Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

XOOM uždarbis 25€+15€ (Reikia turėti GBP sąskaita)


Deluxes

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

7NKv6zw.png

Xoom yra naujas PayPal projektas, siekiantis užtikrinti greitus ir kokybiškus pinigų pervedimus.

Naujiems nariams, užsiregistravusiems per mano nuorodą ir atlikusiems bent 50€ tarptautinį pervedimą siūloma 25€ premija + 15€ nuo manęs. Ji atsiranda jūsų PayPal sąskaitoje ir gali būti išgryninama į jūsų banko sąskaitą.


Viskas, ką jums reikia padaryti, norint gauti 25€:

1. Jei neturite PayPal, susikurkite jį ir užsiregistruokite Xoom per šią nuorodą - (Nuorodą gaus žmogus susisiekes su manimi per Ą.Ž)  Besiregistruojant Xoom, paspauskite “Use PayPal to Log In” ir prisijunkite su savo PayPal accountu.

2. Atlikite pirmąjį tarptautinį 50€ (arba daugiau) pervedimą. Aš vedžiausi iš Swedbank kortelės į savo Revolut GBP sąskaitą. Pervedimas jums kainuos 1.99€ (kas beabejo atsiperka, kai gaunate 25€ + 15€ nuo manęs premiją).

3. Jūsų 25€ premija bus pervesta į jūsų PayPal accountą + aš pridėsiu 15€


Pinigus iš PayPal galite iš karto nemokamai persivesti į bet kurią banko sąskaitą. 

 

Del daugiau informacijos kreipkitės į Ą.Ž

Didžioji teksto dalis nukopijuota nuo kito forumo (u*darbis.**) Bet esu pats viską išbandęs.

Redaguota , nario Deluxes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...