Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa Tiesa apie crime savininka Septynetas


Admin_Vape

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, Admin_Vape parašė:

Tuojaus atsiūsiu iš dc fotkes kaip rašiai kad išgriefinai sekmės pacukas https://imgur.com/a/Ya1DYU5

nieko nematau nuotraukoje, net neina priartinti.

 

1 minute prieš, GuldenMUH parašė:

aš tave užbaninau gi, ir todėl aš vienas likau,  tai tu čia nieko nebemeluok juokingas esi, bandai atsimazint kad neišgriovei tai tau nepavyks mačiau, kaip opa užsidėjiai ir tada padariai //replace tai jau tu mane užknisai, todėl aš tave visaip iš vadinau visalaika kaip tu buni iškart kasnors atsitinką kas tu per žmogus. ?

tavo kiekviena žinutė tokia pati.. nieko aš negrioviau iš kur tu išvis ištraukei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Admin_Vape parašė:

Ant dekstopo išsikelk fotke ir damatysi :)

XD, tai tu padaryk, kad eitų priartint imsiu ir kelsiuos.

1 minute prieš, GuldenMUH parašė:

taigi jau ss yra tuoj aš tau pats atsiusiu unknown.png?width=841&height=473

net nenurodyta koks serveris lol, neturiu aš tiek laiko, kad vaikščiočiau po serverius ir juos griaučiau, prie savo irgi turiu dirbti.

Redaguota , nario Septynetas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, GuldenMUH parašė:

žodžiu visi įrodymai yra tai nieko jau nebepavyks tau 

kokie dar įrodymai, niekur nemačiau konkrečių įrodymu ten kur manęs net nebuvo, serveriai nenurodyti iš viso, kažkokie beviltiški jūs atrodot, kūrėt temą - nieko neįrodėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Septynetas parašė:

kokie dar įrodymai, niekur nemačiau konkrečių įrodymu ten kur manęs net nebuvo, serveriai nenurodyti iš viso, kažkokie beviltiški jūs atrodot, kūrėt temą - nieko neįrodėt.

nebesimazink protinguoli, viskas matosi tu nebemeluok tu man spawnas, yra išgriautas bet lalal atstatė jau bet ne visa
ir + šioje nuotraukoje matosi kam tau į ta deskopa detis speceliai kad nematytum ?unknown.png?width=841&height=473

Redaguota , nario GuldenMUH
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Septynetas parašė:

kokie dar įrodymai, niekur nemačiau konkrečių įrodymu ten kur manęs net nebuvo, serveriai nenurodyti iš viso, kažkokie beviltiški jūs atrodot, kūrėt temą - nieko neįrodėt.

atblockink ant dc sliuze i grupe pakviesim ir pakalbesim tng as cia freepostinti del tokio apgailetino ciuvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GuldenMUH parašė:

nebesimazink protinguoli, viskas matosi tu nebemeluok tu man spawnas, yra išgriautas bet lalal atstatė jau bet ne visa
ir + šioje nuotraukoje matosi kam tau į ta deskopa detis speceliai kad nematytum ?unknown.png?width=841&height=473

aš sugrioviau mineplay spawna.

Tam yra logai jog pasižiūrėt kas išgriovė kokias komandas naudojo

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GuldenMUH parašė:

nebesimazink protinguoli, viskas matosi tu nebemeluok tu man spawnas, yra išgriautas bet lalal atstatė jau bet ne visa
ir + šioje nuotraukoje matosi kam tau į ta deskopa detis speceliai kad nematytum ?unknown.png?width=841&height=473

kaip ir sakiau, jokių įrodymų nėra, kaip jūs nesuprantat, kad į tokius šūdserverius man eit net neapsimoka, aš tiek darbų šiuo metu turiu, aš net dabar gaištu dėl jūsų laiką.

Dabar, GuldenMUH parašė:

kam tu komentuoji, esi septyneto pakalikas tai nebekomentuok

man jau liūdna dėl jūsų, taip nusišnekat abu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Septynetas parašė:

kaip ir sakiau, jokių įrodymų nėra, kaip jūs nesuprantat, kad į tokius šūdserverius man eit net neapsimoka, aš tiek darbų šiuo metu turiu, aš net dabar gaištu dėl jūsų laiką.

tavo serveris, vienintelis šhudserveris, sakai pas mus neini kaip tada siera su selga buvo serverija tu pas ju buni visalaika ir pas mane buvai tai nebemeluok 

1 minute prieš, Tadassi. parašė:

Pataisysiu.: Žmogus statantis jiems spawną, pagal užsakyma.

kas tave visu pirma liete ? nes iš oro pakomentavai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, GuldenMUH parašė:

tavo serveris, vienintelis šhudserveris, sakai pas mus neini kaip tada siera su selga buvo serverija tu pas ju buni visalaika ir pas mane buvai tai nebemeluok 

pas juos buvau, nes turėjau custom pasaulio užsakymą? pas tave būnu visalaik :D ? ką ten reiktų man veikt ?

gal ir mano šūdserveris, nežinau, dar nestartavo negaliu pasakyti, bet priemu tavo nuomonę ir manau kitą kartą galėtum argumentų parašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kelios nuotraukos iš crime.lt 2019-10-29_12.30.48.png?width=916&height 2019-10-29_12.53.47.png?width=916&height 2019-10-28_20.09.57.png?width=916&height 2019-10-29_11.53.53.png?width=916&height ir dar sakai nesilankai musu serveriuose:DDD nebereikalo žmoniu neileidi į serveri, visu pirma tu buvai badcraft.lt(nereklama) poto į flamemc(nereklama) tai va Selga yra flamemc serverio savininkas tai fsio kaip tu ji iš oro galėjiai sužinot ne kaip pas mus lankeis ????

Redaguota , nario GuldenMUH
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GuldenMUH parašė:

kelios nuotraukos iš crime.lt 2019-10-29_12.30.48.png?width=916&height 2019-10-29_12.53.47.png?width=916&height 2019-10-28_20.09.57.png?width=916&height 2019-10-29_11.53.53.png?width=916&height ir dar sakai nesilankai musu serveriuose:DDD

visų pirma pasaulis senai pakeistas ir nupieštas per naujo, visų antra CriMe temoje jau yra serverio nuotraukos, visų trečia pričiom čia tavo sakinys "ir dar sakai nesilankai musu serveriuose" ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Septynetas parašė:

visų pirma pasaulis senai pakeistas ir nupieštas per naujo, visų antra CriMe temoje jau yra serverio nuotraukos, visų trečia pričiom čia tavo sakinys "ir dar sakai nesilankai musu serveriuose" ?

nes kažkokias tu pievas suki ir viskas, tu kažką primakalioji bandai tai visu pirma iškur  tu sužinojiai mus ? pamatei per kitus discord serverius ar kur man klausimas kila ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...