Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas remėjas!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1602 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

image.png.441654f0cfa5f6bf85b8fbe740564420.png

Tušti argumentai... Užsiregistravai prieš mėnėsi ir tu man sakai jog manęs nežinai.. Kaip gali tu mane žinot?

ble prieš metus užsiregistravai ir kažkam pisi prota, kad jis tavęs nežino?  pzd juokingas "žinomas" veikėjas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Ricci parašė:

Sakė duos 1 lygio administratorių, pervedžiau eurus. Įrodymai: http://prntscr.com/py4ia2 [bus perduotas policijai]

 

prieš 1 valandą, Speicas parašė:

Pervedžiau 250€, ir tiesiog dingo iš Teamspeak'o. Neapsigaukit, bus perduotas į policiją.

Galvas persisvieskit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Ricci parašė:

Sakė duos 1 lygio administratorių, pervedžiau eurus. Įrodymai: http://prntscr.com/py4ia2 [bus perduotas policijai]

 

prieš 1 valandą, Speicas parašė:

Pervedžiau 250€, ir tiesiog dingo iš Teamspeak'o. Neapsigaukit, bus perduotas į policiją.

Įrodymus normalius numeskit ir neigiamą dėkit, bet kaip suprantu čia fake, todėl tikiuosi busite užblokuoti :upps:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ricci parašė:

Sakė duos 1 lygio administratorių, pervedžiau eurus. Įrodymai: http://prntscr.com/py4ia2 [bus perduotas policijai]

Aš šį pranešima sau isirėminsių į parašą.  Nes kas kartą, kai jausiuosi labai kvailai, paskaitysių ši pranešimą vėl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas tikisi sulaukti paramos, nepapasakodamas apie projektą, kiti du, ar trys vargšai iš savo sango, rašo troll pranešimus, iš neturėjimo ką veikt, siūlyčiau forumą susitvarkyt ar kažką naudingo nuveikt, nei čia š rašyt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Hoonz parašė:

tau žiūriu būtina svetimus pinigus paskaičiuot. Čia pavydas, kad tiek neturi ar, kad niekad neturėsi?

Matai, juokingiausia tai, kad jis būdamas vaikas tokių pinigų tikrai, kad neturės. Kam rašyti ir teigti tai, ko tu negali pagrysti realisi faktais? Pavydo nėra, ne ant tiek debil** aš, kad tiek į sampa investuočiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Armzis parašė:

Matai, juokingiausia tai, kad jis būdamas vaikas tokių pinigų tikrai, kad neturės. Kam rašyti ir teigti tai, ko tu negali pagrysti realisi faktais? Pavydo nėra, ne ant tiek debil** aš, kad tiek į sampa investuočiau

tada tu tiesiog humoro nesupranti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1602 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...