Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Operation Shattered Web  

83 balsai

  1. 1. Ar pirksite Operation Shattered Web?

    • Taip
    • Ne
    • Dar nenusprendžiau
    • Nežaidžiu CS: GO
    • Kitas variantas (parašysiu temoje)


Recommended Posts

15 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Well, patiko tokie operation kaip Hydra. Dabar jau ir csas matau atkopijuoja ta "Battle-Royal" tipa ir cj tikisi didesnio demesio sulaukt oj kaip jiems sudinais sekasi. Kazkaip neverta svaistyt savo laiko ir leist pinigu del tokiu dalyku, aisku yra sansas atgaut i savo steam acc tuos eurus, nes is viso to 100lvl gaut gali 10-70eur jei pasiseks, o taip tai grynas minusas atrodo.

Atgausi tikrai visus pinigus už operation. Tų skin'ų / modelių kaina tikrai nenukris iki centų, ypač raudonų, bet mane labiausiai nuvylė misijos. Jau yra neofficialiai 4 savaičių misijų sąrašas ir aš labai norėčiau praskipinti visas su danger zone. Tad mano golas tik Gold Coin ;D ir bent 100 stars jeigu pavyks. Lyginant su kitais Operation, tai šio Operation misijos ganėtinai žiaurios, tik po 6 misijas per savaitę..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-11-23 20:00, taki parašė:

Atgausi tikrai visus pinigus už operation. Tų skin'ų / modelių kaina tikrai nenukris iki centų, ypač raudonų, bet mane labiausiai nuvylė misijos. Jau yra neofficialiai 4 savaičių misijų sąrašas ir aš labai norėčiau praskipinti visas su danger zone. Tad mano golas tik Gold Coin ;D ir bent 100 stars jeigu pavyks. Lyginant su kitais Operation, tai šio Operation misijos ganėtinai žiaurios, tik po 6 misijas per savaitę..

Joo, tos Danger Zone misijos tai pain in the ass :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Hooligan parašė:

Įdomu kaip bus su pass'ų kainom kurios yra steam market'e. Logiškai mąstant, kai baiginėsis operation laikas kaina turėtų krist.

tikriausiai zmonem parduos uz grynus kazkiek pigiau , o markete abejoju. kiti zmones maciau laiko iki dabar battle passus hydros ir pns. 

11 minutes prieš, darrel. parašė:

Joo, tos Danger Zone misijos tai pain in the ass :D

Jos lengvos , bet tas pats danger zone yra hujne kazkokia

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, ZoLq parašė:

tikriausiai zmonem parduos uz grynus kazkiek pigiau , o markete abejoju. kiti zmones maciau laiko iki dabar battle passus hydros ir pns. 

Jos lengvos , bet tas pats danger zone yra hujne kazkokia

 

Pamėginau kelis kartus ta danger zone, su heavy nušauti reikia 5 žmonės ir nekarto negavau net to heavy ginklo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, darrel. parašė:

Pamėginau kelis kartus ta danger zone, su heavy nušauti reikia 5 žmonės ir nekarto negavau net to heavy ginklo.

Aš nežinau, kaip yra su žaidėjais, kurie turi žemesnius danger zone rankus arba visai unranked yra, bet kai mes paprašėme, kad leistų pavygdyti misiją, tai 6 žaidėjai vienas kitą šaudė, ir laukdavom, kol respawn bus kitas komados narys. Tai tuos 5 kills padarėm per 2 žaidimus. Visada reikia pabandyti parašyti dėl misijos, nes ten 90% tik dėl jos ir žaidžia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), deἰvἰs parašė:

Aš nežinau, kaip yra su žaidėjais, kurie turi žemesnius danger zone rankus arba visai unranked yra, bet kai mes paprašėme, kad leistų pavygdyti misiją, tai 6 žaidėjai vienas kitą šaudė, ir laukdavom, kol respawn bus kitas komados narys. Tai tuos 5 kills padarėm per 2 žaidimus. Visada reikia pabandyti parašyti dėl misijos, nes ten 90% tik dėl jos ir žaidžia

Stupoduvai reikia dar turėti su kuo žaisti ? Bandžiau su random rusais ? Jie man "s*ka *Myliu SuperGames.lt**t ruskie iest?", aš jiems "p*sk na.." ? O šiaip įveikiau 5 kills per 10 match ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-11-23 20:00, deἰvἰs parašė:

Atgausi tikrai visus pinigus už operation. Tų skin'ų / modelių kaina tikrai nenukris iki centų, ypač raudonų, bet mane labiausiai nuvylė misijos. Jau yra neofficialiai 4 savaičių misijų sąrašas ir aš labai norėčiau praskipinti visas su danger zone. Tad mano golas tik Gold Coin ;D ir bent 100 stars jeigu pavyks. Lyginant su kitais Operation, tai šio Operation misijos ganėtinai žiaurios, tik po 6 misijas per savaitę..

OMG 40 M4A1-S kills - Deathmatch ir  25 SSG 08 kills - Deathmatch... RiP Diamond :( Liko 12 valandų iki naujų misijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
prieš 2 valandas(-ų), Andrius :) parašė:

Ta misija su 5 įkaitais tokia konkreti pieva kad nu na*****!!!!. 10 terų kempina ir lauki kol ct paims įkaitą, o apie teamwork gali pamiršti casual serveryje. Vienas blogiausių Operation

Sios savaites misijos cancer , geriausia eit wingman vertigo , danger zone jei nori i ta meslyna lyst , paskui guardian ir kaip susirenki tas zvaigzdes. zinoma plat coin noresi pasiimt tai uzsipisi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-12-09 17:18, Andrius :) parašė:

Ta misija su 5 įkaitais tokia konkreti pieva kad nu na*****!!!!. 10 terų kempina ir lauki kol ct paims įkaitą, o apie teamwork gali pamiršti casual serveryje. Vienas blogiausių Operation

jeigu turi draugelį (tikrai turi) - padėkit viens kitam :D aš draugui padėjau taip. tu nueik už T, draugelis tegul eina už CT. pasakinėk savo draugeliui kur mažiausiai žmonių prie įkaito, jis paims įkaitą ir nušauk jį greit. jeigu žaidi agency mape, tikrai įvykdysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-12-10 22:13, newyorkas parašė:

jeigu turi draugelį (tikrai turi) - padėkit viens kitam :D aš draugui padėjau taip. tu nueik už T, draugelis tegul eina už CT. pasakinėk savo draugeliui kur mažiausiai žmonių prie įkaito, jis paims įkaitą ir nušauk jį greit. jeigu žaidi agency mape, tikrai įvykdysi.

Nakty reikia žaisti, tada būna 4-5 žaidėjai ir botai. Reikia nušauti visus botus. Tada mentas paima įkatą ir eina su juo į ct, išgelbėja jį ir teras nušauna tą mentą ;D Abu žaidėjai gauna po +1 :D 5 round'ai ir misija įvykdyta! ;D Per 1 roundą: 4 žaidėjai gauna po +1.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu Valve nieko nekeis, bus tokios misijos kitas 4 savaites:

Week 5: Field Trip:

  • Befriend chickens for 180 seconds in Deathmatch: Defusal Group Delta. (Reward: ★)
  • Use a parachute for 10 seconds in Danger Zone. (Reward: ★)
  • Get 25 kills with the Negev in Deathmatch: Dust II. (Reward: ★★)
  • Get 10 round wins in Competitive: Breach (Scrimmage). (Reward: ★★)
  • Get 50 kills in Casual: Defusal Group Sigma. (Reward: ★★★)
  • Get 25 AWP or P90 kills in Guardian: Overpass. (Reward: ★★★)

Week 6: Money Isn't Everything

  • Get 20 pistol kills in Deathmatch: Dust II. (Reward: ★)
  • Get 2 kills without spending any money in a single Danger Zone match. (Reward: ★)
  • Get 15 XM1014 kills in Guardian: Bank. (Reward: ★★)
  • Get 2 pistol round wins in Competitive. (Reward: ★★)
  • Get 25 {s:weapon} kills in Guardian: Vertigo. (Reward: ★★★)
  • Earn $100,000 in Casual: Defusal Group Delta. (Reward: ★★★)

Week 7: Hot Shot

  • Get 10 kills with the Desert Eagle in Casual: Hostage Group. (Reward: ★)
  • Get 2 sniper rifle kills in Danger Zone. (Reward: ★)
  • Get 2 unscoped AWP kills in Guardian: Cache. (Reward: ★★)
  • Get 10 round wins in Competitive: Dust II. (Reward: ★★)
  • Get 35 {s:weapon} kills in Guardian: Mirage. (Reward: ★★★)
  • Get 30 headshot kills in a single Deathmatch: Dust II match. (Reward: ★★★)

Week 8: Italian Job

  • Get 10 kills in Casual: Canals. (Reward: ★)
  • Get 5 headshot kills in Casual: Inferno. (Reward: ★)
  • Get 15 kills with CT weapons in Guardian: Italy. (Reward: ★★)
  • Get 10 round wins in Competitive: Inferno. (Reward: ★★)
  • Get 16 round wins in Wingman: Rialto. (Reward: ★★★)
  • Get 40 kills with the Dual Berettas in Deathmatch: Defusal Group Delta. (Reward: ★★★)
Redaguota , nario hey !! ;D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
(redaguota)

Šiandien prasidė 8-ta Operation savaitė ~ pusė viso Operation laiko ;D Šios savaitės misijos ganėtinai per lengvos!! ;D Nėra Danger Zone misijų - tiesiog perfect ^^ Atrodo, kad neturėsim kitų savaičių misijų: Valve gudriai paslėpė jas arba jų visai neįdėjo ;D Šiuo metu turime 53 stars ir 52 misijas. Liko 8 savaitės ;D

Redaguota , nario hey !! ;D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Numatomos kitų 3jų savaičių misijos:

Week 9: ...Just Having a Good Day

  • Get a kill streak of four or more in Deathmatch: Dust II. (Reward: ★)
  • Place fourth or better in Danger Zone. (Reward: ★)
  • Get 15 USP-S headshot kills in Guardian: Mirage with no armor. (Reward: ★★)
  • Get 5 headshot kills with the Desert Eagle in a single Casual: Dust II match. (Reward: ★★)
  • Get 5 headshot kills in Wingman. (Reward: ★★★)
  • Earn 5 MVPs in Competitive matches. (Reward: ★★★)

Week 10: Raw Athleticism

  • Get 15 default pistol kills in Deathmatch: Defusal Group Delta. (Reward: ★)
  • Get 20 M4A1-S kills in Guardian: Canals. (Reward: ★)
  • Get 5 kills with an enemy's primary rifle in Casual: Dust II. (Reward: ★★)
  • Get 3 knife kills in Arms Race. (Reward: ★★)
  • Deal 100 utility damage in Competitive. (Reward: ★★★)
  • Earn 5 aces in Wingman. (Reward: ★★★)

Week 11: A Dry Heat

  • Get 10 kills with the Tec-9 or Five-Seven in Casual: Dust II. (Reward: ★)
  • Get 20 Breach Charge kills in Guardian: Dust II. (Reward: ★)
  • Deal 300 utility damage in Casual: Mirage. (Reward: ★★)
  • Get 10 kills in Danger Zone. (Reward: ★★)
  • Get 16 round wins in Wingman: Shortdust. (Reward: ★★★)
  • Get 200 kills in Deathmatch: Defusal Group Delta. (Reward: ★★★)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Neoficialiai naujos misijos kitoms 2- savaitėms.

Week 12: Maximum Impact

  • Get 5 kills with the Galil AR or FAMAS in Casual: Defusal Group Sigma. (Reward: ★)
  • Get 15 SG 553 kills in Guardian: Agency. (Reward: ★)
  • Get 1 kill with the Glock-18 in Competitive: Train. (Reward: ★★)
  • Destroy 2 enemy drones in Danger Zone. (Reward: ★★)
  • Earn 3 MVPs in a single Competitive: Inferno match. (Reward: ★★★)
  • Get a kill streak of 2 or more in 5 rounds in Casual: Defusal Group Delta. (Reward: ★★★)

Week 13: Pump up the Volume

  • Get 5 kills with the Negev in Casual: Dust II. (Reward: ★)
  • Get 50 M249 kills in Guardian: Inferno. (Reward: ★)
  • Get 10 round wins in Competitive: Overpass. (Reward: ★★)
  • Get 40 kills in Arms Race. (Reward: ★★)
  • Destroy 5 locked doors with the Breach Charge in Danger Zone. (Reward: ★★★)
  • Get 200 kills with the AK-47 or M4A4 in Deathmatch: Dust II. (Reward: ★★★)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...