Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiu testavimo paslaugas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1272 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Michael_Scott parašė:

+rep, žmogus sugebėjo libertycity supist, tai galit tikėtis kokybiško darbo

Jeigu nusimanytum bent šiek tiek apie pwn, tai atsivertęs zavackio kodą suprastum kad ten nereikia daug persistengti kad kažkur kažką būtų galima „užbuginti“.

O kalbant apie temos turinį, tai autoriui turbūt būtų buvę naudingiau pardavinėti tokią informaciją vaikams, kurie visą dieną sėdi prie kompų ir ieško kaip pakenkti atitinkamiems projektams. Turėkit tvarkingus log'us ir netingėkit juose paieškoti informacijos, nereiėks jokių "bugfix'erių"... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 9 valandas(-ų), lucas parašė:

"bugynai" - su čytais prasinešęs.
@Ridas kaip ir sakiau, "0 bugs".

Skiri cytus, nuo anti cheat exploitu/apejimu? Rls ac deka, galedavai atsispawnint su bet kokiu nicku neprisijungus, pacytint biski, ir gaut bana ant to vartotojo. Taip galedamas uzbanint bet koki zaideja, koki tu tik nori. Nekalbam apie begale ac apiejimu kaip gali skraidyt su airbrk, ar paprasciausiai pasiimt ginklus is sobeito ir jeis naudotis. Neskiri kas yra cytai, ir exploitai.

prieš 8 valandas(-ų), S'Jobs parašė:

Jeigu nusimanytum bent šiek tiek apie pwn, tai atsivertęs zavackio kodą suprastum kad ten nereikia daug persistengti kad kažkur kažką būtų galima „užbuginti“.

O kalbant apie temos turinį, tai autoriui turbūt būtų buvę naudingiau pardavinėti tokią informaciją vaikams, kurie visą dieną sėdi prie kompų ir ieško kaip pakenkti atitinkamiems projektams. Turėkit tvarkingus log'us ir netingėkit juose paieškoti informacijos, nereiėks jokių "bugfix'erių"... :D

Kalbant apie zavasko koda, antram bei treciam sezone, LC kodas buvo gal 70% perasytas.

prieš 8 valandas(-ų), S'Jobs parašė:

Jeigu nusimanytum bent šiek tiek apie pwn, tai atsivertęs zavackio kodą suprastum kad ten nereikia daug persistengti kad kažkur kažką būtų galima „užbuginti“.

O kalbant apie temos turinį, tai autoriui turbūt būtų buvę naudingiau pardavinėti tokią informaciją vaikams, kurie visą dieną sėdi prie kompų ir ieško kaip pakenkti atitinkamiems projektams. Turėkit tvarkingus log'us ir netingėkit juose paieškoti informacijos, nereiėks jokių "bugfix'erių"... :D

Ir kalbant apie logus and whatever, zala jau bus padaryta tol, kol tu suziuresi tuos logus ir spesi viska uzfixint. Cia jau kaip tau geriau, laukt kol kazkas pridarys sudu, tik tada galvot kaip ka fixint. Ar susifixint pries visa tai. Bet manau GS sitas negalioja, nes tas dalykas kur video, minimum 2 metus veikia kokius, ir nieks nieko nedaro :D pathetic.

31 minutes prieš, Yankee parašė:

 

 

Redaguota , nario Yankee
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, Yankee parašė:

Ir kalbant apie logus and whatever, zala jau bus padaryta tol, kol tu suziuresi tuos logus ir spesi viska uzfixint. Cia jau kaip tau geriau, laukt kol kazkas pridarys sudu, tik tada galvot kaip ka fixint. Ar susifixint pries visa tai. Bet manau GS sitas negalioja, nes tas dalykas kur video, minimum 2 metus veikia kokius, ir nieks nieko nedaro :D pathetic.

Sakei, kad script'eris negali visų kodo spragų žinoti, nors dabar sakai, kad tu sugebėtum geriau aptikti tas spragas negu serverio log'ai. Tai nori pasakyt, kad tu aptiktum klaidas serveryje greičiau negu serverio log'ai parodytų kažkokias besidedančias anomalijas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-10-20 19:53, Virsenas parašė:

Sakei, kad script'eris negali visų kodo spragų žinoti, nors dabar sakai, kad tu sugebėtum geriau aptikti tas spragas negu serverio log'ai. Tai nori pasakyt, kad tu aptiktum klaidas serveryje greičiau negu serverio log'ai parodytų kažkokias besidedančias anomalijas?

 :DDDDD Isivaizduokim situacija: As noriu pist su kokiu fake killu visa serveri, tai nori pasakyt, kad serverio logai pirmesni parodys kad as noriu naudot fake kill, man net nespejus to padaryt? lmao wtf. Serverio logai parodys tas anomalijas tik tada, kaip as jau busiu kazka padares, o ne pries man tai padarant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Yankee parašė:

Aina nahui, nusisnekejai pzda :DDDDD Isivaizduokim situacija: As noriu pist su kokiu fake killu visa serveri, tai nori pasakyt, kad serverio logai pirmesni parodys kad as noriu naudot fake kill, man net nespejus to padaryt? lmao wtf. Serverio logai parodys tas anomalijas tik tada, kaip as jau busiu kazka padares, o ne pries man tai padarant.

Citata

Teikiu "Bug fix" Paslaugas.

Gal geriau tiesiog pervadink į "Testuoju anti-cheat'us". Pats neapsisprendi ką tu čia siūlai žmonėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, Virsenas parašė:

Gal geriau tiesiog pervadink į "Testuoju anti-cheat'us". Pats neapsisprendi ką tu čia siūlai žmonėm.

Gi tik kaip pavyzdi parasiau ffs :DDD ko tu prisikabineji prie kiekvieno sakynio as nesuprantu? Pats rasai visiskas nesamones, kad logai gali numatyti tai, ka as ruosiuos daryti :DDDDD. Ne tau tokiom temom kazka kalbet, ar irodynet.

Redaguota , nario Yankee
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Yankee parašė:

Gi tik kaip pavyzdi parasiau ffs :DDD ko tu prisikabineji prie kiekvieno sakynio as nesuprantu? Pats rasai visiskas nesamones, kad logai gali numatyti tai, ka as ruosiuos daryti :DDDDD. Ne tau tokiom temom kazka kalbet, ar irodynet.

Ką ruošies daryti? Tema eina apie klaidų/exploit'ų atradimą, o ne žaidėjų veiksmų numatymą...

 

prieš 3 valandas(-ų), Yankee parašė:

Ne tau tokiom temom kazka kalbet, ar irodynet.

Taip, ne man, o tau, kuris nenusimano nieko apie script'inimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Virsenas parašė:

Ką ruošies daryti? Tema eina apie klaidų/exploit'ų atradimą, o ne žaidėjų veiksmų numatymą...

 

Taip, ne man, o tau, kuris nenusimano nieko apie script'inimą.

What the fuck? Tu pats parasei, kad logai gali pirmiau numatyti zaidejo veiksmus, nei jis juos padaro. (O tai yra VISISKAI nelogiska.) O dabar mazinies, kad kalba aina apie kazka kita? *Myliu SuperGames.lt*, autizmas. 

 

Ir ne tau kalbet, ko as ismanau, o ko ne. Nes dabar paprasciausiai tersi tema, be jokiu svariu argumentu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Yankee parašė:

What the fuck? Tu pats parasei, kad logai gali pirmiau numatyti zaidejo veiksmus, nei jis juos padaro. (O tai yra VISISKAI nelogiska.) O dabar mazinies, kad kalba aina apie kazka kita? *Myliu SuperGames.lt*, autizmas. 

 

Ir ne tau kalbet, ko as ismanau, o ko ne. Nes dabar paprasciausiai tersi tema, be jokiu svariu argumentu.

61cae025484f75e3d3086224455848c3.jpg

P.S. Galim pažaist su ta minusine reputacija jeigų jau taip nori. Sudėliok iš visų paskyrų kiek turi, jeigų dar gali.

Redaguota , nario Virsenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, Virsenas parašė:

61cae025484f75e3d3086224455848c3.jpg

P.S. Galim pažaist su ta minusine reputacija jeigų jau taip nori. Sudėliok iš visų paskyrų kiek turi, jeigų dar gali.

 

Wow, o tau tikrai nera daugiau 16 metu. Is lempos - rep metyt pradejo... Nesijaudink, nedeliosiu as tau tu rep'u, nesu dar ant toks toxic.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Yankee parašė:

 

Wow, o tau tikrai nera daugiau 16 metu. Is lempos - rep metyt pradejo... Nesijaudink, nedeliosiu as tau tu rep'u, nesu dar ant toks toxic.

Tai taip. Nes tik taip dažniausiai ir būna, kad kažkoks atsitiktinis žmogus, kuris iš vis nedalyvavo diskusijoje sumėto minusinę reputaciją, bet ne tas, kuris pametęs galvą bando užstumt ant kito žmogaus. Būtų juokinga, jeigų nebūtų graudu. Iš pradžių atsijungei nuo Yankee, prisijungei prie mreaddy, sudėliojai minusinę reputaciją ir vėl prisijungei prie Yankee. Reikėtų tau pas psichologą nueiti, išsiaiškinti kokių problemų turi.

Redaguota , nario Virsenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-10-21 01:31, Virsenas parašė:

Tai taip. Nes tik taip dažniausiai ir būna, kad kažkoks atsitiktinis žmogus, kuris iš vis nedalyvavo diskusijoje sumėto minusinę reputaciją, bet ne tas, kuris pametęs galvą bando užstumt ant kito žmogaus. Būtų juokinga, jeigų nebūtų graudu. Iš pradžių atsijungei nuo Yankee, prisijungei prie mreaddy, sudėliojai minusinę reputaciją ir vėl prisijungei prie Yankee. Reikėtų tau pas psichologą nueiti, išsiaiškinti kokių problemų turi.

:DDDDD tu galetum konspiraciju teorijas kurt kokias, tik is folijos salma koki pasidaryt and thats it. Tu cia vienintelis ant manes brendi, pats nesuvogdamas ka kalbi. Tu pasiziurek i ta mready acc, ir i mano sita. Jei tai butu mano accountas, sita posta rasyciau is to accounto, kadangi jis turi daugiau rep, post'u, it yra senesnis, neigu mano. Ir jei buciau norejas, buciau -rep sudejas is sito accounto, nera man cia ko slept. Zmogus turbut sudejo -rep nes kaip ir kiti, supranta kad kalbi visiskus vejus. Grow up.

 

+ Pasiziurek i jo profili, ir tai, kaip jis komentuoja. Jis viska raso lietuviskom raidem. As to nedarau, nes jau daug metu nebegyvenu lietuvoje ir pridaryciau begalia klaidu. *Myliu SuperGames.lt* kosmonautas tu, jieskojai atmazo -rep sudet, sad life.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Yankee parašė:

Jis viska raso lietuviskom raidem.

https://www.supergames.lt/topic/319555-svetainiu-kurimas/?tab=comments#comment-2223983

https://www.supergames.lt/topic/319521-programavimas-ar-front-end/?tab=comments#comment-2223878

https://www.supergames.lt/topic/319521-programavimas-ar-front-end/?tab=comments#comment-2223875

https://www.supergames.lt/topic/319521-programavimas-ar-front-end/?tab=comments#comment-2223790

https://www.supergames.lt/topic/319481-klausimai-apie-gfx-darbus/?tab=comments#comment-2223469

 

https://www.supergames.lt/topic/319521-programavimas-ar-front-end/?tab=comments#comment-2223878

O toks "užstumimas" tinka kaip tik tau.

 

15 minutes prieš, Yankee parašė:

nes kaip ir kiti, supranta kad kalbi visiskus vejus

Tik kažkodėl ne vienas žmogus mąsto panašiai kaip ir aš ir kažkodėl tik vienintelis mreaddy sudėliojo ne vieną, bet keturis minusinius, kai tuo tarpu Yankee paskyra buvo neaktyvi (atsijungęs) ir po kiek laiko buvo aktyvi, o mreaddy atsijungęs.

 

Tai taip. Tu vienintelis čia angelėlis, kuris neturi susikūręs daugiau kitų paskyrų. Nes tikrai nėra įvairių temų, kur žmonės kaltinami turintys ir naudojantys kitas paskyras forume netinkamai. Ne, ne, ne. Tai tik istorijos. Niekas neturi daugiau negu vienos paskyros šitam forume. Pffff. Kas gi drįstų bent vieną kitą paskyrą turėti. Gi ARAS iš kart pro duris įsilauš. Ne, ne. Gal jau užteks vartytis, ką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, Virsenas parašė:

https://www.supergames.lt/topic/319555-svetainiu-kurimas/?tab=comments#comment-2223983

https://www.supergames.lt/topic/319521-programavimas-ar-front-end/?tab=comments#comment-2223878

https://www.supergames.lt/topic/319521-programavimas-ar-front-end/?tab=comments#comment-2223875

https://www.supergames.lt/topic/319521-programavimas-ar-front-end/?tab=comments#comment-2223790

https://www.supergames.lt/topic/319481-klausimai-apie-gfx-darbus/?tab=comments#comment-2223469

 

https://www.supergames.lt/topic/319521-programavimas-ar-front-end/?tab=comments#comment-2223878

O toks "užstumimas" tinka kaip tik tau.

 

Tik kažkodėl ne vienas žmogus mąsto panašiai kaip ir aš ir kažkodėl tik vienintelis mreaddy sudėliojo ne vieną, bet keturis minusinius, kai tuo tarpu Yankee paskyra buvo neaktyvi (atsijungęs) ir po kiek laiko buvo aktyvi, o mreaddy atsijungęs.

 

Tai taip. Tu vienintelis čia angelėlis, kuris neturi susikūręs daugiau kitų paskyrų. Nes tikrai nėra įvairių temų, kur žmonės kaltinami turintys ir naudojantys kitas paskyras forume netinkamai. Ne, ne, ne. Tai tik istorijos. Niekas neturi daugiau negu vienos paskyros šitam forume. Pffff. Kas gi drįstų bent vieną kitą paskyrą turėti. Gi ARAS iš kart pro duris įsilauš. Ne, ne. Gal jau užteks vartytis, ką?

As nesedziu sitam forume 24/7 kad tureciau pastoviai but prisijunges. Karts nuo karto ateinu paskaityt naujienu, ar pajieskot nauju samp'o projektu. Tik dabar esu cia biski daugiau aktyvesnis nes man yra grynas prikolas skaityt tai, ka tu cia rasai. Trust me, niekas nemasto kaip tu, ir turbut niekas nemastys :D. Isigalvoji bei kaltini mane kad as cia kuriuos accountus ir delioju kitiem -rep seip sau. Taspats kas sakyciau, kad ten yra tavo kitas accountas, sau susideliojai -rep, kad turetum atmaske man sudet -rep, visiska nesamone. Neisigalvok nebutu dalyku, nes atrodo ziauriai cringy.

1 minute prieš, Yankee parašė:

As nesedziu sitam forume 24/7 kad tureciau pastoviai but prisijunges. Karts nuo karto ateinu paskaityt naujienu, ar pajieskot nauju samp'o projektu. Tik dabar esu cia biski daugiau aktyvesnis nes man yra grynas prikolas skaityt tai, ka tu cia rasai. Trust me, niekas nemasto kaip tu, ir turbut niekas nemastys :D. Isigalvoji bei kaltini mane kad as cia kuriuos accountus ir delioju kitiem -rep seip sau. Taspats kas sakyciau, kad ten yra tavo kitas accountas, sau susideliojai -rep, kad turetum atmaske man sudet -rep, visiska nesamone. Neisigalvok nebutu dalyku, nes atrodo ziauriai cringy.

PS: 

 

Redaguota , nario Yankee
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Compadre*-* parašė:

Turbūt pats supranti, kad niekur tu reikalingas nebūsi. Geriausiu atveju koks šudservio savininkas pasikvies ir abudu uodegas užrietę tyliai sėdėsit. Įkėlei video kur čytini, so? Gerai visi pamatė, kad kietas esi, bet niekam neįdomus. Kur garantijos, kad scriptint iš vis moki? Geriau jau parodytum ką per gyvenimą nuveikęs ties kodu, o ne su čytais... Kokios garantijos, kad tokiam kaip tau kaušui patikėjus gm jis po 15 minučių neatsiras šitame forume? Iš tavo iq galima spręsti, kad jį veltui atiduotum, vietoj to, kad dar varkę prasukt. Bičas geriau savo čytus stumdytum sampiniams, o ne pasaulį gelbėtum nuo savęs. Tiesiog nusižudyk ir gali net neatrašyti po šiuo komentaru vistiek neįdomus.

o tu bent skaitei tema, ar tik permetei akim? Kur jis rase kad kazka tvarkys? Is kur tiek nepykantos? :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1272 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...