Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa Tiesa apie crime savininka Septynetas


Admin_Vape

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, GuldenMUH parašė:

nes kažkokias tu pievas suki ir viskas, tu kažką primakalioji bandai tai visu pirma iškur  tu sužinojiai mus ? pamatei per kitus discord serverius ar kur man klausimas kila ?

idk imsiu ir prisiminsiu tokius dalykus, koks skirtumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Rionas parašė:

Tavo paskyra yra Admin_Vape ir GuldenMuh :D , nes kai jis off tu prisijunges kai jis on tu off :d prigautas pyzduk mazas

ką tu čia spanksti :DDDDDD taigi ten selga aš lukas nebepuliuok

Dabar, GuldenMUH parašė:

ką tu čia spanksti :DDDDDD taigi ten selga aš lukas nebepuliuok

aš bučiau admin nebučiau paplatines wildmc failų :D

1 minute prieš, Septynetas parašė:

idk imsiu ir prisiminsiu tokius dalykus, koks skirtumas.

tai ko tu visu pirma suknisai mano spawną?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GuldenMUH parašė:

ką tu čia spanksti :DDDDDD taigi ten selga aš lukas nebepuliuok

aš bučiau admin nebučiau paplatines wildmc failų :D

tai ko tu visu pirma suknisai mano spawną?

kas   tau    negerai

 

nieko aš neknisau, užknisot jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Admin_Vape parašė:

Tu nejuokink pautas xDDD

jie juokingi dar vienas prisidėjo kažką xD kas mes tokie patis :DD

Dabar, Septynetas parašė:

kas   tau    negerai

 

nieko aš neknisau, užknisot jau.

tai spawnas pats išsigriovė ?

ždž, ateik į dc čia jau užkniso pridėsiu į grupė ir ten isiaiškinsim

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GuldenMUH parašė:

jie juokingi dar vienas prisidėjo kažką xD kas mes tokie patis :DD

tai spawnas pats išsigriovė ?

ždž, ateik į dc čia jau užkniso pridėsiu į grupė ir ten isiaiškinsim

čia tiek kartų išsiaiškinom, kas tau dar neaišku, nieko aš negrioviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Admin_Vape parašė:

Tai jo tu man rašiai iš oro ane dc išgrioviau spawna mldc baxuras uždedu tau sliužo medaliuka

 

1 minute prieš, GuldenMUH parašė:

ždž aiškus

lol, pasiduodu aš su jumis, matyt jūsų iq neatitinka normos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Admin_Vape parašė:

Nu tai va pradėsiu nuo to kad Crime savininkais kitaip septynetas pardavė man prieš 4-3Dienas pardavė custom worlda ir paskui kitas projektas irgi norėjo pirkti worlda ir štai ką septynetas atrašė https://imgur.com/a/LUTp7XM kad įdės jiem į worlda gautiopa komanda todėl patariu nepirkti nieko iš jo ;) o 2, tai kad jis mum siūlė mrbegėdžio modifikacija už discord žmones ir sakė neplatins tai va įrodymai :) https://imgur.com/a/MehENeL tai man įdomu dar nestartavo projektas o jau tiek daug apgaudinėjimu, o kas bus kaip startuos? @Septynetas o apie ta reklama tavo discorde tai norėjau susirast builderiu o ne tavo ta šudina dc reklamuot

Ties pirmu nieko nesupratau, bet antrame nematau jokio įrodymo, kad žmogus rašytų "neplatinsiu" ir kaip supratau, tai jūs patys jį įžeidinėjot, todėl nesuprantu ko jūs čia verkšlenat, kad jūsų š-servįo failus turės daugiau žmonių. Tas žmogutis kur visą laiką šlameno apie spawną, tai išvis juokingas... Jokių įrodymų nepateikė, tiesiog žvygauja su ta pačia gaidele ir tiek. Ant pačios temos reputacijos sumestos su naujai sukurtais acc, kas žiauriai atrodo keista, o ir pačioje temoje kalba tie patys dalyviai. Vartotojas @GuldenMUH vaidentis forume pradėjo tik ties šios temos sukūrimu. Kažkaip įdomiai čia visos tos jūsų gaidelės atrodo ir visiškai nenustebčiau, jeigu esate vienas bei tas pats asmuo. Su septynetu pats turėjau reikalų. Sumokėjo už atliktą darbą, viskas praėjo sklandžiai ir puikiai, tai iš mano pusės rekomendacija ir nemanau, kad žmogus čia pultų apgaudinėti dėl tokių š-menkių.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai gerai prieš kalbėdamas apie temos reputacija visų ipus pažėk ir visų bus ipai skirtingi ir ne prie ko čia tavo ta temos reputacija 1, apie pirma įrodymai todėl kad žmogus daro kitiems worldus ir yra įrodymai kaip jis man parašė apie tai kad kitam projektui darydamas worlda įdės komandų kad jo servo spawna nugriefintu arba padarytu kažkokių nesamoniu ir kažkaip į pokalbį ateiti pasikalbėti jau neužtenka septynetui jėgų o 2, kodėl jis turi platint failus kaip mes jam į discorda žmonių pakvietėm? ir jeigu tas žmogus GuldenMUH esu aš tai reiškia aš savo projekto failus paplatinau flamemc? @Orion

Redaguota , nario Admin_Vape
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...