ir minėjau, Samson'ų niekas neturi. Samson'ai iš esmės tie patys HD 681 kiek tekos skaitytis, tik su 668B drivers, bet kiek kitaip sureguliuoti I guess? That's the word for it? O iš aliexpress tikrai nepirksiu, nelauksiu beveik du mėnesius, kadangi dabar dar visos šventės ir t.t., tai siuntimas užtruks. O ir nepamirškim to fakto, kad man ausinių pagrindė reikia žaidimam.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

Kaip ir minėjau, Samson'ų niekas neturi. Samson'ai iš esmės tie patys HD 681 kiek tekos skaitytis, tik su 668B drivers, bet kiek kitaip sureguliuoti I guess? That's the word for it? O iš aliexpress tikrai nepirksiu, nelauksiu beveik du mėnesius, kadangi dabar dar visos šventės ir t.t., tai siuntimas užtruks. O ir nepamirškim to fakto, kad man ausinių pagrindė reikia žaidimam.

Atvežė per 20 d. Garsas turbūt geriausias, sunaikina tos pačius Samson'us. Užsispyręs esi. Ten iš AliExpress yra originalios TRN ausinės. Be to, ausinukai žaidimams žymiai geresnis, kadangi labiau izoliuoja išorinį garsą.

Redaguota , nario NTQ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), NTQ parašė:

Atvežė per 20 d. Garsas turbūt geriausias, sunaikina tos pačius Samson'us. Užsispyręs esi. Ten iš AliExpress yra originalios TRN ausinės. Be to, ausinukai žaidimams žymiai geresnis, kadangi labiau izoliuoja išorinį garsą.

20 d. nėra trumpas laikas, o kaip ir sakiau, nepamiršk, kad dabar dar švenčių laikotarpis. Esu žaidęs su IEM ir man asmeniškai su jais tiesiog nepatogu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), darrel. parašė:

Tik kiek atsimenų ausinių ant genitalijų nenešioja... Trumpai tariant, užsisakiau Superlux HD 681, jeigu bus chujnė, gražinsiu ir pasiimsiu AKG K72.

mintis buvo ta kad kazkoks storuliukas priprakaitavo i tas ausines o paskui perki jas. tuo lab kad nelabai praskalbsi tuos padus daugumoj atveju

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ar gavai Superlux HD681? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimą. Dabar tokias pat mastau imti. 

Samsonai aliexpress už 19 eurų, bet teks laukti. https://www.aliexpress.com/item/32822500296.html?scm=1007.23534.124000.0&pvid=888e5e5b-d4a0-43ab-aee5-ab8aca0a41d5&rmsg=do_not_replacement&dp=f390669fb8991fcb0ffa128c3bdfb012&af=191415&cv=47843&afref=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F&mall_affr=pr3&aff_platform=aaf&cpt=1578273551572&sk=VnYZvQVf&aff_trace_key=32a29bba4b324f7bb9857110c12a7b65-1578273551572-01682-VnYZvQVf&terminal_id=f8bacf1ccbe34efa828e2546c2d03ca3

 

Superlux HD681 vs Samson SR850  Ar verta laukti Samsonų. Ar geriau Superlux vietoje pasiimti? Gal kam teko abu modelius klausytis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), baisonas parašė:

Ar gavai Superlux HD681? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimą. Dabar tokias pat mastau imti. 

Samsonai aliexpress už 19 eurų, bet teks laukti. https://www.aliexpress.com/item/32822500296.html?scm=1007.23534.124000.0&pvid=888e5e5b-d4a0-43ab-aee5-ab8aca0a41d5&rmsg=do_not_replacement&dp=f390669fb8991fcb0ffa128c3bdfb012&af=191415&cv=47843&afref=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F&mall_affr=pr3&aff_platform=aaf&cpt=1578273551572&sk=VnYZvQVf&aff_trace_key=32a29bba4b324f7bb9857110c12a7b65-1578273551572-01682-VnYZvQVf&terminal_id=f8bacf1ccbe34efa828e2546c2d03ca3

 

Superlux HD681 vs Samson SR850  Ar verta laukti Samsonų. Ar geriau Superlux vietoje pasiimti? Gal kam teko abu modelius klausytis?

Samson'us geriau pasiimti, nes iš esmės čia tie patys HD 681 tik žymiai patogesnės ir geriau sureguliuotos. Nes jeigu imti HD 681, tai geriausa iškart pasiimti ir naujus earpad'us, kurie kainuoja apie 5-10 eurų. Tai pat ir su EQ reikia biški pažaisti, kad aukštus numušti, nors nevisiem tai problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, baisonas parašė:

Tai nuorodoje su tokias pat earpad'ais kaip ir Superlux HD 681. Vistiek veliūrinius earpad'us tektų pirkti už 10 eu. 

O tu kokius išsirinkai? 

Lietuvoje su normaliais earpad'ais parduoda, interesting :D Aš kažkokius random iš Aliexpress pasiimiau, bet dar neatėjo - https://www.aliexpress.com/item/32824960140.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, darrel. parašė:

Lietuvoje su normaliais earpad'ais parduoda, interesting :D Aš kažkokius random iš Aliexpress pasiimiau, bet dar neatėjo - https://www.aliexpress.com/item/32824960140.html

Matomai netaip supratai. Ir Lietuvoje ir Kinijoje same shit komplektacija su šūdinos kokybės aerpad'as iš odos pakaitalo.

Komplektacija visur vienoda. Mačiau Aliexpres Samson su veliūriniais, bet kaina automatiškai gerokai į viršų.

O tai kurį ausinių modelį nusipirkai? Samson ar Superlux? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), baisonas parašė:

Matomai netaip supratai. Ir Lietuvoje ir Kinijoje same shit komplektacija su šūdinos kokybės aerpad'as iš odos pakaitalo.

Komplektacija visur vienoda. Mačiau Aliexpres Samson su veliūriniais, bet kaina automatiškai gerokai į viršų.

O tai kurį ausinių modelį nusipirkai? Samson ar Superlux? 

Nu tai Superlux.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kaip jos? Būtų įdomu išgirsti platesnį atsiliepimą. Kaip garsas klausant muzikos, žiūrint filmus ir žaidžiant?

Ar tikrai tokios nepatogios? Visur rašo, kad sunku išsėdėti ilgiau negu valandą. Visi giria garsą už savo kainą, bet peikia stiprų spaudimą ausims ir nepatogumą. Todėl mastau ar verta imti jas ar kurias nors skambančias gal prasčiau, bet patogiau.

Tu savom patenkintas? As pirktum, jei būtum pabandęs prieš perkant?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
27 minutes prieš, baisonas parašė:

Ir kaip jos? Būtų įdomu išgirsti platesnį atsiliepimą. Kaip garsas klausant muzikos, žiūrint filmus ir žaidžiant?

Ar tikrai tokios nepatogios? Visur rašo, kad sunku išsėdėti ilgiau negu valandą. Visi giria garsą už savo kainą, bet peikia stiprų spaudimą ausims ir nepatogumą. Todėl mastau ar verta imti jas ar kurias nors skambančias gal prasčiau, bet patogiau.

Tu savom patenkintas? As pirktum, jei būtum pabandęs prieš perkant?

Neesu audiophile, tai labai garso gerai neapibūdinsiu. Dėl patogumo jau rašiau anksčiau, būtinai reikia pasikeisti earpadus, nes originalus toks jausmas, kad jie vos ne plastmasiniai. Po kelių valandų sėdėjimo pradeda skaudėti ausis. Headband irgi gana kietas, tai pasikabinus ant kaklo, kartais atrodo, kad kažkas tau kaklą pjauna. Muzikos kokybė sakyčiau yra gera, bet aš iškart biški su EQ pasireguliavau. Filmų su tokiom ausinėm nelabai žiūrių, dažniausiai su IEM (Sony XB-50), bet karta pažiūrėjus, tai viskas puikiai girdėjosi. Žaidžiant viskas girdisi iškur, kas ateina, tai nusiskundimų irgi nėra. 

Jeigu vis dar kalbama būtų apie tas pačias naudotas, kurias pigiai gavau, tikrai pirkčiau. Bet, jei apie naujas, tai greičiausiai tiesiog Samson SR850 pasiimčiau su normaliais earpads arba dasidėčiau ir pasiimčiau HD 681 Evo.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...