Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

iPhone 7 droppina signalas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1595 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu problemą dėl telefono apple iPhone 7. Problema su ryšiu jog būna 4G ir bum 2G nesvarbu kurioj vietovėj būčiau. Kreiptasi į pardavėją dėl telefono problemų , bet savaitę pralaikė padarė ten diagnostiką ir nieko neaptiko. Į operatorių kreiptasi (Tele2, bei to pačio tlf pardavėjas) savo problemų neižvelgia su ryšiu... Sim keista nepadėjo... Nustatymai viskas nustatyta. Nejaugi beliko kreiptis į iDeal? , bet jeigu neaptiks problemų ar keisti operatorių? nors namiškiai tele2 ir problemų nepatiria

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, E3ikaZ parašė:

really? tai gal ir operatorius toks pat?

Toks pat irgi operatorius, ir toks pat telefonas, išeinu į lauka 4G įeinu į bet kokį pastatą 2G-3G iškart ryšys, operatoriaus pakeitimas taip pat nepadėjo, buvau nusprendęs keisti telefoną, bet sukūrei temą, laukiu ir aš variantų tikrai norėtūsi susitvarkyti. Ant kitų telefonų Tele2 (Pildyk) puikiai veikią visada 4G+ ryšys, iskyrus ant Apple Iphone 7  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, ηι¢к parašė:

Toks pat irgi operatorius, ir toks pat telefonas, išeinu į lauka 4G įeinu į bet kokį pastatą 2G-3G iškart ryšys, operatoriaus pakeitimas taip pat nepadėjo, buvau nusprendęs keisti telefoną, bet sukūrei temą, laukiu ir aš variantų tikrai norėtūsi susitvarkyti. Ant kitų telefonų Tele2 (Pildyk) puikiai veikią visada 4G+ ryšys, iskyrus ant Apple Iphone 7  

mano sesė turi 7 , bet jai tai nėra problemų. Aš operatorių keist žadu , bet tik 2021 keisti leis ;/ ir kreipimasis į juos nepadeda man niekaip. Galvoju bandyti su jais kovoti.

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

mano sesė turi 7 , bet jai tai nėra problemų. Aš operatorių keist žadu , bet tik 2021 keisti leis ;/ ir kreipimasis į juos nepadeda man niekaip. Galvoju bandyti su jais kovoti.

Kaip matau tave apmauna kas tik gali :D Savaitę pralaikė ir kaip suprasti nieko neaptiko? Tu jiems rodei kaip nusikerta ryšys?

Jeigu jie nevykdo savo įsipareigojimų ir patiri problemas su internetu, gali nutraukti sutartį. Jei įrengyje problema, reikalauji, kad pataisytų/pakeistų telefoną į naują/grązintų pinigus, jeigu problema nepataisoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, NTQ parašė:

Kaip matau tave apmauna kas tik gali :D Savaitę pralaikė ir kaip suprasti nieko neaptiko? Tu jiems rodei kaip nusikerta ryšys?

Jeigu jie nevykdo savo įsipareigojimų ir patiri problemas su internetu, gali nutraukti sutartį. Jei įrengyje problema, reikalauji, kad pataisytų/pakeistų telefoną į naują/grązintų pinigus, jeigu problema nepataisoma.

Problema tame jog jų lape parašyta cituoju: 'Atstatyta, atnaujinta operacinė sistema, testavimo metu telefonas dirbo tvarkingai,sutrikimų neužfiksuota' Bet problema egzistuoja , o jiems parodyt man sunku būtų kadangi nevisada atsijunginėja tas internetas. Turi pasiūlymu rašyt laišką ar ką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, E3ikaZ parašė:

Problema tame jog jų lape parašyta cituoju: 'Atstatyta, atnaujinta operacinė sistema, testavimo metu telefonas dirbo tvarkingai,sutrikimų neužfiksuota' Bet problema egzistuoja , o jiems parodyt man sunku būtų kadangi nevisada atsijunginėja tas internetas. Turi pasiūlymu rašyt laišką ar ką?

Šito neminėjai temoje, kad ne visada atsijunginėja internetas. Testavimas vyksta kelias dienas, reiškiasi jų patalpoje ryšys puikiai veikė.

Gal gyveni kokiame kaime ar įeini į pastatą, kuris nukerta ryšį. Pvz, kai kurių parduotuvių viduje dažniausiai sutrinka ryšys, nes nėra stiprintuvų ir kt. įranga susigriebia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, NTQ parašė:

Šito neminėjai temoje, kad ne visada atsijunginėja internetas. Testavimas vyksta kelias dienas, reiškiasi jų patalpoje ryšys puikiai veikė.

Gal gyveni kokiame kaime ar įeini į pastatą, kuris nukerta ryšį. Pvz, kai kurių parduotuvių viduje dažniausiai sutrinka ryšys, nes nėra stiprintuvų ir kt. įranga susigriebia.

Būdamas vilniuje taipogi patyriau problemų nors gyvenu kaime. ir tiesiog naudoji naudoji ir bam 2G planavau nešti į ideal , bet akropoly nebuvo idealo , next day važiavau namo

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, E3ikaZ parašė:

Būdamas vilniuje taipogi patyriau problemų nors gyvenu kaime. ir tiesiog naudoji naudoji ir bam 2G

Telefonas pakeičia į silpnesnį ryšį 3G arba 2G, kadangi per mažas signalas, jog naudotų aukštesnį. Įsitikink, kad kur esi yra arti ryšio antenos bokštai + namai, tv, elektros jungtys (būtent jie pastiprina ryšį). Jeigu namas be jokių matomų laidų, didelė tikimybė, jog susigriebs ryšį.

Signalo priėmimas priklauso nuo telefono įrangos. Kai kurie telefonai silpniau gaudo, tas pats ir su Wi-Fi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

Telefonas pakeičia į silpnesnį ryšį 3G arba 2G, kadangi per mažas signalas, jog naudotų aukštesnį. Įsitikink, kad kur esi yra arti ryšio antenos bokštai + namai, tv, elektros jungtys (būtent jie pastiprina ryšį). Jeigu namas be jokių matomų laidų, didelė tikimybė, jog susigriebs ryšį.

Signalo priėmimas priklauso nuo telefono įrangos. Kai kurie telefonai silpniau gaudo, tas pats ir su Wi-Fi.

na , bet jei ten kur buvau man 2G sesei 4G su tuom pačiu tlf tas pats operatorius???

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, E3ikaZ parašė:

na , bet jei ten kur buvau man 2G sesei 4G su tuom pačiu tlf tas pats operatorius???

Reiškiasi gali būti gamyklinis brokas telefono viduje, kas atsakingas už ryšio gavimą, skleidimą (mini antenoje).

Taip pat neblokuok telefono viršuje arba apačioje skylučių, būtent ten ir yra antenos. Gal tavo dėklas jas uždengia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, NTQ parašė:

Reiškiasi gali būti gamyklinis brokas telefono viduje, kas atsakingas už ryšio gavimą, skleidimą (mini antenoje).

Taip pat neblokuok telefono viršuje arba apačioje skylučių, būtent ten ir yra antenos. Gal tavo dėklas jas uždengia.

gal... nes visą telefoną gaubia tik ne apačia kur mikrofonas,lighting ir silent mygtukas pabandysiu dėklą pasiimt kitą

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

gal... nes visą telefoną gaubia tik ne apačia kur mikrofonas,lighting ir silent mygtukas pabandysiu dėklą pasiimt kitą

 

Pas mane tai yra 2 mini skylutės, 1 viršuje, kita apačioje, šalia audio jack. Lyg apatinė atsakinga už Wi-Fi (kai uždengi su pirštu, sumažėja Wi-Fi signalas), o viršutinė ryšį palaiko.

Tai pabandyk pasivaikščioti be dėklo ir išbandyti kelias vietoves. Jeigu vis tiek silpnės signalas, turėsi įdėti kažkiek pastangų, kad įrodytum, jog defektas antenoje. Minėjai, kad sesė turi same telefoną ir operatorių, tai foto tavo ir jos būtų puikus įrodymas (arba filmavimas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
 
 
 
 
3 minutes prieš, NTQ parašė:

Pas mane tai yra 2 mini skylutės, 1 viršuje, kita apačioje, šalia audio jack. Lyg apatinė atsakinga už Wi-Fi (kai uždengi su pirštu, sumažėja Wi-Fi signalas), o viršutinė ryšį palaiko.

Tai pabandyk pasivaikščioti be dėklo ir išbandyti kelias vietoves. Jeigu vis tiek silpnės signalas, turėsi įdėti kažkiek pastangų, kad įrodytum, jog defektas antenoje. Minėjai, kad sesė turi same telefoną ir operatorių, tai foto tavo ir jos būtų puikus įrodymas (arba filmavimas).

supratau ačiū jog duodi pasiūlymų ;) Jei pasikartos problema tada parašysiu pasiėmiau paprastą nestorą plastmasinį dėklą žiūrėsiu kaip kas.. 

ir nėra skilučių šiap kur turėtų antena būti

Atlikau ir speedtestą:

Su plastikiniu dėkliuku down 27,1mbps upl 9,31 ping 27 signalo stiprumas 3padalos iš 4 loss 0

Be case down 38,1 upl 7,16 ping 31 signalo stiprumas 3padalos iš 4 loss 0

su silikoniniu storesniu case down 27,4 upl 11,1 ping 26 stiprumas 3padalos iš 4 loss 0,35%

ir matuojant ir vėl greitis didesnis loss 0

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1595 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...