BegantisBeprotis

Autobuso kronikos ARBA ką daryti

Recommended Posts

Pradėjau važinėti autobusu - nelegaliai. Kontrolierių bijau labiau negu policininko iš kurio perku žolę. Vieną dieną taip netyčia įsimylėjau tokia gražuolę, kuri dirba kontrolierę. Ja pirmą kartą pamačiau, kai įlipo į autobusą ir iškarto supratau, kad ji man skirta. Tačiau aš buvau be bilieto ir privalėjau kažką daryti.... Ji priėjo prie manęs ir taria:

- Labas rytas. Parodykit bilietą.

- Labas. Turite gražias akis, ar jums kas nors tai sakė?  - tariu jai švelniu ir daug žadančiu balsu.

- Aš ir pati žinau, kad esu graži ir turiu tobulas akis. Nereikia man jūsų tų komplimentu. Aplamai turiu vaikiną, esu nėščia, dirbu už minimalų atlyginimą, o tu čia man dar protą pisi. Man ir taip galva skaudą, nervas ima, o hormonai viska pasunkiną. Rodyk bilietą greičiau, nes kuo ilgiau čia stoviu, tuo labiau vemti noriu.

- Jus tokia graži, o kalbate tiesiog, kaip ką tik gimęs angelas. - Pasakau jai ilgą kalbą apie tai, kaip ji man patinka ir prisipažįstu meilėje. Pasakau jai, kad vaikinas ne kliūtis, o ir abortai šiais laikais legalus.

Ji ilgai juokiasi, kartu su ja juokėsi ir autobuso keleiviai ir vairuotojas ir aš kartu, nes nežinojau ką daryti. Nusiraminus taria:

- Ar jūs juokaujate? Rodykit bilietą. -Nusijuokia dar kartą ir taria. - Šitą dieną prisiminsiu ilgai, o šitą istoriją papasakosiu savo vaikams, o jie savo ir tai taps mūsų šeimos tradicija. Vėl nusijuokia ir taria rimtu veidu ir balsu. - Rodykit bilietą.

- Aš esu įkaitęs nuo jūsų grožio, esu toks karštas, kad bilietas tiesiog  sudegė. Tačiau viskas būtu gerai, jeigu nebūtum žviegusi, kaip kokia kumelė. Turėtum žinoti, kad patinka kumelės, turiu nuosavą žirgyną. Tas tavo juokas mane dar labiau įkaitino. Kitaip sakant per daug juokeisi, todėl pati esi kalta, kad neturiu bilieto, bet aš galiu pakviesti tave kavos. - Paimu jai už rankos, o su kita ranka pliaukšteliu jai per jos dideli ir stangru  užpakaliuką.

Ji man trenkia per veidą ir apvėmė, o šalia esantis vyras pradėjo mane tramdyti. Mane supančiojo, kaip maža vaiką. Išgirdau sirenas, supratau, kad tai policija. Tai va istorija tokia, o bėda ta, kad mane kaltiną seksualiniu priekabiavimu, bandymų papirkti, važiavimu be bilieto ir sukeltu smurtu prieš moterį, sukuriant pavojų jos nėštumui. Esu beveik bankrutavęs, neturiu pinigų geram advokatui ir jau jaučiu, kad man ne kažką. Ką darytumėt tokioje situacijoje?

Redaguota , nario BegantisBeprotis

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele