Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

NorthSide.lt Network|Serveris uždarytas iki 2021 metų


SfeKsi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1533 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
54 minutes prieš, Meluojanti parašė:

O šitą pluginą mes turime :)

O dabar apie tikrinimus. Ne vienas užsienio serveris nedaro jokių tikrinimų. Ir aš pilnai palaikau Voveryte. Be to yra tokių žaidėjų, pvz kurie kalba per discord esantį telefone, todėl nėra galimybės rodyti savo ekrano vaizdą. Taip pat jei šneki per discord, esantį internete, tai irgi nėra galimybės rodyti vaizdo.

 Toliau, kas man užtikrins, kad jūsų siūlomos programėlės yra saugios. Dar vaikai nežinodami jų veiklos pobūdžio (aš kalbu apie tokias, kurios leidžia valdyti svetima pc per atstumą) jas instaliuos, aišku jeigu dar tą mokės padaryti. Tikrai nemanau, kad jis ta programėlę iškarto pašalins. O va per ją įmanoma viskas :)

 Tai kur jūsų garantija , kad to nebus? Tokiu atveju turite atsiūsti sutartį, tik kurią patvirtinus jūs įsipareigojate saugiai vykdyti patikrą. 

 

Nieko nenusimanai ryškiai :D Pasidomėk vanitymc, mineheroes, viperhcf ir kitais serveriais, ten jau screenshare egzistuoja 5+ metų. Sistemos tikrinančios kompiuterius yra tokio pat oficialumo kaip TeamViewer, tai nėra random "parautos" programos iš kažkur, visos jos yra iš patikimų kompanijų.

Prie ko čia tas discord? Discord net nėra naudojamas patikroms, jeigu žaidėjai į jį negali prisijungti šnekėti.

Logikos kaip matau trūksta ir patirties, kaip ir visažinei aukščiau tavęs, ech tos moterys, galvoju, jog tik prie vairo blogos :D

Štai pasidalinu vienu iš screenshare video darytų prieš porą metų, kaip visa tai atrodo, galbūt biški į galvą atneš proto, jog tai vyksta ir itin dažnai.

 

 

Edit: Screenshare sistema laikinai išimta, todėl galit nebeverkti dėl jos.

Redaguota , nario SfeKsi
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu mini tokius serverius, mažai girdėtus. Tada taves paklausiu, o kaip tavo manymu hypexil, mineplex tikrina žaidejus? Deja jiems to nereikia, už juos viską padaro antičytinės. Dėl discord, jei tu jo nenaudoji kaip pokalbio programos, taip išeina dar vis užstrigęs skype ? Be to tu man niekaip neįsiūlytum siūstis kažkokių programų, geriau jau gaučiau ban, net jei ir nesu kalta, negu leisčiau kažkam naršyti po kompiuterį savo :)

 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Projektas kaip šiai dienai yra uždaromas, planuojamas uždarymo laikas: bent 1 metai. Projekto failai parduodami nebus ir atradus laiko prie jo ir vėl bus dirbama ir viską paruošus pradėsime reklamuotis ir rinkti žaidėjus. Ačiū visiems žaidėjams, kurie per trumpą laikotarpį buvo atėję į projektą, tačiau dėl laiko stokos ir kitų problemų, tiek aš, tiek Blindas projekto išlaikyti nebegalime ir dirbti prie jo laiko neberandame. Aš prie šio projekto komandos nebeprisijungsiu, nebent sugebėsime startuoti iki vasaros arba per vasarą.

Ačiū visiems už prisiminimus ir tai, jog žaidėte! 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1533 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...