Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa Tiesa apie crime savininka Septynetas


Admin_Vape

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu tai va pradėsiu nuo to kad Crime savininkais kitaip septynetas pardavė man prieš 4-3Dienas pardavė custom worlda ir paskui kitas projektas irgi norėjo pirkti worlda ir štai ką septynetas atrašė https://imgur.com/a/LUTp7XM kad įdės jiem į worlda gautiopa komanda todėl patariu nepirkti nieko iš jo ;) o 2, tai kad jis mum siūlė mrbegėdžio modifikacija už discord žmones ir sakė neplatins tai va įrodymai :) https://imgur.com/a/MehENeL tai man įdomu dar nestartavo projektas o jau tiek daug apgaudinėjimu, o kas bus kaip startuos? @Septynetas o apie ta reklama tavo discorde tai norėjau susirast builderiu o ne tavo ta šudina dc reklamuot

Redaguota , nario Admin_Vape
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdės į worldą /gautiopa - įdomu kaip,nes tai net nelogiška ir neįmanoma. Pats kaltas, kad reklamavai mano discorde, dar stūmei ant manęs tai ko tu nori, kad nusileisčiau tau? 

Bėje kur tie apgaudinėjima? Tau pardaviau custom pasaulį, net pigiau nei reikėjo. O dėl tų failų kaip ir sakiau pats kaltas. Kas tau padėjo daviau kelis premium failus, nes jis ne prie ko ir jam viskas tiko. 

 

Tai va tiek tik galiu pasakyti, tavo temoje keli teiginiai prieštarauja patys sau. 

 

Redaguota , nario Septynetas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Septynetas parašė:

Įdės į worldą /gautiopa - įdomu kaip,nes tai net nelogiška ir neįmanoma. Pats kaltas, kad reklamavai mano discorde, dar stūmei ant manęs tai ko tu nori, kad nusileisčiau tau? 

Bėje kur tie apgaudinėjima? Tau pardaviau custom pasaulį, net pigiau nei reikėjo. O dėl tų failų kaip ir sakiau pats kaltas. Kas tau padėjo daviau kelis premium failus, nes jis ne prie ko ir jam viskas tiko. 

 

Tai va tiek tik galiu pasakyti, tavo temoje keli teiginiai prieštarauja patys sau. 

 

tai ir kodėl tu man pridejiai cmd belenkiek i pluginus užsidėdavai opa visalaika

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Septynetas parašė:

Įdės į worldą /gautiopa - įdomu kaip,nes tai net nelogiška ir neįmanoma. Pats kaltas, kad reklamavai mano discorde, dar stūmei ant manęs tai ko tu nori, kad nusileisčiau tau? 

Bėje kur tie apgaudinėjima? Tau pardaviau custom pasaulį, net pigiau nei reikėjo. O dėl tų failų kaip ir sakiau pats kaltas. Kas tau padėjo daviau kelis premium failus, nes jis ne prie ko ir jam viskas tiko. 

 

Tai va tiek tik galiu pasakyti, tavo temoje keli teiginiai prieštarauja patys sau. 

 

1, aš tavo discorde nereklamau 2, kodėl luko srw nusigriefino?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Admin_Vape parašė:

1, aš tavo discorde nereklamau 2, kodėl luko srw nusigriefino?

įžeidinėjai, reklamavai, ieškojai statytojų ( mano discord serveris tam neskirtas).

kas tas lukas išviso? ir pateikite įrodymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GuldenMUH parašė:

tuoj spawno ss atsiusiu tai kažkaip keista kad, tu toks esi nesitikėjau tokiu, dalyku i

2019-10-30_16.56.44.png?width=841&height

Rašo vienas prisijungęs ir tai tu, taigi kur tikslesni įrodymai?

Bandai įrodyti ko nebuvo.

1 minute prieš, Admin_Vape parašė:

@Septynetas o trečia kad tu pacukas mus abu apgavai su siera ant modifikacijos sekmės

Nieko aš neapgavau, tu pats kaltas. Sierai aš daviau keletą premium failų, mes susitarėme. O dėl tavęs kaip ir sakiau - pats kaltas.

Dabar, Admin_Vape parašė:

Kokius pateikt tau įrodymus kaip nugriefinai?

Nieko aš "negriefinau", ieškot kažkokių įrodymų, kad grioviau kažką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Septynetas parašė:

įžeidinėjai, reklamavai, ieškojai statytojų ( mano discord serveris tam neskirtas).

kas tas lukas išviso? ir pateikite įrodymus.

tu parašei gražus spawnas, nes pats su savo replace sugadinai, žodžiu dar pats mačiau kad tu per putty ten parašei ta komanda pamiršau nufotkinti negalvojau, kad reikes

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, GuldenMUH parašė:

tu parašei gražus spawnas, nes pats su savo replace sugadinai, žodžiu dar pats mačiau kad tu per putty ten parašei ta komanda pamiršau nufotkinti negalvojau, kad reikes

jeigu parašai gražus spawnas reiškia griovei kažką ? :D

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Septynetas parašė:

Rašo vienas prisijungęs ir tai tu, taigi kur tikslesni įrodymai?

Bandai įrodyti ko nebuvo.

Nieko aš neapgavau, tu pats kaltas. Sierai aš daviau keletą premium failų, mes susitarėme. O dėl tavęs kaip ir sakiau - pats kaltas.

Nieko aš "negriefinau", ieškot kažkokių įrodymų, kad grioviau kažką.

tu gali čia nebemeluot, bandei atsimazint bet nieko nepavyksta, tu galvoji pats spawnas išsigriove ? tu vienas su manim buvai ir mačiau kad parašei per console ko tu dar čia slėpi, bijiai gaut -rep ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, GuldenMUH parašė:

tu gali čia nebemeluot, bandei atsimazint bet nieko nepavyksta, tu galvoji pats spawnas išsigriove ? tu vienas su manim buvai ir mačiau kad parašei per console ko tu dar čia slėpi, bijiai gaut -rep ?

nū tai žmogau, aš mačiau, kad briedis skrido, bet niekas netiki.

tu bent pateik įrodymus, kad ten buvau ir grioviau kažką, nes tuo laiku turbūt sėdėjau savo serveryje. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Septynetas parašė:

Rašo vienas prisijungęs ir tai tu, taigi kur tikslesni įrodymai?

Bandai įrodyti ko nebuvo.

Nieko aš neapgavau, tu pats kaltas. Sierai aš daviau keletą premium failų, mes susitarėme. O dėl tavęs kaip ir sakiau - pats kaltas.

Nieko aš "negriefinau", ieškot kažkokių įrodymų, kad grioviau kažką.

aš tave užbaninau gi, ir todėl aš vienas likau,  tai tu čia nieko nebemeluok juokingas esi, bandai atsimazint kad neišgriovei tai tau nepavyks mačiau, kaip opa užsidėjiai ir tada padariai //replace tai jau tu mane užknisai, todėl aš tave visaip iš vadinau visalaika kaip tu buni iškart kasnors atsitinką kas tu per žmogus. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...