Dėdė Haris

Labai įdomi tema, ir įdomus jo turinys apie mane ir jus! ?

Recommended Posts

Sveiki SuperGames.lt Kolegos! ;)

Labai tikiuosi, kad SuperGames.lt bendruomenės administracija nesupyks už tai, ir nenubaus. ?

Istorija tokia: Apie SuperGames.lt jau labai senai žinau. Esu žinomas seniau kaip Haris^^ dabar kiek žiūrėjau BAN liste esu Haroldas1. Užsiimdavau Facebook veikla t.y. pardavinėdavau paskyras, puslapius ir grupes. Buvau susirinkęs tikrai man asmeniškai nemažai teigiamos reputacijos ir labai džiaugiausi, bet po kiek laiko prasidėjo apgavystės mano vardu, kai kiti žmonės susikurdavo skype paskyras su labai panašiais mano vardais ir taip apgaudinėdami kitus mano pirkėjus ir taip aš gaudamas neigiamos reputacijos . Istorijos pabaiga buvo tokia, kad likau užblokuotas, prisimenu tuo metu buvau išvykęs, nesekiau savo SuperGames.lt paskyros ir buvo per vėlu kažką padaryti, buvau galutinai užblokuotas per kažkokius apsimetėlius. Buvo labai liūdna, dėl to buvau supykęs ant SuperGames.lt administracijos. Negaliu kažko sakyti, jų darbas ir yra apsaugoti forumą nuo tokių žmonių, bet kartais baudžia ne tokius žmonės kokius reikia. O aš dar buvau rėmėjas šio Forumo, aišku neslėpsiu, norėjau gauti už tai medalį ir papildyti savo profilį :D 

Taigi turiu šį vartotoją kuris sukurtas tikrai senai 2013 metais, ir žiūriu, kad zbitkų pridirbęs aš čia ir labai daug čia prisirinkęs blogos reputacijos, norėčiau pataisyti situacija su jūsų pagalbą. Žinot ką spausti ☺️ Ačiū jums!

Na noriu šią temą paversti kažkokia DISKUSIJA , tai kiekvienas atėjęs čia papasakokit ką veikiat kuo užsiimat šiuo metu ir kaip sužinojot apie šį SUPERGAMES.LT forumą ar kas įvyko įdomaus ar juokingo šiame forume.

Ačiū visiems labai už dėmėsi!

Nepatingėkit parašyti ką nors ir padiskutuoti. ?

Redaguota , nario Dėdė Haris
  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

cringe. Aš ir gaves esu ne vieną kartą, bet parašai į supergames emailą ir atblokuoja jei tai apsimetėlis. Supratau, kad sukurei temą tam, kad gautum +rep? lol

Redaguota , nario euLukas

Dalintis šį pranešimą

12 minutes prieš, euLukas parašė:

cringe. Aš ir gaves esu ne vieną kartą, bet parašai į supergames emailą ir atblokuoja jei tai apsimetėlis. Supratau, kad sukurei temą tam, kad gautum +rep? lol

Labas, neslėpsiu iš dalies jo, bet tuo pačiu norėjau ir diskusiją sukurti šiame forume. Na jei tau ši tema sukėlė pykti ar kažkokias kitas emocijas, tai atsiprašau. Tema nebuvo sukurta tam, kad kelti kažkokį, tai ginčą ar konfliktą, norėjau, kad pasidalintumėt savo patirtimi ar tai kažkokiom savo emocijom. Bet čia gi Forumas vien pyktis ir kažkoks, tai pavydas. Akivaizdžiai nebuvo paprašyta, kad  uždėti tą ''+rep''. :) 

Bet anyway Ačiū, kad pasidalinai savo patirtimi.

P.S Visus raginu pasidalinti kažkokia tai savo istorija ar savo veikla.  ☺️

Redaguota , nario Dėdė Haris

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele