Peršokti į turinį

BegantisBeprotis

Autobuso kronikos #2 arba kodėl nereikia taip daryti

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Nuėjau miegoti, kaip niekad anksti - 9 valandą vakaro, o atsikėliau 30 minučių vėliau nei visados - 6:16 . Atsikėlęs nieko nesuspėjau, o ir miegot labai norėjau. Per daug miego yra blogai ir tai gali sugadinti gyvenimą. Autobusas išvažiuoja 6:30, o stotelė už 7 km. Spėjau tik apsirengti, greitai teko važiuoti.... Manau spėjau, dabar  6:25 ir aš išlipu iš automobilio, jis nuvažiuoja, o aš patraukiu link sustojimo. Einu, lieka 5 metrai ir matau, kaip nuvažiuoja autobusas. Iškarto supratau, kad bus daug reikalų ir problemų. Bėgu tikrinti kada kitas autobusas, o jis už 30 minučių. Lauke šaltą, valgyt noriu, kyla daug neigiamų minčių ir dar suprantu, kad mano šuo prišiks ir primyž namuose, bet ko norėti aš ir pats nenusilengvinau.... Prabėgo 8 minutės, bet atrodo, kaip amžinybė. Stoviu vienas vidurį nieko ir labai noriu sisioti, bet kentėjau kiek galėjau, galiausiai suprantu, kad labai noriu šikti. Taip būna, kaip viskas vyksta ne pagal planą ir dar priedo streso gauni. Artimiausias viešas tualetas už 1km. Lieka dar 20min iki autobuso, todėl einu. Einu atgal lieką visai nedaug laiko, bet tikrai turiu spėti. Laikrodis rodo 6:28, o aš jau stoviu. SPĖJAU. Įlipu, nusiperku bilietą, autobusas beveik tuščias, einu į galą, atsisėdu ir laimingas sau sėdžių. Pagaliau važiuoju į Kauną ir turėčiau ten būti 8:10. Važiuoju jau 10 minučių, viskas grįžo į senas vagas. Visas galas buvo mano, todėl nusprendžiau atsigulti ir truputi nusnausti. Man pavyko!... Atsikėliau ir vis dar pro langą matyti laukai. Atrodo pamiegojau, o pasirodo, kad dar net Kauno nepasiekėme.. Sužaidžiu pora žaidimų ir nusprendžiu pasižiūrėti per google maps kur aš randuose. Man šokas, pamatau, kad jau nutolę nuo KAUNO 20KM.... Pramiegojau. Bėgu pas vairuotoją. 

- Vajezau, sustokit aš pramigau, neturiu BILIETO! SUSTOKIT.... 

- Sustosiu artimiausiai sustojime, visai čia netoli.

- Ar man reik nusipirkti bilietą?

- Reiktu, bet čia tavo pasirinkimas. Man tas pats.

- Gerai nepirksiu. - Didžiausia gyvenimo klaidą padariau nueidamas miegoti anksti, o čia sekanti padaryta gyvenimo klaida.  

Įsitaisau ir laukiu. Autobusas pradeda stoti. Einu link išėjimo ir... Įlipa kontrolė, vėl...

-  RODYKIT BILIETUS ! Užrėkia taip, kaip kaimiečiai užrėkia įeidami į tvartą. Prieiną prie manęs...

- Pone, kur jūsų bilietas?

- Čia buvo tokia situacija...

- Neturite?

- Taip, bet... - Nutraukia, ir neleidžia teisintis.

Išrašo 50 euru baudos, kaip priedą pridėjo palinkėjimą - geros dienos. Einu į kitą sustojimą, jau nebeįdomu man laikas, svarstau kodėl man taip... Stoviu taip, kaip šauktiniai stovi prie karo medicinos punkto įėjimo. Galiausiai atvažiuoja autobusas. Nusiperku bilietą, atsisėdu. Neigiamos mintis pradeda sklaidytis. Reikia susimokėti baudą internetu. Viską padarau, belieka apmokėti. Širdis vos nesustoją. NEPAKANKAMAS SĄSKAITOS LIKUTIS. Vyksta tikrinimas. Sąskaitos likutis: 2 eurai. Oi... Telefonas, skambutis.

- Labas

- Labas

- Ką veiki?

- mmmm, tikriausiai mokausi, o tu ką darai, kodėl nedirbi?

- Ai ilga istorija.. Žiūrėk ar turi 100 euru? 

- Ne. Reikia pinigų?

- Taip, bet tu juk man skolingas.

- Skolingas, bet tarėmės, kad gražinsiu po naujų. Galiu pervesti 20 euru. Ok?

- Gerai... Lauksiu, paskambinsiu vėliau. Iki.

- Sudie. 

Šiaip ne taip susigrąžinu 70 euru. Bauda sumokėta, liko 20 eurų, o alga už 7 dienų. Keista, kad niekas iš darbo neskambina... Jau po 10h... Galiausiai darbas jau čia pat.. Įeinu ir vos negavau infarkto. Pasirodo, kad mane atleido vakar, nes padariau didelius nuostolius... Bandau suvokti ar taip gali, bet man per daug visko buvo, todėl apsisuku ir išeinu. Nėra pinigų, darbo, nuotaikos ir sėkmės. Vėliau suprantu, kad viskas gerai, nes bandomasis laikotarpis ir dar kitos aplinkybės. Nesiseka man su tais autobusais, o dar laukia teismas dėl "seksualinio priekabiavimo".  Tikrai gyvenimas sumautas. Manau čia dar ne pabaiga, bet ar tikrai? Ar verta gyventi? 

Redaguota , nario BegantisBeprotis
  • Teigiamai 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na ir įvykių :D Paskaičius tavo praeitą temą, tai seksualinio priekabiavimo bylą kažin ar laimėsi, kadangi pasielgiai neracionaliai. Tai turbūt laukia didelė bauda (arba viešieji darbai), blogiausiu atveju laisvės suvaržymas.

Atsakant ar verta gyventi – žinoma. Niekada nevėlu pasitaisyti, neprarask vilties. Galbūt užtruksi ilgiau, bet galiausiai viskas bus verta. Nežinau tavo išsilavinimo, tačiau rašyba gan nebloga.

Pasitraukti iš gyvenimo nėra taip lengva ir be galo rizikinga. Bet kokie savižudybės būdai gali nepavykti, o pasekmės lygios praleisti visą likusį gyvenimą kaip daržovė. Taip pat gali papulti į psichiatrinę ligoninę laikinai.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele