Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas ar dėvėtas? Ir kokio pilnai užtenka?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi,

 

Po nemažai laiko norisi vis sugrįžti prie žaidimų, turiu stacionarą, bet per daug metų jis paseno. Šiuo metu būtų aktualiausias nešiojamas kompiuteris. Kaip sakot ar verta iš vis dairytis į dėvėtus? Ar geriau imti naują? Taip suprantu naujas yra naujas, garantija ir t.t. tačiau kainos skirtumas yra. Į naujus dairiausi iki 1500? iš tikrųjų gaila tų 1500, būtų paprasčiau perkant dėvėta, nes automatiškai jis mažiau kainuoja.

 

Tad, jeigu nesunku pasakykit savo nuomonę, nes dabar nelabai gaudausi kuriuos vaizdo plokštės geresnės ar procai ir t.t.

Ačiū iš kart. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, evaldas149 parašė:

Nes galiu visur jį turėti, kad ir kur būsiu. Ar namie, ar darbe ar dar kažkur išvažiavęs. Ir dar dėl filmų gerai, jeigu ne namie nereikia telefono, per telefoną daug mažesnis ekranas.

Realiai rekomenduočiau tiesiog pasiimti stacionarų už kokius 1200 ir tada laptopą kokį devėtą už 300. Nes vis vien, kaip suprantu, tu neesi baisiai dažnai keliaujantys ir tau jis nėra visada būtinas. O ir už 300 dar gali pasiimti tokį laptopą, su kuriuo dar ir kažką pažaisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, evaldas149 parašė:

Nes galiu visur jį turėti, kad ir kur būsiu. Ar namie, ar darbe ar dar kažkur išvažiavęs. Ir dar dėl filmų gerai, jeigu ne namie nereikia telefono, per telefoną daug mažesnis ekranas.

Kad ir kur būsi turėsi nešiotis pelę ir klaviatūrą (turbūt, nes patogus geimingas ne su laptopinėm klaviatūrom). Bet kokiu atveju už tokią kainą bombinį personalinį su geru moniku pasistatai ir geimini išsijuosęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), darrel. parašė:

Realiai rekomenduočiau tiesiog pasiimti stacionarų už kokius 1200 ir tada laptopą kokį devėtą už 300. Nes vis vien, kaip suprantu, tu neesi baisiai dažnai keliaujantys ir tau jis nėra visada būtinas. O ir už 300 dar gali pasiimti tokį laptopą, su kuriuo dar ir kažką pažaisi.

 

prieš 3 valandas(-ų), mreaddy parašė:

Kad ir kur būsi turėsi nešiotis pelę ir klaviatūrą (turbūt, nes patogus geimingas ne su laptopinėm klaviatūrom). Bet kokiu atveju už tokią kainą bombinį personalinį su geru moniku pasistatai ir geimini išsijuosęs

Nu okey tarkim stacionarus. Kokį stacionarų galit pasiūlyti su monitorium geru?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, evaldas149 parašė:

 

Nu okey tarkim stacionarus. Kokį stacionarų galit pasiūlyti su monitorium geru?

http://www.skytech.lt/krepselis-97465.html Variantas dar įsidėti kokį aftermarket CPU coolerį, kad kiek tyliau kompiuteris dirbtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), darrel. parašė:

http://www.skytech.lt/krepselis-97465.html Variantas dar įsidėti kokį aftermarket CPU coolerį, kad kiek tyliau kompiuteris dirbtu.

please tik ne amd gpu. Daugumai žmonių yra problemų su tais rx draiverių problemos... Jau geriau silpnesnę gpu iš nvidia , bet tik ne amd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, E3ikaZ parašė:

please tik ne amd gpu. Daugumai žmonių yra problemų su tais rx draiverių problemos... Jau geriau silpnesnę gpu iš nvidia , bet tik ne amd

Pilna ir žmonių, kurie neturi tu problemų. Nereikia būti kreivarankiais ir viskas bus ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Nahh asmeniškai aš renkuosi tik nvidia , bet jei iš amd tik tais procą , bet tik ne gpu... Kažkoks tas visas adrenaline trash yra.

Ir kažkaip spėju, kad nors viena normalų argumentą kodėl jis trash, ir tai vos išspaustum...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Nahh asmeniškai aš renkuosi tik nvidia , bet jei iš amd tik tais procą , bet tik ne gpu... Kažkoks tas visas adrenaline trash yra.

kam tu šmeiži jei nenaudoji pats. turiu rx580 ir laimingas sedžiu nvidia butu atmaina 1060ti bet 2x brangesnis nvidia o dėl problemu tik viena kart buvau susidūręs kai csgo update padare ir ant visu amd neveikė bet sutvarke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, darrel. parašė:

Ir kažkaip spėju, kad nors viena normalų argumentą kodėl jis trash, ir tai vos išspaustum...

 

1 minute prieš, GBandza parašė:

kam tu šmeiži jei nenaudoji pats. turiu rx580 ir laimingas sedžiu nvidia butu atmaina 1060ti bet 2x brangesnis nvidia o dėl problemu tik viena kart buvau susidūręs kai csgo update padare ir ant visu amd neveikė bet sutvarke.

AMD yra bugynas su tais driveriais. Išleidžia bet kokius. Po metų gal sufixina bug'ą ir tai jau ne pirmas atvejis, kada žmonės 50% vaizdo įrašų nemato, nes rodo tik juodą spalvą. Never again.

Geriau brangiau sumokėti nei vėliau ieškoti kaip atkurti driverį į stabilų po jų tų update, kas yra irgi neįmanoma, kadangi error'us mėto.

Matosi, kad mažai patirties turite su pc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

 

AMD yra bugynas su tais driveriais. Išleidžia bet kokius. Po metų gal sufixina bug'ą ir tai jau ne pirmas atvejis, kada žmonės 50% vaizdo įrašų nemato, nes rodo tik juodą spalvą. Never again.

Geriau brangiau sumokėti nei vėliau ieškoti kaip atkurti driverį į stabilų po jų tų update, kas yra irgi neįmanoma, kadangi error'us mėto.

Matosi, kad mažai patirties turite su pc.

turiu pakankamai kad man AMD tobulai veiktu. darant nieka :D
o jei realiai taip žinau buvo ankčiau ipač su r9 290 bet tai jau seniena tau reik info up to date pasidaryt kaipsakant nesi ON edge tai va nešmeišk negražu. nvidia irgi turėjo problemu bet nieka nesakau nes tai buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, GBandza parašė:

turiu pakankamai kad man AMD tobulai veiktu. darant nieka :D
o jei realiai taip žinau buvo ankčiau ipač su r9 290 bet tai jau seniena tau reik info up to date pasidaryt kaipsakant nesi ON edge tai va nešmeišk negražu. nvidia irgi turėjo problemu bet nieka nesakau nes tai buvo.

Apie nvidia nieko nesakau. Aš Intel žmogus, dar neteko patirti su jais problemų. Aha, po kelių metų kai paleis tragišką update bei neveiks kažkas, tai bėgsi čia į forumus apsiverkęs maldausi pagalbos, kada tau niekas negalės padėti. Rašysi į AMD support'a, kaltins tave pirmiausiai, po 5+ mėn. gal susivoks, kad kažkas blogai.

Siūlau pasidaryti driverių backup'us su AMD, nes jeigu gausite su bug'u atnaujinimą senesnės versijos niekaip internete nerasite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, NTQ parašė:

 

AMD yra bugynas su tais driveriais. Išleidžia bet kokius. Po metų gal sufixina bug'ą ir tai jau ne pirmas atvejis, kada žmonės 50% vaizdo įrašų nemato, nes rodo tik juodą spalvą. Never again.

Geriau brangiau sumokėti nei vėliau ieškoti kaip atkurti driverį į stabilų po jų tų update, kas yra irgi neįmanoma, kadangi error'us mėto.

Matosi, kad mažai patirties turite su pc.

Tai ta prasmė, man užtenka atsidaryti Reddit'e postą apie NVIDIA driver update ir vos ne kas antras komentaras apie naujas atsirandančias problemas ar nežinia kiek laiko nesutvarkomų? Aš vienu metu taip pat naudojau kompiuterį su AMD vaizdo plokštė ir kažkaip mažiau problemų turėjau negu su NVIDIA.

Sakyčiau abi pusės turi problemų su tais driveriais ir iš to bent jau ką aš matau, tai čia jau vos ne nuo laimės priklauso.

Ir senesnių driverių versijų nerasi? What is this then? 

https://www.amd.com/en/support/previous-drivers/graphics/amd-radeon-5700-series/amd-radeon-rx-5700-series/amd-radeon-rx-5700-xt

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, NTQ parašė:

Apie nvidia nieko nesakau. Aš Intel žmogus, dar neteko patirti su jais problemų. Aha, po kelių metų kai paleis tragišką update bei neveiks kažkas, tai bėgsi čia į forumus apsiverkęs maldausi pagalbos, kada tau niekas negalės padėti. Rašysi į AMD support'a, kaltins tave pirmiausiai, po 5+ mėn. gal susivoks, kad kažkas blogai.

Siūlau pasidaryti driverių backup'us su AMD, nes jeigu gausite su bug'u atnaujinimą senesnės versijos niekaip internete nerasite.

tiek amd tiek nvidia užprikolin su driveriais nors 2 metus da nepridirbo sekas jaučiu. su nvidia buvau smiges bet prieš 4 metus po mėnesio sutvarke tik :D
realiai sakau ner ko žmeižt abudu normalūs viskas remiasi į kaina ir kokios galios nori jei turi belekiek šaibu ir ten nori nvidia titan tai amd neturi nieko panašaus tai rinktis nvidia jei tau reik papigiaja tai amd zjbs aš neseniai rx580 8GB už 90euru paemiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, darrel. parašė:

Tai ta prasmė, man užtenka atsidaryti Reddit'e postą apie NVIDIA driver update ir vos ne kas antras komentaras apie naujas atsirandančias problemas ar nežinia kiek laiko nesutvarkomų? Aš vienu metu taip pat naudojau kompiuterį su AMD vaizdo plokštė ir kažkaip mažiau problemų turėjau negu su NVIDIA.

Sakyčiau abi pusės turi problemų su tais driveriais ir iš to bent jau ką aš matau, tai čia jau vos ne nuo laimės priklauso.

Ir senesnių driverių versijų nerasi? What is this then? 

https://www.amd.com/en/support/previous-drivers/graphics/amd-radeon-5700-series/amd-radeon-rx-5700-series/amd-radeon-rx-5700-xt

;DD pabandyk įrašyti senesnį driver'į. This driver already exists, nors ištrini. Pažiūrėsim kaip praeisi tą error'a. Man asmeniškai niekaip nepavyko. Ir kaip jau minėjau, Intel'į pasirenku. Jį naudoja ir didžiausios įmonės, kaip Google, YouTube savo platformoms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, NTQ parašė:

;DD pabandyk įrašyti senesnį driver'į. This driver already exists, nors ištrini. Pažiūrėsim kaip praeisi tą error'a. Man asmeniškai niekaip nepavyko. Ir kaip jau minėjau, Intel'į pasirenku. Jį naudoja ir didžiausios įmonės, kaip Google, YouTube savo platformoms.

https://cloud.google.com/blog/products/compute/amd-epyc-processors-come-to-google-and-to-google-cloud um? 

Dėl Youtube nežinau. 

Tu pradžiai sakei, kad neįmanoma rasti senesnių driverių, o dabar jų negalima įrašyti? Pats nepabandysiu, kadangi kompiuterio su AMD vaizdo plokštė šiuo metu neturiu, bet greitas Google search parodė, kad daugelis žmonių su tuo problemų neturi.

O ir apskritai, lygintis su didelėmis įmonėmis sakyčiau yra nesamonė, kadangi jie net nenaudoja tokių CPU, kuriuos naudoja average naudotojas. O ir jie dažniausiai pirks tokius, kurie tiesiog pasiūlys geriausia performance, sauga, o ne tiek daug pagal kainą. Galiu ir klysti šiuo atveju, nemeluosiu.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

https://cloud.google.com/blog/products/compute/amd-epyc-processors-come-to-google-and-to-google-cloud um? 

Dėl Youtube nežinau. 

Tu pradžiai sakei, kad neįmanoma rasti senesnių driverių, o dabar jų negalima įrašyti? Pats nepabandysiu, kadangi kompiuterio su AMD vaizdo plokštė šiuo metu neturiu, bet greitas Google search parodė, kad daugelis žmonių su tuo problemų neturi.

Surasti senesnių driverių, kurie veiktų yra neįmanoma. Taip, buvau suradęs n tų driverių, bet visokius ten error'us meta. Radeon driveriai ypatingai tave patrolinti gali. Jeigu nepasidarai backup esančio kompiuteryje ir gauni atnaujinimą + jie ištrina senesnių palaikymą (taip dažniausiai būna po pagr. update, nuo kurio viskas nulūžta, čj taupo vietos savo DL serveriams), tai viskas. Sėdi ant ledo. Nors ir atsisiunti iš jų archyvų senesnius, kas iš to, jeigu pasipila error'ai ir net negalima įrašyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...