Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas rėmėjas cs projektui


Msa13x

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1591 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

manau man prisistatinėti daug nereikia, tie kas žaidžia šį žaidimą mane tikrai turėtų žinoti. (playcounter.eu įkūrėjas, wgame.lt buvęs savininkas) Taigi vėl atsirado noras kažką sukurti žaidėjų labui, suburti kažkokią tai bendruomenę, todėl ieškau rėmėjo ar rėmėjų norinčių prisidėti prie projekto sukūrimo. Šiuo metu į pabaigą ruošiamas forumas (dizainas nėra unikalus kolkas) bei jau yra pilnai optimizuota steamed mix arena, bei public serveris (senasis nonstopcs serveris), kurį planuojama sukurti ir pakeisti kaip jau įprasta csgo modifikacijos serveriu ir startuoti su projektu. Taigi daugiau nei 10 metų egzistuojantis nonstopcs.lt projektas yra mano rankose ir žadama jį atkurti, o viso to labui reikia investicijos. Ieškomas žmogus ar net keli žmonės norintys prie to prisidėti. Garantas, kad projektas bus sėkmingas manau yra mano praeiti buvę projektai. Kreiptis skype: Paliub0mu13 arba discord Msa13x#8087

Taip pat ieškomi steamed administratoriai norintys sukti mixus, kai projektas startuos bei kiti asmenys norintys ir galintys kažką naudingo pasiūlyti projektui. (Šiokia tokia bendruomenė jau yra)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas iš to kad vėl kūriat foruma, paskiau serverį, jei jums paskiau nepakanka finansų, ar dingsta motyvacija laikyti tuos serverius, jei net nesugebat darot naujus projektus, dar pinigus į ora mesti, pavyzdis kaip s-cs.lt, ewar.lt, cs-brigada

14 minutes prieš, Msa13x parašė:

Garantas, kad projektas bus sėkmingas manau yra mano praeiti buvę projektai.

To tikrai nebus. Visi taip sako taip, bet sorry bet čia atvirkščiai yra.

14 minutes prieš, Msa13x parašė:

kurį planuojama sukurti ir pakeisti kaip jau įprasta csgo modifikacijos serveriu ir startuoti su projektu

Kam dar daryti tu csgo modifikacijom, pilna projektų yra kaip s-cs.lt, cszona.lt, brigadą.

Reikia motyvacijos turėti išlaikyti serverius, norėdamas kažka įrodyti, o ne ieškoti kokių rėmėjų, ar kokių pinigų šaltinių iš kur gauti ir pnš, iš to neišgyvensit kaip iš privilegijų kaip VIP / ADMIN ir pnš. Sorry aš savo nuomene išsakiau, no hate

 

Redaguota , nario boe1ng
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, boe1ng parašė:

Kas iš to kad vėl kūriat foruma, paskiau serverį, jei jums paskiau nepakanka finansų, ar dingsta motyvacija laikyti tuos serverius, jei net nesugebat darot naujus projektus, dar pinigus į ora mesti, pavyzdis kaip s-cs.lt, ewar.lt, cs-brigada

To tikrai nebus. Visi taip sako taip, bet sorry bet čia atvirkščiai yra.

Kam dar daryti tu csgo modifikacijom, pilna projektų yra kaip s-cs.lt, cszona.lt, brigadą.

Reikia motyvacijos turėti išlaikyti serverius, norėdamas kažka įrodyti, o ne ieškoti kokių rėmėjų, ar kokių pinigų šaltinių iš kur gauti ir pnš, iš to neišgyvensit kaip iš privilegijų kaip VIP / ADMIN ir pnš. Sorry aš savo nuomene išsakiau, no hate

 

Labai padrikos mintys, daug klaidų ir neina net suprasti ką tiksliai nori pasakyti. Komentuoji greičiausiai net nežaidęs nei vienam mano projekte, todėl drįsti teigti, kad projektas nebus sėkmingas be argumentų. Nematau čia jokios bėdos, jeigu žmogus ieško papildomų finansų projekto startui už kuriuos bus atlyginta. (grąža su procentais ar kita) Motyvacijos tikrai netrūksta, o, kad pilna csgo modifikacijos projektų, tai nereiškia, kad nėra pilna ir žaidėjų. Į gerą serverį tikrai visada susirinks ne vienas ir ne du žaidėjai. Daugiau į diskusiją nesivelsiu, ačiū už nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu netrugdo mano amžius (16 metų), tai tuomet galėčiau prisijungti prie mix administratorių. +/- prieš metus buvęs pas jus serverių prižiūrėtoju, daugiau parašysiu discord'e.

18 minutes prieš, boe1ng parašė:

Kas iš to kad vėl kūriat foruma, paskiau serverį, jei jums paskiau nepakanka finansų, ar dingsta motyvacija laikyti tuos serverius, jei net nesugebat darot naujus projektus, dar pinigus į ora mesti, pavyzdis kaip s-cs.lt, ewar.lt, cs-brigada

To tikrai nebus. Visi taip sako taip, bet sorry bet čia atvirkščiai yra.

Kam dar daryti tu csgo modifikacijom, pilna projektų yra kaip s-cs.lt, cszona.lt, brigadą.

Reikia motyvacijos turėti išlaikyti serverius, norėdamas kažka įrodyti, o ne ieškoti kokių rėmėjų, ar kokių pinigų šaltinių iš kur gauti ir pnš, iš to neišgyvensit kaip iš privilegijų kaip VIP / ADMIN ir pnš. Sorry aš savo nuomene išsakiau, no hate

 

wgame iki šiol stovi bei puikiai veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, epicONE parašė:

Nu kažkaip su wgame, tai visiškai nuvarėt į dugną ir nebeatsikėlėt, nors projektas jau turėjo šiokią tokią publiką. Jeigu jau esamo atgaivint nesugebėjot, kodėl galvojat, jog naują pakūrus kažkas bus kitaip?

Wgame projektas jau gana ilgą laikotarpį parduotas ir spėjo pereiti per pora rankų, todėl ir šiuo metu dugne, bet grįžo pas projekto įkūrėją Tomą, tai galimai jį atgaivins. Tol kol buvo mano rankose tikrai sklandžiai veikė ir turėjo nuolatinius žaidėjus, juolab serveriai yra gana tvarkingi, trūksta praktiškai tik reklamos, kad vėl atsigautų.

Redaguota , nario Msa13x
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet dar klausimas, kodel patsai neinvestuoji koki 100 Eur ir viskas? 
As nesakau kad tu neturi ten tu pinigu ir panasiai bet aplamai paziurejus is sono jie toks zmogus esi kuris gali kazka prikelti drasiai tai jisai drasiai gali ir is savo lesu kazka daryti :)
Realiai kalbant ir nemaciau dabartiniu projektu populiariu kurie prasytu pagalbos tokiu atveju del atgaivinimu. 
Bet tai tik mano nuomone :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, boe1ng parašė:

Kas iš to kad vėl kūriat foruma, paskiau serverį, jei jums paskiau nepakanka finansų, ar dingsta motyvacija laikyti tuos serverius, jei net nesugebat darot naujus projektus, dar pinigus į ora mesti, pavyzdis kaip s-cs.lt, ewar.lt, cs-brigada

To tikrai nebus. Visi taip sako taip, bet sorry bet čia atvirkščiai yra.

Kam dar daryti tu csgo modifikacijom, pilna projektų yra kaip s-cs.lt, cszona.lt, brigadą.

Reikia motyvacijos turėti išlaikyti serverius, norėdamas kažka įrodyti, o ne ieškoti kokių rėmėjų, ar kokių pinigų šaltinių iš kur gauti ir pnš, iš to neišgyvensit kaip iš privilegijų kaip VIP / ADMIN ir pnš. Sorry aš savo nuomene išsakiau, no hate

 

"Kas iš to kad vėl kūriat foruma, paskiau serverį, jei jums paskiau nepakanka finansų, ar dingsta motyvacija laikyti tuos serverius, jei net nesugebat darot naujus projektus, dar pinigus į ora mesti, pavyzdis kaip s-cs.lt, ewar.lt, cs-brigada" Nu del s-cs.lt tikrai jau perdedi kada jiems truko finansu ? O pypkje ne del pelno daro tai o del to kad jam tai yra kaip sakant hobis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ir kas, kad yra tų projektų CSGO. Kiekvieno valia rinktis kur nori žaisti :) Iš mano asmeninės patirties žaidėjus traukia ne pačio serverio unikalumas, tiesiog pati liaudis, kuri ten renkasi. Jeigu bus projekte žmonių, kurie kaip magnetai pritraukia žaidėjus, puikiai komunikuoja, tai automatiškai projektas laikysis labai tvirtai. Kiek pastebėta paprastumas, dažnai paima viršų. Esmė ne serverių kiekyje. Vieniems žaidėjams patinka ramesni serveriai, kitiems - kur reikia išlieti pyktį po sunkios darbo dienos darbe. Kiekvieno asmeninis pasirinkimas. Na, sėkmės bendravardi su projektu. Linkiu didžiausios sėkmės! ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Grizlis parašė:

"Kas iš to kad vėl kūriat foruma, paskiau serverį, jei jums paskiau nepakanka finansų, ar dingsta motyvacija laikyti tuos serverius, jei net nesugebat darot naujus projektus, dar pinigus į ora mesti, pavyzdis kaip s-cs.lt, ewar.lt, cs-brigada" Nu del s-cs.lt tikrai jau perdedi kada jiems truko finansu ? O pypkje ne del pelno daro tai o del to kad jam tai yra kaip sakant hobis.

s-cs kiek pamenu visai nebuvo pardavinėjamas? Ar kažką praleidau? O uždaryti serveriai buvo planuotai trumpam laikui (vasarai) dėl aktyvumo stokos jeigu neklystu. Nematau tame nieko blogo, kiekvienas savininkas savaip valdo projektus. Kai kuriem žaidėjam reikalingas stabilumas, kai kuriem - plati žaidėjų kompanija, kiekvienas renkasi projektą pagal savo skonį, kuo daugiau projektų tuo didesnis pasirinkimas :) 

prieš 1 valandą, mariusqw parašė:

Na neslėpkim, tikrai puikus žmogus, gebantis iškelti projekto reitingus į aukštumas. Verta susidomėti šiuo pasiūlymu.

@boe1ng iš CS projekto pinigai yra didesni negu tu galvoji.

Nuo kada čia? Gal kažkada iš cs'o ir galima buvo "užsidirbt" (2010~ +-2metai ir iki tol), bet jau kurį laiką cs projektai labiausiai yra tik hobis. Tų, kurie norėjo iš cs'o tik pinigų, projektai žlugę. Pats cs'e esu tik "for fun", smagiai praleist laiką ar šiaip ką įdomesnio nuveikt. Jeigu siekčiau tik pinigų tai tikrai ne cs'e :)

Temos autoriui sėkmės, žmogus geba dirbti cs projekte, bet šiek tiek trūksta stabilumo. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Soundas_ parašė:

s-cs kiek pamenu visai nebuvo pardavinėjamas? Ar kažką praleidau? O uždaryti serveriai buvo planuotai trumpam laikui (vasarai) dėl aktyvumo stokos jeigu neklystu. Nematau tame nieko blogo, kiekvienas savininkas savaip valdo projektus. Kai kuriem žaidėjam reikalingas stabilumas, kai kuriem - plati žaidėjų kompanija, kiekvienas renkasi projektą pagal savo skonį, kuo daugiau projektų tuo didesnis pasirinkimas :) 

Nuo kada čia? Gal kažkada iš cs'o ir galima buvo "užsidirbt" (2010~ +-2metai ir iki tol), bet jau kurį laiką cs projektai labiausiai yra tik hobis. Tų, kurie norėjo iš cs'o tik pinigų, projektai žlugę. Pats cs'e esu tik "for fun", smagiai praleist laiką ar šiaip ką įdomesnio nuveikt. Jeigu siekčiau tik pinigų tai tikrai ne cs'e :)

Temos autoriui sėkmės, žmogus geba dirbti cs projekte, bet šiek tiek trūksta stabilumo. :) 

Pritariu. Teisingiausias sprendimas daryti, tai ką mėgsti, o pinigai patys ateis. Nereik galvot apie juos. Kai apie juos daug galvojasi, dažniausiai gaunasi šnipštas :) Dauguma dirbantys turi savo serverį pasidarę kaip hobį, o visas gautas pajamas, tiesiog prisideda šiek tiek prie algos ar investuoja į tolimesnę serverių plėtrą.

Redaguota , nario Mad@Man
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1591 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...