Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiulykit sa-mp projektų


ŽygiiSK

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hellou, pasiulykit sa-mp projektą kuriame būtu galima praleisti laisva laiką, bei kuriame būtu veiklos būnant naujoku, taip pat domina projektai tik tie, kuriuose nėra žlugus ekonomika, bei noris projekto kuriame sąvininkai dar nebūtu apleide jį. Nesiulykit tokiu kaip sarg, kur visi turi milijonus, prabangias vilas/mašinas ir t.t Jei siulot, tai išsamiai paiškinkit kodėl būtent jūsų siuloma projektą būtu verta rinktis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Jizzy parašė:

Las-Venturas.lt

Greenside.lt (yra kokybė, nėra atnaujinimų)

Argumentus rasi kitose temose, kartotis nematau prasmės, diskusijų ir pasiūlymų šia tema begalė.

Norėjau pradėti LV žaisti, ankščiau šiek tiek pažaides būvau, bet, tai kas patiko, nebėra tu sistemų, net kaikuriu darbų nebėra dingo, pasikeitė kažkaip Las venture, tik nežinojau į kuria puse, nes žaidėju irgi pamažėjo pastebėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, ŽygiiSK parašė:

Norėjau pradėti LV žaisti, ankščiau šiek tiek pažaides būvau, bet, tai kas patiko, nebėra tu sistemų, net kaikuriu darbų nebėra dingo, pasikeitė kažkaip Las venture, tik nežinojau į kuria puse, nes žaidėju irgi pamažėjo pastebėjau.

Nėra ko stebėtis, kad žaidėjų mažėja, juk žaidimas senas, o ir kuo nors nustebinti nėra taip paprasta, kaip prieš keletą metų, apskritai nepatariu pradėt samp’o žaist, tie, kas ne pirmus metus žaidžia tam pačiam projekte ir turi savo draugų ratą, tam dar įdomu, o šiaip didelę dalį bendruomenės sudaro vaikai, kurie prisipirkę privilegijų tik gadina žaidimą kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, - Blaack parašė:

Deda neigiamus rep už tai,kad pasakė du žmonės,kad nežaist samp,tai kritiką priimk gal? :)

O tu vienas iš tu žmonių kuriems rūpi reputacija ? Uždėjau neigiama už tai, nes įdėmiai nebūvo perskaite ko prašiau, kam rašyti ne į tema žmogau ? :) Iš tavo elgesio galiu pasakyti, kad dar nesi subrendes pilnai žmogutis, jeigu nesupranti už ką uždėjau neigiama reputaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ŽygiiSK parašė:

O tu vienas iš tu žmonių kuriems rūpi reputacija ? Uždėjau neigiama už tai, nes įdėmiai nebūvo perskaite ko prašiau, kam rašyti ne į tema žmogau ? :) Iš tavo elgesio galiu pasakyti, kad dar nesi subrendes pilnai žmogutis, jeigu nesupranti už ką uždėjau neigiama reputaciją.

man ta reputacija v čiortu yra,kažkokiam vaikų forume man turi kažkas rūpėti :D daviau tau patarimą,bent matyt dar esi vaikas,kuriam patinka leisti pinigus ant fcking samp žaidimo,man 24,turiu savo gyvenimą.+ Tu vienas iš tų,kurie pisa protą,bet žaidžia prie žlugimo einantį žaidimą nt dude :) 

Redaguota , nario - Blaack
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, - Blaack parašė:

man ta reputacija v čiortu yra,kažkokiam vaikų forume man turi kažkas rūpėti :D daviau tau patarimą,bent matyt dar esi vaikas,kuriam patinka leisti pinigus ant fcking samp žaidimo,man 24,turiu savo gyvenimą.+ Tu vienas iš tų,kurie pisa protą,bet žaidžia prie žlugimo einantį žaidimą nt dude :) 

Visu pirma iš tavo to '' turbut tu dar vaikas '', tai parodo, kad visiškai tu dar nesubrendes esi, bei su tuo sakiniu '' vaikų foruams '', jei tau čia vaikų forumas only, tai tu nepamiršk, kad čia pats lankaisi, o visu trečia, turiu pinigų ir leidžiu sau kur noriu, o paliai tave pinigų leidimas į žaidimus čia kažkas blogo yra, o visu ketvirta kur aš tau '' pisu protą '' dėl kažko ? O visu penktą, patinka žaidimas + tuo labiau prisiminus senus laikus ir viskas, yra tos motyvacijos žaisti ta žaidimą. :)  24metai, turi savo gyvenimą ? Tai turėtum taip pat dirbantis būti ir turėti pinigų, bet kažkodėl -rep renki už apgavystes sa-mpe, šaunuolis, taip ir toliau apgaudinėk kitus :) 

Redaguota , nario ŽygiiSK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ŽygiiSK parašė:

Visu pirma iš tavo to '' turbut tu dar vaikas '', tai parodo, kad visiškai tu dar nesubrendes esi, bei su tuo sakiniu '' vaikų foruams '', jei tau čia vaikų forumas only, tai tu nepamiršk, kad čia pats lankaisi, o visu trečia, turiu pinigų ir leidžiu sau kur noriu, o paliai tave pinigų leidimas į žaidimus čia kažkas blogo yra, o visu ketvirta kur aš tau '' pisu protą '' dėl kažko ? O visu penktą, patinka žaidimas + tuo labiau prisiminus senus laikus ir viskas, yra tos motyvacijos žaisti ta žaidimą. :)  24metai, turi savo gyvenimą ? Tai turėtum taip pat dirbantis būti ir turėti pinigų, bet kažkodėl -rep renki už apgavystes sa-mpe, šaunuolis, taip ir toliau apgaudinėk kitus :) 

Tikiuosi tau tėvai duoda per galvą už tokias nesamone,protinguolis koks atsirado,geriau pabaik mokyklą ir išnyk,tokie kai ptu man tik vafliai prie arbatos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, - Blaack parašė:

Tikiuosi tau tėvai duoda per galvą už tokias nesamone,protinguolis koks atsirado,geriau pabaik mokyklą ir išnyk,tokie kai ptu man tik vafliai prie arbatos :)

Už tiesa visi pyksta, o mokykla senai nebelankau ;) Taip kad, prašovei, taip kad eik toliau į sa-mp ir scammink and centų kitus toliau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), ŽygiiSK parašė:

Už tiesa visi pyksta, o mokykla senai nebelankau ;) Taip kad, prašovei, taip kad eik toliau į sa-mp ir scammink and centų kitus toliau :) 

;DDDD Juokdarys,net nėra prasmės aiškinti tau visko,ko tu nesupranti.Nežinai priežaščių ir neknisk man smegenų prašyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), - Blaack parašė:

;DDDD Juokdarys,net nėra prasmės aiškinti tau visko,ko tu nesupranti.Nežinai priežaščių ir neknisk man smegenų prašyčiau.

Kai nebeturi ką parašyti, tai ir jau nebeturi prasmės aiškinti ? :D Sakiai včiot tau ta reputaciją, tai ko dedame -rep ant kiekvieno posto ? Ai tiesa, pamiršau net per kelias sekundes, juk teisybe griaužia akis tau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ŽygiiSK parašė:

Kai nebeturi ką parašyti, tai ir jau nebeturi prasmės aiškinti ? :D Sakiai včiot tau ta reputaciją, tai ko dedame -rep ant kiekvieno posto ? Ai tiesa, pamiršau net per kelias sekundes, juk teisybe griaužia akis tau :) 

Nes tokie kaip tu,vaikučiai pabiručiai malat šūdą ir verkiat,dink iš pranešimų nevykėli.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), - Blaack parašė:

Nes tokie kaip tu,vaikučiai pabiručiai malat šūdą ir verkiat,dink iš pranešimų nevykėli.:)

Kur tu verkimą čia matai ? :D Ar jau ant savo skruosteliu jauti ašarytes ? :D Oho kokie mes nervuoti :DD Beto, vien iš tavo '' ding iš pranešimų '' jau matosi, kad nesubrendes dar esi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...