Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

NorthSide.lt Network|Serveris uždarytas iki 2021 metų


SfeKsi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1554 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na nežinau ką jie šiame serveryje vadina unikalumu. Jei jums patinka frakcijos tuomet galite jungtis. Pagrindinis jų unikalumas yra skrynios, na nežinau ar tai unikalu. Radau keleta klaidelių serveryje, bendravau gražiai, apie klaideles pranešiau, atsakymas buvo na kodėl aš kimbu. Na tik draugiškai padėjau. Administracija įdomi. Paklausiau plačiau apie serverį kadangi jis naujas buvau na pašalintas.

c185573a5ea65d0f99a40b7db0a7fda1843.png 

Apibendrinant nieko įpatingo dar švieži, siųlyčiau palaukti.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, TheTrolis parašė:

Na nežinau ką jie šiame serveryje vadina unikalumu. Jei jums patinka frakcijos tuomet galite jungtis. Pagrindinis jų unikalumas yra skrynios, na nežinau ar tai unikalu. Radau keleta klaidelių serveryje, bendravau gražiai, apie klaideles pranešiau, atsakymas buvo na kodėl aš kimbu. Na tik draugiškai padėjau. Administracija įdomi. Paklausiau plačiau apie serverį kadangi jis naujas buvau na pašalintas.

c185573a5ea65d0f99a40b7db0a7fda1843.png 

Apibendrinant nieko įpatingo dar švieži, siųlyčiau palaukti.

Pats buvau serveryje, tuo metu kai gavai baną, administracija išliko ramia, nors ir kiek tu jiems pis*i protą, o serveris man patiko, tikrai unikalus, ir ne tik skryniose esmė :) , o tau Troli palinkėsiu, subręst ir nebebūt tokiu zanūda.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Sharkys` parašė:

Pats buvau serveryje, tuo metu kai gavai baną, administracija išliko ramia, nors ir kiek tu jiems pis*i protą, o serveris man patiko, tikrai unikalus, ir ne tik skryniose esmė :) , o tau Troli palinkėsiu, subręst ir nebebūt tokiu zanūda.

O kas sakė, kad jie neramūs, juk nebuvo dėl ko teigiau faktus ir klausiau klausimų prie ko čia proto niurkymas dabar? Geriau man pasakyk kodėl (administracija), kuria tu dievini baniną žmones už 2 klausimus ir klaidų, kurių netaiso parodymą? Na ir manau reiktu žinoti žodžio "menikinimas" reikšmę. Taip kad 3 ar 2 adminai buvo, 1 iš jų buvo normalus kitas tiesiog pasakė, kad aš jam nuotaikos negadinčiau nes visgi matyt jis vertė pluginus į LT kalba ir nepatiko, kad radau porą klaidų na ir dėl unikalumo kogero, kurio čia nėra pabrėšiu, taip kad nemanau ar verta šį žodį rašyti aprašant serverį. Vien dėl to aplankiau serverį.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, TheTrolis parašė:

O kas sakė, kad jie neramūs, juk nebuvo dėl ko teigiau faktus ir klausiau klausimų prie ko čia proto niurkymas dabar? Geriau man pasakyk kodėl (administracija), kuria tu dievini baniną žmones už 2 klausimus ir klaidų, kurių netaiso parodymą? Na ir manau reiktu žinoti žodžio "menikinimas" reikšmę. Taip kad 3 ar 2 adminai buvo, 1 iš jų buvo normalus kitas tiesiog pasakė, kad aš jam nuotaikos negadinčiau nes visgi matyt jis vertė pluginus į LT kalba ir nepatiko, kad radau porą klaidų na ir dėl unikalumo kogero, kurio čia nėra pabrėšiu, taip kad nemanau ar verta šį žodį rašyti aprašant serverį. Vien dėl to aplankiau serverį.

O kurioje vietoje bendravimas iš tavo pusės yra normalus, kai tu atėjęs į projektą vis floodini ir kartoji, jog neturime unikalių sistemų? Klaidas taisėmė jau nuo starto ir vos ne visos jau yra ištaisytos, tad net gi ties tuom nesugebėjai kažko tais įrodyti, kadangi vis gi ponaiti, klaidas taisome. Praeis para galėsi vėl prisijungti galbūt šiek tiek nurimęs, visi smagiai leido laiką projekte iki kol tu atėjai, jeigu tokia situacija pasikartos teks šalinti tave visam laikui iš projekto (nors tau tai ir nebūtų aktualu)

 

Papraščiausias patarimas, neradai įdomių sistemų? Nežaisk. Už klaidų pranešimus esame dėkingi ir žaidėjus apdovanojame, bet ne už proto knisimą ant kiek mūsų serveris yra blogas dėl kelių rašybos klaidų ar neveikiančių permissionų.

 

Kadangi šioje temoje pašalinių komentarų nenoriu ir dramų su randomais nemėgstu, @Adomas J. jei gali užrakink temą.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, TheTrolis parašė:

O kas sakė, kad jie neramūs, juk nebuvo dėl ko teigiau faktus ir klausiau klausimų prie ko čia proto niurkymas dabar? Geriau man pasakyk kodėl (administracija), kuria tu dievini baniną žmones už 2 klausimus ir klaidų, kurių netaiso parodymą? Na ir manau reiktu žinoti žodžio "menikinimas" reikšmę. Taip kad 3 ar 2 adminai buvo, 1 iš jų buvo normalus kitas tiesiog pasakė, kad aš jam nuotaikos negadinčiau nes visgi matyt jis vertė pluginus į LT kalba ir nepatiko, kad radau porą klaidų na ir dėl unikalumo kogero, kurio čia nėra pabrėšiu, taip kad nemanau ar verta šį žodį rašyti aprašant serverį. Vien dėl to aplankiau serverį.

Ir nebekurk tu , tų bannerių, baisūs af jie, nepyk už skaudžią tiesą.

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ar žinai kas yra floodas? Pacituok išrašą pamatysime, kad mano komentarai buvo vos ne kas kelias minutes.Sakai, kad nesugebėjau įrodyti, kaip kitaip įrodyti jei pasakiau, kad komanda man neveikia ir paklausiau ar turi veikti ar ne atsakei, kad turi  hmmm įdomu kodėl neveikia, ir + kad dar ne viena. Na pacituosiu ką buvau sakes, kad atėjau tik apsižvalgyti bet kaip adminas nieko nesupranti apie serverį bei bendravima su žmonėmis na gal vertimas šiek tiek sekasi. Bet niekur nemačiau tavo sakomo "proto knisimo" taip kad atsipalaiduok. Abejotina ar verta būtų ten beužsukti pamačiau ką reikėjo.

 

Išvados: neverta gaišti laiko paprastame, niekuo neišsiskiriančiame serveryje. Kaip ir minėjau nebent ęsate frakcijų fanai su magijomis.

Priežastys: nemoka priimti kritikos, komentarai yra floodas, pilna klaidų, nieko unikalaus, greiti banai už įdomias priežastis.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-12-07 09:27, Meluojanti parašė:

Vien del versijos, neapsimoka eiti. Kam kurti serverius ant senos versijos?

Kam kurti serverius ant senos versijos? O kam kurti serverius ant naujos versijos? Ar patiktų žaisti su žemu TPS, striginėjimais? Man asmeniškai ne. Šiuo metu serveris yra uždarytas tvarkymo darbams dviem savaitėm, jau šiandien serverį pradedame kelti į 1.15 kadangi mūsų developeris visus pluginus optimizavo, todėl jei perkelti pavyks, lauksime nuomonės iš pačio serverio, o ne tik pažiūrėjus į keletą skaičiukų. :)

 

Primenu, pusė Lietuvos serverių dar stovi ant 1.8.8 ir kažkodėl tais jiem pretenzijų neturi? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Kam kurti serverius ant senos versijos? O kam kurti serverius ant naujos versijos? Ar patiktų žaisti su žemu TPS, striginėjimais? Man asmeniškai ne. Šiuo metu serveris yra uždarytas tvarkymo darbams dviem savaitėm, jau šiandien serverį pradedame kelti į 1.15 kadangi mūsų developeris visus pluginus optimizavo, todėl jei perkelti pavyks, lauksime nuomonės iš pačio serverio, o ne tik pažiūrėjus į keletą skaičiukų. :)

 

Primenu, pusė Lietuvos serverių dar stovi ant 1.8.8 ir kažkodėl tais jiem pretenzijų neturi? 

Apie tuos 1.8 versijos serverius net nešneku, ten tokia atgyvena, tokiuose net nėra ką veikti. Pasirinkus gera hostingo tiekėją tps tikrai nebus mažas ant naujos versijos :) . Tiesiog bent jau man atrodo, kad žaisti naujesnės versijos serveriuose įdomiau, pvz kaip 1,13 paskendę laivai su lobiais, eini ieškai, neri , tada tave užpuola . Aišku bus ir tokių, kurie sakys neįdomu net ir naujausioje versijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, Meluojanti parašė:

Apie tuos 1.8 versijos serverius net nešneku, ten tokia atgyvena, tokiuose net nėra ką veikti. Pasirinkus gera hostingo tiekėją tps tikrai nebus mažas ant naujos versijos :) . Tiesiog bent jau man atrodo, kad žaisti naujesnės versijos serveriuose įdomiau, pvz kaip 1,13 paskendę laivai su lobiais, eini ieškai, neri , tada tave užpuola . Aišku bus ir tokių, kurie sakys neįdomu net ir naujausioje versijoje.

Tavo nuomonei pritariu, tikrai įdomu, todėl ir stengiames persikelti. Hostingą jau ir taip naudojame ganėtinai brangų, tačiau vis tiek su TPS bėdų kildavo bent jau ant 1.14 versijos, šiuo metu versija kaip matome yra geriau optimizuota nes bėdų nekyla. Savaime aišku, jog geresnio hostingo su tokiu žaidėjų skaičiumi imti neapsimoka, todėl pagal planą būtų protingiausia pirma serverį normaliai paruošti, įdiegti įdomių sistemų, dar labiau sudominti žaidėjus ir tada keltis į tą versiją, bet laukti nėra kada, nes žaidėjų daug neateis senesnėse versijose kaip ir galima suprasti. Užburtas ratas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Tavo nuomonei pritariu, tikrai įdomu, todėl ir stengiames persikelti. Hostingą jau ir taip naudojame ganėtinai brangų, tačiau vis tiek su TPS bėdų kildavo bent jau ant 1.14 versijos, šiuo metu versija kaip matome yra geriau optimizuota nes bėdų nekyla. Savaime aišku, jog geresnio hostingo su tokiu žaidėjų skaičiumi imti neapsimoka, todėl pagal planą būtų protingiausia pirma serverį normaliai paruošti, įdiegti įdomių sistemų, dar labiau sudominti žaidėjus ir tada keltis į tą versiją, bet laukti nėra kada, nes žaidėjų daug neateis senesnėse versijose kaip ir galima suprasti. Užburtas ratas :D 

Nebutinai brangu hostinga bet su gerais parametrais, as pvz naudoju uzsienio rinkos, ten tikrai geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heads up:

1.15 irgi gaidys su performance. Nu jeigu pavyks 30 zaideju su 20 TPS išlaikyti, tada pagirsiu. Po kolkas serveris turi būti minimaliai 50% jūsų programuotas, kad galėtumėte turėti daugiau žaidėjų be TPS nuostolių

 

Lyginta su VPS HOST:
16GB RAM DDR4 2133MHz ECC Memory
Xeon E5-1630v4 (3.70 GHz turbo iki 4GHZ, performance - 10,293 pagal https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Xeon+E5-1630+v4+%40+3.70GHz&id=2827)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), ZC AsVaidas parašė:

Heads up:

1.15 irgi gaidys su performance. Nu jeigu pavyks 30 zaideju su 20 TPS išlaikyti, tada pagirsiu. Po kolkas serveris turi būti minimaliai 50% jūsų programuotas, kad galėtumėte turėti daugiau žaidėjų be TPS nuostolių

 

Lyginta su VPS HOST:
16GB RAM DDR4 2133MHz ECC Memory
Xeon E5-1630v4 (3.70 GHz turbo iki 4GHZ, performance - 10,293 pagal https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Xeon+E5-1630+v4+%40+3.70GHz&id=2827)

Dėkui už info. Pagrindinės mūsų sistemos yra optimizuotos ties tps, tad žiesim ar optimizacijos padės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), SfeKsi parašė:

Dėkui už info. Pagrindinės mūsų sistemos yra optimizuotos ties tps, tad žiesim ar optimizacijos padės.

Pas mane nėra tokių dalykų kaip AntiCheat (jau net nekalbu apie easentials), lag kylantis iš pačio MC, 40 žaidėjų dar gali žaisti be TPS dropu, bet turime 16 mano įskiepių ir 17 siųstų (siųstų skaičius dar mažes)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1554 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...