Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarkit kas apsimokiau


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Vidmantas. parašė:

nu jo UK z*** kiek esu girdėjas :D gali kas mėnesi keist telefonus :D

 

Prieš 1 valandą, H0st parašė:

Na bent jau as ne kas mėn keičiu. Nori užsidirbti tam reikia norą rodyti kad tikrai nori dirbti ir tau seksis ir užsidirbsi. Gerai baigiam šia temą nes ši tema skirta ne tokiai temai kaip dabar šnekam :). O jei nori pratesti temą tai rašyk į A.Ž mielai atrašysiu 

Jeigu nuominukas esi ir vairuoji 1.3l degtukų dėžutę tuomet gali pirkti telefonus, kas mėnesį. Nėra čia ''zjbs'', jeigu gyveni normalų gyvenimą. Geriau, nei Lietuvoje, turtingesnė šalis žinoma, bet tikrai pinigais nesninga.

O jeigu atsakyti į @H0st klausimą, tai paklausčiau ar tau ta kamera labai svarbi, jei ne, tai nėra tikslo pirkti, nei vieno iš paminėtų telefonų.

Redaguota , nario AurelijusRS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, AurelijusRS parašė:

 

Jeigu nuominukas esi ir vairuoji 1.3l degtukų dėžutę tuomet gali pirkti telefonus, kas mėnesį. Nėra čia ''zjbs'', jeigu gyveni normalų gyvenimą. Geriau, nei Lietuvoje, turtingesnė šalis žinoma, bet tikrai pinigais nesninga.

O jeigu atsakyti į @H0st klausimą, tai paklausčiau ar tau ta kamera labai svarbi, jei ne, tai nėra tikslo pirkti, nei vieno iš paminėtų telefonų.

Nenoriu girtis bet vairuoju ne degtukų dėžutę nebent BMW e60 yra dėgtuko dėžutė pagal jus :D. Taip kamerą man yra svarbi daug kur bent jau man reikalingą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, H0st parašė:

Nenoriu girtis bet vairuoju ne degtukų dėžutę nebent BMW e60 yra dėgtuko dėžutė pagal jus :D. Taip kamerą man yra svarbi daug kur bent jau man reikalingą.

Ir kiek draudimo moki? 

Na jeigu nesi kažkoks mėgėjas fotografas, tai tuomet gali pasiimti bet kokį Samsung S modelį, kuris iki 500-600 kainuoja ir pilnai užteks. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, AurelijusRS parašė:

Ir kiek draudimo moki? 

Na jeigu nesi kažkoks mėgėjas fotografas, tai tuomet gali pasiimti bet kokį Samsung S modelį, kuris iki 500-600 kainuoja ir pilnai užteks. 

Na žinai tokie dalykai tikrai niekam turėtų būti įdomūs bet gi čia nepaslaptis kiek moku. 160 Svarų mėn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, H0st parašė:

Na žinai tokie dalykai tikrai niekam turėtų būti įdomūs bet gi čia nepaslaptis kiek moku. 160 Svarų mėn.

Nu kaipgi neįdomus, jeigu parašai, kad telefonus perki kas mėnesį, tai žmonėms įdomu palieka. Aš galvoju, kad irgi nemažai uždirbu palyginus, bet telefonų neperku kas mėnesį, tai sakau užklausiu. Bent dviejų kambarių, normalesnio namo nuoma, pasiima 1200 į mėnesį su mokesčiais, plius draudimas automobilio, gym koks membershipas, kitos išlaidos ir žiūrėk jau iš 35k/year salary, nieko beveik nelieka mėnesio gale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, AurelijusRS parašė:

Nu kaipgi neįdomus, jeigu parašai, kad telefonus perki kas mėnesį, tai žmonėms įdomu palieka. Aš galvoju, kad irgi nemažai uždirbu palyginus, bet telefonų neperku kas mėnesį, tai sakau užklausiu. Bent dviejų kambarių, normalesnio namo nuoma, pasiima 1200 į mėnesį su mokesčiais, plius draudimas automobilio, gym koks membershipas, kitos išlaidos ir žiūrėk jau iš 35k/year salary, nieko beveik nelieka mėnesio gale.

Nu tai taip bet man tiek visko nereikia. Telefoną dabar kur turiu pirkau gal prieš 4 mėn :D. Gym tai čia nėra išvis brangu, už mėnesį mokėti po tiek mažai tai čia nieko baisaus aišku aš čia jau su masažuokliais su viskuo planą pasidaręs.

Dabar, H0st parašė:

Nu tai taip bet man tiek visko nereikia. Telefoną dabar kur turiu pirkau gal prieš 4 mėn :D. Gym tai čia nėra išvis brangu, už mėnesį mokėti po tiek mažai tai čia nieko baisaus aišku aš čia jau su masažuokliais su viskuo planą pasidaręs.

 

P.S  Jei yra tokių kas netikit kad pinigų turiu tai numeskit savo saskaitą permesiu dalį ir įsitikinsit :) nes garantuotai yra tokių kur mano jog tai melas ką rašau ir sakau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, H0st parašė:

Nu tai taip bet man tiek visko nereikia. Telefoną dabar kur turiu pirkau gal prieš 4 mėn :D. Gym tai čia nėra išvis brangu, už mėnesį mokėti po tiek mažai tai čia nieko baisaus aišku aš čia jau su masažuokliais su viskuo planą pasidaręs.

 

P.S  Jei yra tokių kas netikit kad pinigų turiu tai numeskit savo saskaitą permesiu dalį ir įsitikinsit :) nes garantuotai yra tokių kur mano jog tai melas ką rašau ir sakau :) 

Ne masažuokliuose esmė, o gyvenamajame būste. Jeigu nuomuoji kažkokį kambarį už 500 į mėnesį, o uždirbti 2k, tai pinigų daug lieka ir tada gali net ir laptopus pirkt kiekvieną mėnesį naujus, bet jeigu nuomuojiesi savo namą ar butą bent dviejų kambarių, kur gyveni su drauge ar vienas, mažiau 1000/mėn. tikrai negausi. Vien tik dėl to parašiau, kad žmonės va pradėjo rašyti kaip ''zjbs UK'' ir panašius dalykus, tai pats gyvendamas ten ne pirmus metus ir ne antrus, sakau realybės biškiuką reikia įskiepyt. 

Jeigu turi tų pinigų, tai turėk, tavęs įrodinėt aš neprašau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man toks jausmas, lyg cia sedi 17 metis vaikas, kad tik pasigirti nori.. turi p30, dar jam negana.. graudu. Gal tu pradek 

45 minutes prieš, H0st parašė:

Na žinai tokie dalykai tikrai niekam turėtų būti įdomūs bet gi čia nepaslaptis kiek moku. 160 Svarų mėn.

160 svaru?:DDDD tai tau kiek? 30? Su 12metu stazu? Nebejuokink laudies, uk draudimas brangesnis e60, tikrai ne160 + kai vaikas, be patirties esi.. manau tiesiog sudus rasai ir tiek.

Redaguota , nario X̻̻̻
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, X̻̻̻ parašė:

Man toks jausmas, lyg cia sedi 17 metis vaikas, kad tik pasigirti nori.. turi p30, dar jam negana.. graudu. Gal tu pradek 

160 svaru?:DDDD tai tau kiek? 30? Su 12metu stazu? Nebejuokink laudies, uk draudimas brangesnis e60, tikrai ne160 + kai vaikas, be patirties esi.. manau tiesiog sudus rasai ir tiek.

Fully comprehensive, Audi A5 2011 2.0l. draudimas, man kainavo £900 metams. Prieš tai, dviejus metus vainėjau su A2 moto teisėmis, 46.6hp Honda. Gal pas jį ne fully comp'as. Kitu atveju £3-4k į metus tikrai mokėtų.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), X̻̻̻ parašė:

Man toks jausmas, lyg cia sedi 17 metis vaikas, kad tik pasigirti nori.. turi p30, dar jam negana.. graudu. Gal tu pradek 

160 svaru?:DDDD tai tau kiek? 30? Su 12metu stazu? Nebejuokink laudies, uk draudimas brangesnis e60, tikrai ne160 + kai vaikas, be patirties esi.. manau tiesiog sudus rasai ir tiek.

Realiai tai normali to draudimo kaina, jei nepastebėjai čia į mėnesį. Aš už bmw e90 2l benz, moku po 130 į mėnesį. + kaip lietuviai tokie sukti tau draudimą gali padaryti ir už 100£ ir nesvarbu kokia mašina ir pnš. 

 

P.S Mano nuomone žiūrėkis kas tau labiau patinka iphone ar samsung, nueik į bet kurią elektronikos parduotuvę ir prasibandyk. Pasižiūrėk review ir nuspręsi ko tu nori.

Redaguota , nario Haakisen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniskai pats naudoju iphone x ir dirbu telefonu servise, tai jei manai kad tau reikia tik del kameros telefono pirk huawei p30 pro, jei nori greito os darbo soc tinklam ir viskas - imk iphone X/Xs, nes 11 tik kamera vos vos geresne ir reikalo moket daugiau nematau, jei dirbi daug su dokais muziku daug reik siustis kad paklausyt masinoj ir panasiai imk samsa.

 

Ir biski klausimas kyla, kodel tu nori teefono kuris vertas ketvirtadalio tavo masinos kainos :D siaip sakau turiu X'a esu patenkintas ir net neplanuoju upgradint

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* kiek čia pavyduolių :D žmogus apie telefoną ,o jie svetimus pinigus skaičiuoja, o beje ir Lietuvoje uždirbti eina jei galva turi tai visur uždirbsi, net ir daugiau nei kitur :D , aš imčiau s10 dėl dizaino galbūt ir šiaip toks smagus telefonas pamaigyt, bet iphonas ilgiau laikys , bus greitesnis ir veiks stabiliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali man huwawei padonatinti ? Duosiu vipa, bigvipa, ir supervipa 3 mėn savo samp serve !

4 real tho jei nori taip pinigus švaistyti geriau pasiimk pigesni telefoną ir keisk kas metus ar puse metų. Galėsi nešioti be dėkliuko ir nebus gaila kai pamesi ar sudaužysi.
Man tai kažkaip telefonai *Myliu SuperGames.lt*, čj imčiau midrange telefona net jei banke milijonai vartytus.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, .Ignas parašė:

jau nepirmas zmogus siais metais perkantis telefona nes kamera svarbi.. tai pasiimkit kam reikia normalia kamera ir naudokit tam kam reikia, jei jau svarbi kokybe.. telefonas nereikalingas uz 1.2k, o jei neturi kur pinigu det tai imk samsung fold ir sedek laimingas su naujausia tech..

Jei reikia kameros tai imi normalu fotoparata o ne telefona. Jei tau nereikia fotoparato tj tau niekada nereikėjo geros kameros. if u know what i mean. 

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), X̻̻̻ parašė:

Man toks jausmas, lyg cia sedi 17 metis vaikas, kad tik pasigirti nori.. turi p30, dar jam negana.. graudu. Gal tu pradek 

160 svaru?:DDDD tai tau kiek? 30? Su 12metu stazu? Nebejuokink laudies, uk draudimas brangesnis e60, tikrai ne160 + kai vaikas, be patirties esi.. manau tiesiog sudus rasai ir tiek.

160/men gali but, nebent young driver incurence pasiemes, kad su appsu pastoviai turi bruzint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...