Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Regular_Option ieško projekto!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

tikriausiai naujieji nariai manęs nepažįsta, kaip Regular_Option(senojo vilko SA:MP'e), bet noriu pasisiūlyti save į projektėlį. Ką moku? Pagalba su svetaine, photošhopu, reklamos srityje esu labai pažengęs ir galiu sukviesti didelę auditoriją žmonių, vien dėl žinomo vardo. Turėjęs n projektų, bet visi turėjo ir pabaigą. Tai tokie kaip sfg.lt, sf-ng.lt, sfng.lt, rng.lt, tfg.lt,  ir dar n projektų kur buvau pagalbininkas/administratorius. Tikiuosi, tas kas prisimena mane, užtars gerą žodelį. Taigi su pasiūlymais į pm arba skype: rokas_kuk    

 

 

Dėkui už dėmesį chebryte! :)

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, KarmA` parašė:

Hmm kažkaip negirdėtas, viena kita projektą iš išvardintu girdėjau ir tai, sfg, rng, daugiau nelabai, jeigu reklama turi tikrai gerą parašyk man, susitarsim dėl vietos projekte.

neleidžia parašyti tau į až. raštelkt man į skype: rokas_kuk  pasitarsim ten kaip kas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), raketa parašė:

sėkmės tau Regular_Option linki iš seno projekto mano eSFG.LT

Oiii prisiminimai Kęstai, jau apsistojau 3SIDES.lt ideali komanda ;)

 

2019-11-01 19:01, Pablas parašė:

Girdėtas vardas tu mane irgi girdėjęs sėkmės randant projektą, gero vakaro ;)

Dekui! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...