Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

klausimas kur būtu įmanoma apsistoti tarp samp projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1576 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

Niekad nemaniau kad reiks kurti tokia temą, bet nevermind :D . Reikalingas koks sa:mp projektelis, kur būtu galima apsistoti ir nežlugtu po mėnesio ar poros mėnesių o gal net greičiau. Nesiūlykit tu las-venturas.lt, GreenSide.lt, lmg ir panašiai, kažko kitko norėčiau išbandyti kur būtu įdomi bendruomenė bei pati Pagr.Administracija bent jau kažkiek subrendusi, o nekaip šitie fruktai :D - kad parašius jų vardą, ar kažkokią kritiką/nuomonę iškarto būčiau užbanintas. :)

https://imgur.com/a/sV6chY4 @Ricci

Kiekvienam forumo lankytojui pasiūliusiam projektą, kažkaip atsilyginsiu, gal f.eur, o gal kažkaip kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

IŠ tų didžiųjų projektų jei nenori jų rinktis iš tų mažesnių projektų stabilaus ir gero nerasi , yra redcounty.lt gali pamėgint žaidėjų nedaug, gal tau patiks , toliau reikia laukti kiek žinau šiuo metu kuriasi bent 4 projektai tai tiek , nes ir pats turbūt ponas matai kad tiesiog nėra be didžiųjų projektų kur pažaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Ricci parašė:

Mano vardą gali minėti, kaip ir kiekvienas. Tačiau reikia turėti šiek tiek supratimo kaip ir kas vyksta. ;x

Tu esi didžiausias šito Forumo Klounas, Period. Kalbi apie supratimą, kurio pats neturi :D Ir taip, aš esu tavo didžiausias Fanas, šito gali nekartot. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Jizzy parašė:

Lietuvoj - nėra. Jeigu moki Roleplay’int ir bent minimalius EN kalbos pagrindus, kaip variantus galiu pasiūlyt Redcountyrp, LSRP.

Užjaučiu tuos, kurie galvoja, kad praleidinėjant laiką žaidime ir turint sau antrą virtualų gyvenimą yra smagus dalykas. Atrodo tas virtualus gyvenimad svarbesnis už tikrajį. Zombiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Ricci parašė:

Mano vardą gali minėti, kaip ir kiekvienas. Tačiau reikia turėti šiek tiek supratimo kaip ir kas vyksta. ;x

Tavo vardą mini tie žmonės kurie žino kad tu nuo gyvenimo paslydes čiuvas :D Nepaėjo su tuo fake - atsiliepimu? Mynk kuo toliau iš to sampo, niekam tavo salgo ir tavęs nereikia. Laukiu tavo brunduku pakaliku stumimo ant manęs. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip jo, dabar yra visiška dykynė sampo projektuose, yra pagrindiniai 4-i dideli kurie kažkuriais aspektais labai panašūs vienas į kitą, arba ant tiek viskas įsisemta ir progresuota kad net nėra įdomumo žaisti. Nors visi sako jog neverta kurti SAMP projekto Lietuvoje aš sakau kitaip, jeigu bus sukurta tikrai kažkas nematyto ir su visiškai nematytais žmonėmis komandoje tada tikrai publika tam susirinks, bet visi kažkokie pasidarę tinginiai ir nesugeba nieko naujo sugalvoti ir mano jog 'taxi' darbas yra ahuena sistema ir 'kažkas naujo'. Bet aišku, kad sukurtum gerą projektą reikia susirasti žmogų kuris tikrai netingėtų dirbti kelis mėnesius nuoširdžiai be jokių dingimų, o visi kurie bijo investuoti 1000-2000€ į projektą, nuoširdžiai jum sakau, jeigu bus geras produktas jums tai atsipirks per du mėnesius jeigu ne mažiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1576 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...