Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto kaip administracinis pagalbininkas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1460 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Senokai ieškojo, but you should give a try.

Mano galva, šiuo metu tai vienintelis projektas kuris būtų vertas tavo įdėto darbo ir pastangų.

Kažkiek pažinojau tave iš liberčio, tai galiu pasakyti nepaisant rimto nusiteikimo ir požiūrio į darbą - tikrai labai linksmas žmogus, labiausiai įstrigo tavo geras humoro jausmas.

Sėkmės ieškant, linkiu nenusileisti iki šūdservių!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2019-11-18 19:46, VodkaPen1s parašė:

Rekomenduoju. Šis asmuo yra pakėlęs iš numirusių ne vieną projektą, ypač flamin.lt, kuris buvo jo vienas iš pirmųjų kuriame jis atliko administracijos darbus, patikimas asmuo

Dėkoju už gražius žodžius! 

2019-11-18 19:46, Piristukininkas parašė:

Tikrai Labai patikimas. Visiems rekomenduoju ! Sėkmės tau Paradoxai, mldc kas išėjei iš tu 3sides nevykelių !

Ačiū :) Kaip ir sakiau, per smarkiai skyrėsi požiūris. Dalis bendruomenės ten tikrai faina, dėl ko apskritai aš ten pabuvojau, bet geriau ieškoti laimės kitur. :)

2019-11-18 19:47, Shiluminis parašė:

Rekomenduoju, žmogus tikrai padarantis savo darbą nepriekaištingai, aš taip pat ieškau prie ko prisiglausti. Sėkmės, Alanai. 

Ačiū! 

2019-11-18 19:50, Šarūnas V. parašė:

Kietas bičas, betkur nesijunk!

Labai dėkoju Šarūnėli ❤️

2019-11-18 19:56, KasparasDope parašė:

Senokai ieškojo, but you should give a try.

Mano galva, šiuo metu tai vienintelis projektas kuris būtų vertas tavo įdėto darbo ir pastangų.

Kažkiek pažinojau tave iš liberčio, tai galiu pasakyti nepaisant rimto nusiteikimo ir požiūrio į darbą - tikrai labai linksmas žmogus, labiausiai įstrigo tavo geras humoro jausmas.

Sėkmės ieškant, linkiu nenusileisti iki šūdservių!

Kažkaip abejoju, jog po tokio laiko tarpo dar ieško žmogaus į tokią poziciją, taip pat nemanau, jog dirbdamas tik kaip koduotojo pagalbininkas save realizuočiau. Sugebėti, manau sugebėčiau. Ar tai man patiktų ir ar tik toks darbas mane trauktų yra kitas klausimas. Man geriau dirbti su žmonėmis ir taip tiesiog nešu daugiau naudos. :)

2019-11-18 20:00, français parašė:

alan paradox flamin patikimas linkejimai oprok

dėkui dėkui gavnopročai ❤️

prieš 21 valandas(-ų), Expert* parašė:

Einam take 3 su LC modu ? ?

man jau take 4 su tuo modu būtų, yra riba kiek planetų aplankyt narkotikus kasinejant :dd

Redaguota , nario AlanasM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), AlanasM parašė:

Ką aš galiu pasiūlyti?

  • Efektyvus projekto administravimas.
  • Inovatyvios idėjos, kurios visada pateikiamos išsamiai ir konstruktyviai.
  • Stipri nuomonė visais aktualiais klausimais su konkrečiais argumentais.
  • Didelis dėmesys į asmenų brandinimą ir auginimą.
  • Maksimalus dėmesys į visapusišką serverio kokybę bei būdus kaip tai pateikti.
  • Įvairių ištikusių problemų sprendimas.
  • Komunikacijos užtikrinimas.
  • Bendruomeniškumo ugdymas.
  • Profesionali atmosfera komandoje.

Ko aš tikiuosi?

  • Stabilios projekto būklės (nesinori turėti 0/100 online, tikiu stebuklais, bet...)

o tai ne tavo darbas kartais ir butu, kad projektas butu stabilus?

parasei ka sugebi vos ne kaip tikras lituanistas - ratais kvadratais - viena minti issakei 9-iais punktais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
14 minutes prieš, Zero Two parašė:

o tai ne tavo darbas kartais ir butu, kad projektas butu stabilus?

parasei ka sugebi vos ne kaip tikras lituanistas - ratais kvadratais - viena minti issakei 9-iais punktais

Dėkoju už pastebėjimą.

Kas liečia mano prašymą dėl stabilios projekto būklės, tai tą žodį vartojau labai liberaliai.

Galbūt tikslingiau būtų buvę sakyti, jog tai nėra jau miręs ir žlugęs projektas arba esantis visiškame chaose. Realiai žiūrint, tokie projektai dažniausiai jau būna mirę ir be perspektyvos. 

Žinoma, stabilumą turėčiau užtikrinti aš, bet norint jį išlaikyti jis turi egzistuoti ir turėti bent kokį nors pagrindą. Kai stabilumas išnyksta, jį atstatyti yra iiin sudėtinga ir dažniausiai neapsimoka. Jeigu projektas yra visiškai apleistas, miręs arba totaliame chaose, asmeninė patirtis rodo, jog neverta savo laiko ten investuoti, nes padėtis būna jau nebepataisoma.

Redaguota , nario AlanasM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1460 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...