Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

NorthSide.lt Network|Serveris uždarytas iki 2021 metų


SfeKsi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1534 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Noriu informuoti, jog serveris yra laikinai tvarkomas, esame įdiegę daug naujų sistemų, bei esame sutaisę daug įvairiausių klaidų, taipogi, serverį atnaujinome iš 1.12 į 1.15. Visus atnaujinimus ties serveriu galite rasti mūsų discord kanale, dvejų savaičių bėgyje, kai projektas vėl bus atidarytas paskelbsime detalų sistemų aprašymą mūsų forume northside.lt, todėl kviečiame visus prisiregistruoti! Serverį norime atrakinti kuo greičiau, tačiau, tuo pačiu norime jį pilnai sutvarkyti, jog sutvarkius rastume minimaliai klaidų ir galėtume pradėti dirbti prie naujo serverio, todėl atsiprašome visų, jog visas šis procesas kiek užtrunka. 

 

Projekto aprašymas yra kiek pasenęs ir bus atnaujintas greitu metu, turime daug neaprašytų sistemų, bei dalis iš aprašytų yra perkurtos, veikia kitaip nei apibūdinta. 

Redaguota , nario SfeKsi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lol, Įkėliau senesnius savo serverio failus testavimui pažiūrėti ką galėčiau atnaujinti į naujiausia versija 1.15...

Rimtai žmonės nebeturite ką veikti ffs.

36 minutes prieš, Tadassi. parašė:

Sėkmės su projektu.

But what is this?
Screenshot_41.png.4e441172ab3c1b9badb0eef14801eb39.png

 

18 minutes prieš, Septynke parašė:

šitėp jie pereina ant 1.15 versijos

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Blinddas parašė:

Galima, bet gal galėtum tai parašyti mūsų Discord #pagrindinis kanale? :)

Well tuo metu buvau isijunges tik supergames.lt, taip atsitiko ;.;

Bei aišku dar karta sėkmės su projektu.

Redaguota , nario Tadassi.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek galiu pasakyti is sio savininko puses tai jis kiek girdejau yra skolingas ir skleidzia savo zaidejams netikslia informacija. kaip pvdz: Skjermbilde_10.png?width=321&height=66
Zhveris pletoja projekta bet idejos su siuom zmogum skiriasi, kadangi tam projekte dabar ikeliau koja tai zinau kaip ten kokia ideja, ir northside ar koks cia pavadinimas be bus, ideja nera tapati ir skiriasi ziauriai.

Parasius i northside grupe koki jis ten pisala skleidzia zmonems, gaunamas iskarto banas grupej. Eilinis Benas Tenas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Kiek galiu pasakyti is sio savininko puses tai jis kiek girdejau yra skolingas ir skleidzia savo zaidejams netikslia informacija. kaip pvdz: Skjermbilde_10.png?width=321&height=66
Zhveris pletoja projekta bet idejos su siuom zmogum skiriasi, kadangi tam projekte dabar ikeliau koja tai zinau kaip ten kokia ideja, ir northside ar koks cia pavadinimas be bus, ideja nera tapati ir skiriasi ziauriai.

Parasius i northside grupe koki jis ten pisala skleidzia zmonems, gaunamas iskarto banas grupej. Eilinis Benas Tenas.

Zhveris atėjo į projektą tik dėl pinigų, nei administracijai nei man jis itin nepatiko savo elgesiu, aš renku projektui komandą ir jei matau, jog žmogus jai netinka, jį pašalinu.

Žmogus už mano nugaros reklamuoja savo projektą, kopijuoja idėjas ir dar prašo pinigų kuriuos ar taip ar taip gaus, tačiau kaip ir buvo su juo kalbėta teks palaukti.

Idėjos panašios pagal aprašymą senąjį mūsų, nežinau ką jis ten kuria, bet jog sistemos panašios tai faktas.

Buvai užblokuotas nes atėjai ieškoti bėdų, taipogi kadangi mute botas neveikia turime taisyklę jog nusižengusius narius laikinai užblokuojame.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Zhveris atėjo į projektą tik dėl pinigų, nei administracijai nei man jis itin nepatiko savo elgesiu, aš renku projektui komandą ir jei matau, jog žmogus jai netinka, jį pašalinu.

Žmogus už mano nugaros reklamuoja savo projektą, kopijuoja idėjas ir dar prašo pinigų kuriuos ar taip ar taip gaus, tačiau kaip ir buvo su juo kalbėta teks palaukti.

Idėjos panašios pagal aprašymą senąjį mūsų, nežinau ką jis ten kuria, bet jog sistemos panašios tai faktas.

Buvai užblokuotas nes atėjai ieškoti bėdų, taipogi kadangi mute botas neveikia turime taisyklę jog nusižengusius narius laikinai užblokuojame.

Kadangi tame projekte kuriame sedziu yra traukiamos idejos nuo anglisko serverio kurio neminesiu, ir is jusu serverio mes neturim ka imti. Tai vat sitas sakinys viska pasako apie musu idejas.

EDIT: Bet still tai nepakeicia jusu poziuri i tai kaip jus reguojat i kitus zmones, Parasiau koki pisala cia skleidziat zmonems, gavau vos ne instantly bana.? Tuom ir gavau vaizduote kas per savininkas jus esat. Eilinis Benas Tenas is Kingdomo.

Redaguota , nario AdomaS_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Kadangi tame projekte kuriame sedziu yra traukiamos idejos nuo anglisko serverio kurio neminesiu, ir is jusu serverio mes neturim ka imti. Tai vat sitas sakinys viska pasako apie musu idejas.

EDIT: Bet still tai nepakeicia jusu poziuri i tai kaip jus reguojat i kitus zmones, Parasiau koki pisala cia skleidziat zmonems, gavau vos ne instantly bana.? Tuom ir gavau vaizduote kas per savininkas jus esat. Eilinis Benas Tenas is Kingdomo.

Pasiskaityk 4 straipsnį ką parašiau dėl ko buvai užblokuotas. Į diskusijas toliau nesivelsiu jei čiai taip pirmyn atgal šaudysim. Gražių Švenčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Pasiskaityk 4 straipsnį ką parašiau dėl ko buvai užblokuotas. Į diskusijas toliau nesivelsiu jei čiai taip pirmyn atgal šaudysim. Gražių Švenčių.

"Buvai užblokuotas nes atėjai ieškoti bėdų, taipogi kadangi mute botas neveikia turime taisyklę jog nusižengusius narius laikinai užblokuojame."

Jei tu ponas skaitai "Ieskoti bedu" kaip paklausiamas del ko jus skleidziat bloga informacija zaidejams, Tai kaip taves galima graziuoju paklaust ponas?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

"Buvai užblokuotas nes atėjai ieškoti bėdų, taipogi kadangi mute botas neveikia turime taisyklę jog nusižengusius narius laikinai užblokuojame."

Jei tu ponas skaitai "Ieskoti bedu" kaip paklausiamas del ko jus skleidziat bloga informacija zaidejams, Tai kaip taves galima graziuoju paklaust ponas?

 

Va taip galima, kaip šis žmogus, be keiksmų ir kažkokių tais scenų kėlimo, galima normaliai paklausti. 

mzizo0n.png

O trumpai ir aiškiai tai paminėjau, jog idėjos sutampa/yra panašios dėl panašaus stiliaus aprašymo, visos idėjos išdėstytos buvo labai panašiai kaip mūsų sename aprašyme, tačiau aprašymą dėl to pakeitėme, kadangi kkz nekeistų savojo, jog mažiau ginčų būtų. Tai tiek. 

Iš pašalinimo priežasties jam nutryniau, jog idėjos sutampa, išvados gal kiek buvo skubotos padarytos palyginus, jog tos idėjos skiriasi, tik pavadinimai vienodi.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), SfeKsi parašė:

Va taip galima, kaip šis žmogus, be keiksmų ir kažkokių tais scenų kėlimo, galima normaliai paklausti. 

mzizo0n.png

O trumpai ir aiškiai tai paminėjau, jog idėjos sutampa/yra panašios dėl panašaus stiliaus aprašymo, visos idėjos išdėstytos buvo labai panašiai kaip mūsų sename aprašyme, tačiau aprašymą dėl to pakeitėme, kadangi kkz nekeistų savojo, jog mažiau ginčų būtų. Tai tiek. 

Iš pašalinimo priežasties jam nutryniau, jog idėjos sutampa, išvados gal kiek buvo skubotos padarytos palyginus, jog tos idėjos skiriasi, tik pavadinimai vienodi.

Tu mane uzbaninai nezinojas kaip ta diskusija nueis blogaja ar geraja puse, tai sakyciau pasitvarkyti ir pries darant skubotas isvadas, isiaiskintum iki kito karto. Man tai sukuri nekoki ispudi.

O kaip ir sakiau idejos kuriame projekte esu su kkz paremtos pagal angliska serveri ir isleisim Lietuviska jo versija. Nes kiek matau tavo tos idejos irgi yra imtos ne is galvos, o is kito projekto ENG:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
53 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Tu mane uzbaninai nezinojas kaip ta diskusija nueis blogaja ar geraja puse, tai sakyciau pasitvarkyti ir pries darant skubotas isvadas, isiaiskintum iki kito karto. Man tai sukuri nekoki ispudi.

O kaip ir sakiau idejos kuriame projekte esu su kkz paremtos pagal angliska serveri ir isleisim Lietuviska jo versija. Nes kiek matau tavo tos idejos irgi yra imtos ne is galvos, o is kito projekto ENG:

Tiesiog tu iš kart prisijungęs su keiksmais parašei ir bandei išsiaiškinti situaciją, man nelabai rūpi kaip ta diskusija nueis kai žmogus taip bendrauja, kai galėjai parašyti normaliai, tad čia jokia skubota išvada daroma nebuvo ir likai pats kaltas. Smulkmena, neverta dėl to čia kažką mums ginčytis.

Tavo discord banas pasibaigė, patikrinau. Gali jungtis jei nori atgal.

Redaguota , nario SfeKsi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

Tu mane uzbaninai nezinojas kaip ta diskusija nueis blogaja ar geraja puse, tai sakyciau pasitvarkyti ir pries darant skubotas isvadas, isiaiskintum iki kito karto. Man tai sukuri nekoki ispudi.

O kaip ir sakiau idejos kuriame projekte esu su kkz paremtos pagal angliska serveri ir isleisim Lietuviska jo versija. Nes kiek matau tavo tos idejos irgi yra imtos ne is galvos, o is kito projekto ENG:

lol, kopindami nepadarysit stebuklo, turbūt dar labiau supisit ar pan., nes nemanau, kad esat jau tokia patyrus komanda kaip angliškuose serveriuose. kam išvis daryti lietuvišką jeigu yra angliškas? ten pati idėja turbūt geriau išpildyta...

kad ir kaip ten bebūtų, komanda irgi nėra labai iteligentiška, nes keiksmai plūsta ar pan., jeigu būtumet visi mandagūs, tolerantiški gal ir manyčiau, kad kažkas wow tam projekte bus, bet kolkas, kad užlipo ant liūto ir nufilmavo su shaderiais nematau čia kažko labai wow, na, bet kaip sakant - ateitis parodys. nieko prieš jus bėje neturiu, tad jeigu pradėsit su visa komanda mane plūsti, tai siūlau to nedaryti, nes tiesiog draugiškai parašiau nieko nenorėdamas įžeisti ar pan.

Redaguota , nario Septynke
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1534 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...