Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Rašau SA:MP serveriu pristatymus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nežinau tema patalpinau tinkamoje vietoje ar ne, bet tiek jau to... Taigi, rašau SA:MP projektų aprašymus, patirties turiu nelabai didelės, bet esu keletą kartų aprašęs kelis projektus, aprašymas susidėtų iš aprašymo apie serverio sistemas, serverio darbus, pagrindines veiklas, serverio planus / planus, forumo įvaizdį ir pan, bei serverio pristatymą ( "video" medžiaga, jei jos neturi serveris, galiu padėti sukurti, bei "sueditinti" "video" ).

Mane verta rinktis, kadangi kiekvieną aprašymą stengiuosi padaryti, taip lyg serveris atrodytų iš tikrųjų mano, jog norėčiau pritraukti į "savo" serverį tūkstančius SA:MP žaidėjų. Tai po gi rašiau ne vieną sykį serverio pristatymą, kurių užsakovai buvo labai patenkinti.

Esu Eimantas, man 14 metų. Laisvalaikį leidžiu su draugais, žaisdamas kompiuterinius žaidimus arba tiesiog žiūrėdamas įvairius filmus. Silpnosios savybės, esu irzlus, retkarčiais ( retai ) pavartoju keletą keiksmažodžių, galiu greitai susinervinti, esu mėgstantis konkuruoti sakyti viską tiesiai šviesiai. Stipriosios savybės, esu žmogus kuris nemėgsta greitai pasiduoti, kad ir kokios bebūtų susiklosčiusios aplinkybės, visada einu iki pat galo. Esu žmogus kuris pasitiki savo jėgomis / sugebėjimais.

Atlygis už darbą, priklausys nuo manęs, nuo įdėto darbo / laiko. Tai gali būti pinigai arba CSGO skin`ai.

Su manim susisiekti galit parašę į AŽ
Khalil

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Virsenas parašė:

Jeigu rašysi aprašymus su tokiu šriftu ir dydžiu tai nelabai verta tave rinktis.

Čia jau antraeilis dalykas. Pirmiau reikėtų ties sakinių išdėstymu padirbėti.

Good luck, maybe kažkam reikės aprašymo.

Redaguota , nario KasparasDope
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"video" = vaizdo įrašas. Kaip gali kurti aprašymus, jeigu net tokio paprasto žodžio negali lietuviškai išversti.

+ LT kabutės yra tokios:

ALT + 0150 - lietuviškas brūkšnys.
ALT + 0132 - lietuviškos kabutės (atsidaro).
ALT + 0147 - lietuviškos kabutės (užsidaro).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), khalil parašė:

Sveiki, nežinau temą patalpinau tinkamoje vietoje ar ne, bet tiek jau to... Taigi, rašau SA:MP projektų aprašymus, patirties turiu nelabai didelės, bet esu keletą kartų aprašęs kelis projektus. Aprašymas (naujas sakinys turėtų būti) susidėtų iš aprašymo apie serverio sistemas, serverio darbus, pagrindines veiklas, serverio planus / planus, forumo įvaizdį (išvaizdą) ir pan., bei serverio pristatymo ( "video" medžiaga (vaizdo įrašas jeigu ką), jei jos neturi serveris, galiu padėti sukurti, bei "sueditinti" (sumontuoti) "video" ).

Mane verta rinktis, kadangi kiekvieną aprašymą stengiuosi padaryti, taip lyg serveris atrodytų iš tikrųjų mano, jog norėčiau pritraukti į "savo" serverį tūkstančius SA:MP žaidėjų. Tai po gi rašiau ne vieną sykį serverio pristatymą, kurių užsakovai buvo labai patenkinti.

Esu Eimantas, man 14 metų. Laisvalaikį leidžiu su draugais, žaisdamas kompiuterinius žaidimus arba tiesiog žiūrėdamas įvairius filmus. Silpnosios savybės, esu irzlus, retkarčiais ( retai ) pavartoju keletą keiksmažodžių, galiu greitai susinervinti, esu mėgstantis konkuruoti sakyti viską tiesiai šviesiai. Stipriosios savybės, esu žmogus kuris nemėgsta greitai pasiduoti, kad ir kokios bebūtų susiklosčiusios aplinkybės, visada einu iki pat galo. Esu žmogus kuris pasitiki savo jėgomis / sugebėjimais.

Atlygis už darbą, priklausys nuo manęs, nuo įdėto darbo / laiko. Tai gali būti pinigai arba CSGO skin`ai.

Su manim susisiekti galit parašę į AŽ
Khalil

 

nezinau nezinau kaip cia patiket zmogui rasyt aprasymus kai jo vardas arabiskas,o tai vdrug dar nubombins aprasyma kaip ir siuo atveju

(istaisiau pirma pastraipa)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Zero Two parašė:

nezinau nezinau kaip cia patiket zmogui rasyt aprasymus kai jo vardas arabiskas,o tai vdrug dar nubombins aprasyma kaip ir siuo atveju

(istaisiau pirma pastraipa)

? Kopijuota ? kur tu matai ? jei sakai apie prisistatymą, tai tenai aš tiesiog iš savo anketos buvau paėmęs kur pildžiau į pareigas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, khalil parašė:

nesupratau o tai kas čia ?

 

va ziurek parodysiu:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „bomb“

jeigu isiziuresi, cia yra bomba, kai jinai sprogsta atrodo sitaip:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „bomb“

o kai sita padarai su aprasymu gauni:

prieš 3 valandas(-ų), khalil parašė:

Sveiki, nežinau tema patalpinau tinkamoje vietoje ar ne, bet tiek jau to... Taigi, rašau SA:MP projektų aprašymus, patirties turiu nelabai didelės, bet esu keletą kartų aprašęs kelis projektus, aprašymas susidėtų iš aprašymo apie serverio sistemas, serverio darbus, pagrindines veiklas, serverio planus / planus, forumo įvaizdį ir pan, bei serverio pristatymą ( "video" medžiaga, jei jos neturi serveris, galiu padėti sukurti, bei "sueditinti" "video" ).

Mane verta rinktis, kadangi kiekvieną aprašymą stengiuosi padaryti, taip lyg serveris atrodytų iš tikrųjų mano, jog norėčiau pritraukti į "savo" serverį tūkstančius SA:MP žaidėjų. Tai po gi rašiau ne vieną sykį serverio pristatymą, kurių užsakovai buvo labai patenkinti.

Esu Eimantas, man 14 metų. Laisvalaikį leidžiu su draugais, žaisdamas kompiuterinius žaidimus arba tiesiog žiūrėdamas įvairius filmus. Silpnosios savybės, esu irzlus, retkarčiais ( retai ) pavartoju keletą keiksmažodžių, galiu greitai susinervinti, esu mėgstantis konkuruoti sakyti viską tiesiai šviesiai. Stipriosios savybės, esu žmogus kuris nemėgsta greitai pasiduoti, kad ir kokios bebūtų susiklosčiusios aplinkybės, visada einu iki pat galo. Esu žmogus kuris pasitiki savo jėgomis / sugebėjimais.

Atlygis už darbą, priklausys nuo manęs, nuo įdėto darbo / laiko. Tai gali būti pinigai arba CSGO skin`ai.

Su manim susisiekti galit parašę į AŽ
Khalil

 

cia yra aprasymo nubombinimas

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...