Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuris geriausias?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://www.topocentras.lt/nesiojamas-kompiuteris-hp-omen-15-dc1005na-i7-8750h-8-1tb-256gb-ssd-rtx2060-6gb-win.html šitas turi galingiausia vaizdo plokšte, bet RAM kiek mažiau, bet juos bent jau dasidėti gali, o vaizdo plokštės nepasikeisi. Na ir procesorius kiek silpnesnis už variantą su GTX 1660 Ti, bet skirtumas ten vos 1-4%.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, darrel. parašė:

https://www.topocentras.lt/nesiojamas-kompiuteris-hp-omen-15-dc1005na-i7-8750h-8-1tb-256gb-ssd-rtx2060-6gb-win.html šitas turi galingiausia vaizdo plokšte, bet RAM kiek mažiau, bet juos bent jau dasidėti gali, o vaizdo plokštės nepasikeisi. Na ir procesorius kiek silpnesnis už variantą su GTX 1660 Ti, bet skirtumas ten vos 1-4%.

O kur gtx 1070? Kaip tas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepagalvojai apie stacionaraus kompiuterio pirkimą? Už tokia sumą 4k grafikom žaistum ir jokio vargo nematytum, o laptopas visada paliks darbo kompiuteris, nes žaist su 15.5 ar 17coliu ekranu diskomfortas, aš pats dabar nusipirkau stacionara 1660ti vaizdo plokštė ir 4k monitorių 27 coliu žaidimai visi ultra grafikom eina, ir viso komplekto kainą 700e ~

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, arturyukas parašė:

Nepagalvojai apie stacionaraus kompiuterio pirkimą? Už tokia sumą 4k grafikom žaistum ir jokio vargo nematytum, o laptopas visada paliks darbo kompiuteris, nes žaist su 15.5 ar 17coliu ekranu diskomfortas, aš pats dabar nusipirkau stacionara 1660ti vaizdo plokštė ir 4k monitorių 27 coliu žaidimai visi ultra grafikom eina, ir viso komplekto kainą 700e ~

Stacionaraus nenoriu tikrai..Aš apskritai nežinau, kodėl perku gaming pc, man svarbiausia, kad pavežtu lola, sampa ir csgo:D paprastesnių variantų kažkaip nerandu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, arturyukas parašė:

Nepagalvojai apie stacionaraus kompiuterio pirkimą? Už tokia sumą 4k grafikom žaistum ir jokio vargo nematytum, o laptopas visada paliks darbo kompiuteris, nes žaist su 15.5 ar 17coliu ekranu diskomfortas, aš pats dabar nusipirkau stacionara 1660ti vaizdo plokštė ir 4k monitorių 27 coliu žaidimai visi ultra grafikom eina, ir viso komplekto kainą 700e ~

4K Ultra su GTX 1660 Ti visi žaidimai? Yeah sure...

 

7 minutes prieš, Katins parašė:

Gal gali kažką pasiūlyti, tik ne lenovo legion.. dizainas labai jau nieko gero

http://www.skytech.lt/81lk00gtlt-lenovo-l340-156-ips-fhd-1920x1080-matt-intel-core-i59300h-256gb-ssd-8-p-460752.html gali imti tokį jei iki 700.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Katins parašė:

O gal ką nors iš topo centro ar avitelos pasiūlysit jei netyngit? Gerai, kad su win jau būtų. Kaina kažkas apie 600-700-800e svarbu csgo ir lola veža xd

http://www.skytech.lt/81lk00gvlt-lenovo-l340-156-ips-fhd-1920x1080-matt-intel-core-i59300h-256gb-ssd-8-p-460753.html Nei topocentras, nei avitela nieko gero neturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

4K Ultra su GTX 1660 Ti visi žaidimai? Yeah sure...

 

http://www.skytech.lt/81lk00gtlt-lenovo-l340-156-ips-fhd-1920x1080-matt-intel-core-i59300h-256gb-ssd-8-p-460752.html gali imti tokį jei iki 700.

Ką galiu pasakyti. Tokį patį kompiuterį nusipirkau prieš savaitę ir man kuo puikiausiai veikia. CS:GO ant normal grafikų veikia gerai, o ant ultra ar high nebandžiau nes nemanau kad paveiks bet veikia gerai. Vienas minusas kad per žaidimus šis kompiuteris naktį prikels daug žmonių nes labai ūžia o šiaip aš patenkintas šituo pirkiniu. SAMP veikia puikiai be lago. Nu geras variantas žaidimams, programavimui (ko man reikėjo) ir panašiai. Tokia nuomonė apie jį bei keybord šviečia mėlyna spalva tik reikia mokėti pasijungti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

Apskritai siūlyčiau žiūrėtis stacionarą, sprendžiant iš tavo komentarų, tai tau mobilumo netgi nereikia...

Reikėtu, aš sakau iš vis nelabai noriu gaming pc, norėčiau labiau tokio modernesnio, kuriuo galėčiau ir panaršyt,filmus pažiūrėt na ir galiausiai lolą ir sampą pažaist be lago. Csgo dar nėra būtinas realiai.

Va dar šviečianti klavoatura galėtu būti tai iš vis ledas

O stacionaraus tikrai nenoriu ir niekad jo neturėjau, visada buvau už laptopus.

Redaguota , nario Katins
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Katins parašė:

Reikėtu, aš sakau iš vis nelabai noriu gaming pc, norėčiau labiau tokio modernesnio, kuriuo galėčiau ir panaršyt,filmus pažiūrėt na ir galiausiai lolą ir sampą pažaist be lago. Csgo dar nėra būtinas realiai.

Va dar šviečianti klavoatura galėtu būti tai iš vis ledas

O stacionaraus tikrai nenoriu ir niekad jo neturėjau, visada buvau už laptopus.

Visada būna pirmas kartas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...