Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarkit kas apsimokiau


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
6 minutes prieš, Robezas parašė:

Pasiimk kažką padoraus už 200 ir atsidėk 1k į banką juodai dienai... Pinigų švaistymas..

Juodai dienai jau seniai atsidėta ir ne mažai. Koks darbas tokios išlaidos :) 

2 minutes prieš, Inn#Progress parašė:

Čia tam, kad prieš klasiokus pasigirt?

Čia tam kad tik normalūs į tai atsakytų. Bėja baigęs mokslus tai į mokyklą senai neinu . Kam girtis nėra man tikslo :) 

Redaguota , nario H0st
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu iki šiol naudojai android (ypač jeigu tai buvo samsung), patarčiau ir likti prie jo, jeigu iPhone - pasiūlymas tas pats. 

Jeigu turėčiau galimybę rinktis vieną iš šių modelių sau, pirkčiau iPhone, abu modeliai turi geras kameras, gerus ekranus bei šiai dienai tinka atlikti viską, ko gali prireikti (bent jau man), tačiau ne paslaptis, kad Apple įrenginiai daug ilgiau gauna atnaujinimus, ko pasekoje įrenginiai yra ilgaamžiškesni (Samsung atnaujinimus gauna 2-3 metus nuo išleidimo, iPhone - 5,6 metus.) Dizaino atžvilgiu, Samsung’as ima viršų, iPhone’o notch’as 2019-iems yra tikrai outdated, galinės kameros dizainas, asmeniškai man, taip pat nėra patrauklus, tačiau bent jau aš rinkdamasis telefoną, dizainui pagal svarbą skiriu tikrai ne pirmą vietą.

Edit: Kaip ir minėjo kiti, jiems pritarsiu ir aš, kad už telefoną mokėti 1000€ ir daugiau, bent man atrodo kvaila (nebent mėnesio pajamos siekia bent du kart tiek, tada kodėl gi ne), visus vidutinio vartoto norus pilnai gali atlikti ir telefonas (android) už 500€-600€

Redaguota , nario Jizzy
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, H0st parašė:

Juodai dienai jau seniai atsidėta ir ne mažai. Koks darbas tokios išlaidos :) 

Čia tam kad tik normalūs į tai atsakytų. Kam girtis nėra man tikslo :) 

"Koks darbas tokios išlaidos" :DDD
Kaip supratau pasigirt ne prieš klasiokus, o prieš sg narius :D

Kam tau telefonas už 1.2k? GTA V žaisi?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mariusqw parašė:

ce ispylė į ukus ir dabar kentas geras, srr bet imk samsung

sampo projektus perka, geriau investuotų normalei

Sveikas Mariuk. Patark kur geriau investuoti ir kur būtų patikima kad tai atsipirks ??

2 minutes prieš, Jizzy parašė:

Jeigu iki šiol naudojai android (ypač jeigu tai buvo samsung), patarčiau ir likti prie jo, jeigu iPhone - pasiūlymas tas pats. 

Jeigu turėčiau galimybę rinktis vieną iš šių modelių sau, pirkčiau iPhone, abu modeliai turi geras kameras, gerus ekranus bei šiai dienai tinka atlikti viską, ko gali prireikti (bent jau man), tačiau ne paslaptis, kad Apple įrenginiai daug ilgiau gauna atnaujinimus, ko pasekoje įrenginiai yra ilgaamžiškesni (Samsung atnaujinimus gauna 2-3 metus nuo išleidimo, iPhone - 5,6 metus.) Dizaino atžvilgiu, Samsung’as ima viršų, iPhone’o notch’as 2019-iems yra tikrai outdated, galinės kameros dizainas, asmeniškai man, taip pat nėra patrauklus, tačiau bent jau aš rinkdamasis telefoną, dizainui pagal svarbą skiriu tikrai ne pirmą vietą.

Naudoju dabar Huawei p30 bet daugiau nebenoriu Huawei todėl mėginu ringtis kažką naujo.

3 minutes prieš, Inn#Progress parašė:

"Koks darbas tokios išlaidos" :DDD
Kaip supratau pasigirt ne prieš klasiokus, o prieš sg narius :D

Kam tau telefonas už 1.2k? GTA V žaisi?

Mes patys renkamės ko norim tą perkam viskas priklauso nuo žmogaus nesvarbu koks tai įrenginys tai patys ir renkamės patiko perki kokios bėdos? Girtis nėra ko čia jau :). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Samsung S10 Plus manau būtų geriau, na žiūrint ką tu naudojai prieš tai, ar android or maybe ios. 

 

Iphone 10 Pro - Nelabai gražus notch, turėjęs ir labai nepatiko, man asmeniškai trukdo žiūrint filmus bei youtube. Patarčiau rinktis Samsung S10 Plus, nėra notch labai didelio bei bus patogu naudoti. 

Dauguma renkasi Samsung telefonus, kadangi jie yra patvaresni, na bei android tikrai geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Dabar, Shiluminis parašė:

Samsung S10 Plus manau būtų geriau, na žiūrint ką tu naudojai prieš tai, ar android or maybe ios. 

 

Iphone 10 Pro - Nelabai gražus notch, turėjęs ir labai nepatiko, man asmeniškai trukdo žiūrint filmus bei youtube. Patarčiau rinktis Samsung S10 Plus, nėra notch labai didelio bei bus patogu naudoti. 

Dauguma renkasi Samsung telefonus, kadangi jie yra patvaresni, na bei android tikrai geriau.

Jei rinkčiausi iš dizaino tai Samsung s10  man jis gražesnis ir toks modernesnis nei pats iphone 11. Dabar naudoju Huawei p30 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, Vidmantas. parašė:

nu jo UK z*** kiek esu girdėjas :D gali kas mėnesi keist telefonus :D

Na bent jau as ne kas mėn keičiu. Nori užsidirbti tam reikia norą rodyti kad tikrai nori dirbti ir tau seksis ir užsidirbsi. Gerai baigiam šia temą nes ši tema skirta ne tokiai temai kaip dabar šnekam :). O jei nori pratesti temą tai rašyk į A.Ž mielai atrašysiu 

Redaguota , nario H0st
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, H0st parašė:

Na bent jau as ne kas mėn keičiu. Nori užsidirbti tam reikia norą rodyti kad tikrai nori dirbti ir tau seksis ir užsidirbsi. Gerai baigiam šia temą nes ši tema skirta ne tokiai temai kaip dabar šnekam :). O jei nori pratesti temą tai rašyk į A.Ž mielai atrašysiu 

tai prie to pačio man parsiųsk kokį s10 :D galėsim pratęst tada :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nė vienas, asmeniškai dabar sakysiu - iphone nemėgstu, o samsung pirkimas gaunas, kad nusiperki tik žymų vardą ( su apple tą patį mąstymą įjungęs ). Nusipirk kokį one+ arba xaomi, specifikacijom net gali rast geresnį už samsung, sutaupysi kokį 2/3 kainos ir džiaugsies tikrai konkurencingu daiktu.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...