Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokia čia muzika?


_dd

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Merio parašė:

nei tu pozicijoj kazka skelbt kazkuo nei tu ka, as nenoriu, kad mane megtu uz tai, kad esu "yes man" ir su viskuo sutinku ir kad nieko nereikia keisti, man visiskai nerupi ka tu, random 30iq zmogelis internete, apie mane manai.

Tavo "entelekto" lygio internetu spėt negalima, bet tau kitų žmonių IQ lygį per laidą spėlioti galima. Kodėl tu esi toks beviltiškas žmogus, kuris prieštarauja pats sau. Juokingiausia tai, kad čiūvas 2002 gimimo ir dar kitiems siūlo į mokykla eit. Manyčiau savo šitas poemas , kurios yra vertos 0 galėjai savo rašynėliui pataupyt, visgi daugiau naudos. Bėda tik tame, kad nelabai pas tave matyt lietuvišku raidžių. Be to kažkas kalbėjo apie rišlų sakinių formulavima, to pavizdys manyčiau būtų pirmas sakinys šitoje tavo retarded nuomonėje.

Daina tau, kad nesijaustum nuskriaustas: 

 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Armzis parašė:

Tavo "entelekto" lygio internetu spėt negalima, bet tau kitų žmonių IQ lygį per laidą spėlioti galima. Kodėl tu esi toks beviltiškas žmogus, kuris prieštarauja pats sau. Juokingiausia tai, kad čiūvas 2002 gimimo ir dar kitiems siūlo į mokykla eit. Manyčiau savo šitas poemas , kurios yra vertos 0 galėjai savo rašynėliui pataupyt, visgi daugiau naudos. Bėda tik tame, kad nelabai pas tave matyt lietuvišku raidžių. Be to kažkas kalbėjo apie rišlų sakinių formulavima, to pavizdys manyčiau būtų pirmas sakinys šitoje tavo retarded nuomonėje.

Daina tau, kad nesijaustum nuskriaustas: 

 

taip, nes tu tiesiog brainletas, kuris galvoja kad nera brainletas, vien del to, kad raso su lietuviskom raidem. koks *Myliu SuperGames.lt* supistas skirtumas, kelintu metu as gimimo, kad tau yra daugiau metu, tai nereiskia kad tu neatsilupes, again, rodai savo neprotinguma naudodamas zodi "poema" vps niekuo nesusijusiam kontekste, taupyt man rasineliui daug nereikia, nes nesu letai mastantis kaip kolega, net nezinau kas ka sake apie rasiniu risluma, be to, net nezinau apie kokius sakinius ir nuomone kalbate, jeigu galite, pacituokite, nes dabar mano nuomone tokia, kad bandote kazkaip pateisint savo kolegu, rusiskos sudinos muzikos klausytoju, mastyma ir absoliutu bukuma, nes taip patogiau ir "prie chebros".. lol

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...