Peršokti į turinį
hey !! ;D

CS: GO: Naujas Operation "Shattered Web"

Operation Shattered Web  

45 balsai

1. 1. Ar pirksite Operation Shattered Web?

• Taip
    • Ne
    • Dar nenusprendžiau
    • Nežaidžiu CS: GO
    • Kitas variantas (parašysiu temoje)
      0

Recommended Posts

15 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Well, patiko tokie operation kaip Hydra. Dabar jau ir csas matau atkopijuoja ta "Battle-Royal" tipa ir cj tikisi didesnio demesio sulaukt oj kaip jiems sudinais sekasi. Kazkaip neverta svaistyt savo laiko ir leist pinigu del tokiu dalyku, aisku yra sansas atgaut i savo steam acc tuos eurus, nes is viso to 100lvl gaut gali 10-70eur jei pasiseks, o taip tai grynas minusas atrodo.

Atgausi tikrai visus pinigus už operation. Tų skin'ų / modelių kaina tikrai nenukris iki centų, ypač raudonų, bet mane labiausiai nuvylė misijos. Jau yra neofficialiai 4 savaičių misijų sąrašas ir aš labai norėčiau praskipinti visas su danger zone. Tad mano golas tik Gold Coin ;D ir bent 100 stars jeigu pavyks. Lyginant su kitais Operation, tai šio Operation misijos ganėtinai žiaurios, tik po 6 misijas per savaitę..

• Teigiamai 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

2019-11-23 20:00, taki parašė:

Atgausi tikrai visus pinigus už operation. Tų skin'ų / modelių kaina tikrai nenukris iki centų, ypač raudonų, bet mane labiausiai nuvylė misijos. Jau yra neofficialiai 4 savaičių misijų sąrašas ir aš labai norėčiau praskipinti visas su danger zone. Tad mano golas tik Gold Coin ;D ir bent 100 stars jeigu pavyks. Lyginant su kitais Operation, tai šio Operation misijos ganėtinai žiaurios, tik po 6 misijas per savaitę..

Joo, tos Danger Zone misijos tai pain in the ass :D

Dalintis šį pranešimą

13 minutes prieš, Hooligan parašė:

Įdomu kaip bus su pass'ų kainom kurios yra steam market'e. Logiškai mąstant, kai baiginėsis operation laikas kaina turėtų krist.

tikriausiai zmonem parduos uz grynus kazkiek pigiau , o markete abejoju. kiti zmones maciau laiko iki dabar battle passus hydros ir pns. 

11 minutes prieš, darrel. parašė:

Joo, tos Danger Zone misijos tai pain in the ass :D

Jos lengvos , bet tas pats danger zone yra hujne kazkokia

Dalintis šį pranešimą

18 minutes prieš, ZoLq parašė:

tikriausiai zmonem parduos uz grynus kazkiek pigiau , o markete abejoju. kiti zmones maciau laiko iki dabar battle passus hydros ir pns. 

Jos lengvos , bet tas pats danger zone yra hujne kazkokia

Pamėginau kelis kartus ta danger zone, su heavy nušauti reikia 5 žmonės ir nekarto negavau net to heavy ginklo.

Dalintis šį pranešimą

55 minutes prieš, darrel. parašė:

Pamėginau kelis kartus ta danger zone, su heavy nušauti reikia 5 žmonės ir nekarto negavau net to heavy ginklo.

Aš nežinau, kaip yra su žaidėjais, kurie turi žemesnius danger zone rankus arba visai unranked yra, bet kai mes paprašėme, kad leistų pavygdyti misiją, tai 6 žaidėjai vienas kitą šaudė, ir laukdavom, kol respawn bus kitas komados narys. Tai tuos 5 kills padarėm per 2 žaidimus. Visada reikia pabandyti parašyti dėl misijos, nes ten 90% tik dėl jos ir žaidžia

• Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

prieš 4 valandas(-ų), deἰvἰs parašė:

Aš nežinau, kaip yra su žaidėjais, kurie turi žemesnius danger zone rankus arba visai unranked yra, bet kai mes paprašėme, kad leistų pavygdyti misiją, tai 6 žaidėjai vienas kitą šaudė, ir laukdavom, kol respawn bus kitas komados narys. Tai tuos 5 kills padarėm per 2 žaidimus. Visada reikia pabandyti parašyti dėl misijos, nes ten 90% tik dėl jos ir žaidžia

Stupoduvai reikia dar turėti su kuo žaisti 😎 Bandžiau su random rusais 🤔 Jie man "s*ka *Myliu SuperGames.lt**t ruskie iest?", aš jiems "p*sk na.." 😂 O šiaip įveikiau 5 kills per 10 match 😂

Dalintis šį pranešimą

prieš 16 valandas(-ų), darrel. parašė:

per du kartus ivygdziau. priesus zudyk daug kas su pompom laksto ten

Dalintis šį pranešimą

2019-11-23 20:00, deἰvἰs parašė:

OMG 40 M4A1-S kills - Deathmatch ir  25 SSG 08 kills - Deathmatch... RiP Diamond :( Liko 12 valandų iki naujų misijų.

Dalintis šį pranešimą

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Developer
      Sveiki, CS:GO žaidėjai,
      Norėčiau pasidalinti naujausia savo išleista Android aplikacija. Žaisdami CS:GO turbūt kiekvienas esame susidūrę su rusais, kartais ir tokiais, kurie nė žodelio nesupranta angliškai. Kad palengvinti komunikavimą ir išreikšti savo intencijas rusakalbiams komandoms draugams, sukūriau programėlę, kuri turi dažniausiai CS:GO naudojamas rusiškas frazes. Išleistos 2 aplikacijos versijos, viena, kaip aš ją vadinu, "rage" versija, turinti daug necenzūrinių žodžių, todėl gali netikti vaikams: 
      https://play.google.com/store/apps/details?id=ether.paul.lt.russiansragephrasesforcsgo
      Ir kita, su paprastomis draugiškomis frazėmis, neskirtos įžeisti komandos draugų:
      https://play.google.com/store/apps/details?id=ether.paul.lt.russiansphrasesforcsgo
      Lauksiu atsiliepimų! Būtų smagu, jei kažkam net pavyktų nufilmuoti kaip programėlę pavyksta išnaudoti realiam competetive mače ir komandos draugų reakcijas.
      Btw, pirmi 3 parašę man asmeninę žinutę gaus promo kodą nemokamai gauti premium frazes (nepamirškit pridėt, kurią versiją atsisiuntėt, rage ar regular).

Geros dienos ir sėkmės žaidžiant CS:GO!
    • Parašė hey !! ;D
      Šiandien prasidėjo Steam Rudens Sale. Jis tęsis iki Gruodžio 3 d.
      Steam žaidimų nominacijos: https://store.steampowered.com/steamawards/nominations?snr=1_4_autumnsale__autumn2019-SteamAwards 100 XP Steam Awards Nomination Committee 2019 Badge:
      Steam Rudens Sale Background: 
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele