Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Norėčiau sužinot kiek max galečiau gauti už toki kompiuteri


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 18 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

with the greatest respect/. can you go read a book or do some other stuff elsewhere :)

or are you seriouslly thick head?

Nežinau, ar čia man skirta, ar ne, bet jeigu jau lietuviškam forume bandai kažką primesti savo angliškais išsireiškimais, tai bent anglų gramatiką išmok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, tepalas parašė:

Nežinau, ar čia man skirta, ar ne, bet jeigu jau lietuviškam forume bandai kažką primesti savo angliškais išsireiškimais, tai bent anglų gramatiką išmok.

tu irodinek su savo ta gramatika britams.nes net irbtada juoksis. ir tarp kitko, nieks taisyklingai uk nekalba, net ir patys britai. taigi malonek neirodinek koks asilas esi. mano visi manageriai darbe vos ne britai ? ir nieks nesneka su toms tavo siknos gramatikom

tavo tos gramatikos nereiks is mokyklu. functional english butina-zinot ka ir kada sakyt. gramatikos ner pats svarbiausias dalykas, kause.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

tu irodinek su savo ta gramatika britams.nes net irbtada juoksis. ir tarp kitko, nieks taisyklingai uk nekalba, net ir patys britai. taigi malonek neirodinek koks asilas esi. mano visi manageriai darbe vos ne britai ? ir nieks nesneka su toms tavo siknos gramatikom

tavo tos gramatikos nereiks is mokyklu. functional english butina-zinot ka ir kada sakyt. gramatikos ner pats svarbiausias dalykas, kause.

Niekam neįdomu, kaip šneka tavo čikenfaktorių manageriai, aš pats šiuo metu gyvenu JK ir puikiai žinau, kaip čia visi šneka. Visi britai su bent minimaliu išsilavinimu kalba normalia, taisyklinga šnekamąja anglų kalba. Jeigu britai rašo forume, tai jie rašo rašomąja kalba, kuri kartais šiek tiek skiriasi nuo šnekamosios, bet taisyklės galioja tos pačios. O tavo ai spyk london gūd lygio blevyzgos lietuviškam forume su lietuviška sakinio struktūra, nuliu artikelių ir Google vertėju tiesiogiai išverstais ir su klaidom nurašytais žodžiais čia jokios vertės neįneša. Jeigu nesugebi išreikšti minties savo gimtąja kalba, tai turbūt nelabai ir vertinga ta tavo mintis.

Redaguota , nario tepalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), tepalas parašė:

Niekam neįdomu, kaip šneka tavo čikenfaktorių manageriai, aš pats šiuo metu gyvenu JK ir puikiai žinau, kaip čia visi šneka. Visi britai su bent minimaliu išsilavinimu kalba normalia, taisyklinga šnekamąja anglų kalba. Jeigu britai rašo forume, tai jie rašo rašomąja kalba, kuri kartais šiek tiek skiriasi nuo šnekamosios, bet taisyklės galioja tos pačios. O tavo ai spyk london gūd lygio blevyzgos lietuviškam forume su lietuviška sakinio struktūra, nuliu artikelių ir Google vertėju tiesiogiai išverstais ir su klaidom nurašytais žodžiais čia jokios vertės neįneša. Jeigu nesugebi išreikšti minties savo gimtąja kalba, tai turbūt nelabai ir vertinga ta tavo mintis.

mano laptope nera irasyta lietuviu raidyno klaviatura, ir nesiruosiu naudot :) 

ar tu tiek bukas koks ir atrodai ? mano pazystamu dukra 16metu nuo 1eriu metuku uk gyvena tai akcentas kaip brites. net ir patys vietiniai nepagauna kampo ar tai lietuvaite ar brite sneka. jai lietuviu kalba kertasi-daznas kasdienybe tapes atvejis vaikui nuo kudikystes gyvenusiam uk. o kai ima anglu kalba kalbet tai puses zodzio net ir jos tevas nesupranta su mama ? suabiem vyresnio amziaus 30~ metu broliais taspats-tik tiek kad jie akcento neturi ?

syki teko matyti sms zinutes kol su drauge susirasinejo tai net raides praleidinet eme ir nejo suprast konteksto ? geriau tu man net nepasakok ? ir tarp kitko-tie vistienos fabriku darbuotojai turi kur kas daugiau kulturingu zmoniu, taipogi ir lietuvos mokytoju kurie pabego i uk del geresniu gyvenimo salygu ir maziau pastebimos vergystes lyginant su skandinavijos salimis ar vokietija(isimtinai nedirbant lietuviu agenturose kurios net priverstinai vercia is ju nuomotis irr t.t.).

pries saipydamasis is tu kas dirba uk fabrikuose ar sandeliuose pagalvok kelis kart pries issakydamas neadekvacias mintis kadangi turi nuli zalio suprantimo kaip viskas vyksta kur mazna lietuviu-vadovu. su tuo ka tu cia prirasei tave isrurintu is ismestu is darbo ta pacia diena.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

mano laptope nera irasyta lietuviu raidyno klaviatura, ir nesiruosiu naudot :)

Tai toks tu ir lietuvis, jeigu nesugebi net lietuviškos klaviatūros įsijungt. Nėra čia, kuo girtis.

 

Prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

mano pazystamu dukra 16metu nuo 1eriu metuku uk gyvena tai akcentas kaip brites. net ir patys vietiniai nepagauna kampo ar tai lietuvaite ar brite sneka. jai lietuviu kalba kertasi-daznas kasdienybe tapes atvejis vaikui nuo kudikystes gyvenusiam uk. o kai ima anglu kalba kalbet tai puses zodzio net ir jos tevas nesupranta su mama ? suabiem vyresnio amziaus 30~ metu broliais taspats-tik tiek kad jie akcento neturi ?

Vėlgi visiems visiškai vienodai tavo asmeninis gyvenimas ir kaip ten kokio pažįstamo draugo sesės šuns kirpėjo anūko dukra šneka su kokiu akcentu. Jeigu vaikas gimęs ir/ar augęs Britanijoj, tai ir durnam aišku, kad jis šnekės su britišku akcentu. Kuo tai susiję su mūsų tema?

 

Prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

syki teko matyti sms zinutes kol su drauge susirasinejo tai net raides praleidinet eme ir nejo suprast konteksto

Kaip vaikai-paaugliai susirašinėja tarpusavyje yra jų reikalas ir su draugais tu gali susirašinėti nors ir lotyniškai, visiems dzin. Bet kai ateini į viešą erdvę, tai turi kalbėti/rašyti aiškiai ir suprantamai. Ir vartoti tą kalbą, kuri yra vartojama toje erdvėje. Ar tu atėjęs į anglišką forumą irgi mėtai kreivas lietuviškas frazes ir įsivaizduoji dėl to esąs labai kietas? Kontekstinis suvokimas (angl. contextual awareness) jau atsiranda kompiuteriuose, o kai kurie žmonės dar su tuo vargsta.

 

Prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

ir tarp kitko-tie vistienos fabriku darbuotojai turi kur kas daugiau kulturingu zmoniu, taipogi ir lietuvos mokytoju kurie pabego i uk del geresniu gyvenimo salygu ir maziau pastebimos vergystes lyginant su skandinavijos salimis ar vokietija(isimtinai nedirbant lietuviu agenturose kurios net priverstinai vercia is ju nuomotis irr t.t.).

pries saipydamasis is tu kas dirba uk fabrikuose ar sandeliuose pagalvok kelis kart pries issakydamas neadekvacias mintis kadangi turi nuli zalio suprantimo kaip viskas vyksta kur mazna lietuviu-vadovu. su tuo ka tu cia prirasei tave isrurintu is ismestu is darbo ta pacia diena.

Niekada nesišaipau iš žmonių ar jų situacijų. Šaipausi iš jų idiotiškų išsireiškimų ir kalbų. Man tavo menedžeriai nėra visiškai jokie autoritetai, kad iš jų mokyčiausi kalbos ar kažko kito ar kad priimčiau juos kaip svarų argumentą. Jeigu tave darbe rūrina, tai atleisk, bet čia jau ne mano reikalas - patarčiau kreiptis į policiją. O kažkokios vergystės, mokytojai, Skandinavijos ir agentūros išvis čia ne prie ko ir eilinį kartą rodo tavo nesugebėjimą rašyti į temą.

Redaguota , nario tepalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, tepalas parašė:

Tai toks tu ir lietuvis, jeigu nesugebi net lietuviškos klaviatūros įsijungt. Nėra čia, kuo girtis.

 

Vėlgi visiems visiškai vienodai tavo asmeninis gyvenimas ir kaip ten kokio pažįstamo draugo sesės šuns kirpėjo anūko dukra šneka su kokiu akcentu. Jeigu vaikas gimęs ir/ar augęs Britanijoj, tai ir durnam aišku, kad jis šnekės su britišku akcentu. Kuo tai susiję su mūsų tema?

 

Kaip vaikai-paaugliai susirašinėja tarpusavyje yra jų reikalas ir su draugais tu gali susirašinėti nors ir lotyniškai, visiems dzin. Bet kai ateini į viešą erdvę, tai turi kalbėti/rašyti aiškiai ir suprantamai. Ir vartoti tą kalbą, kuri yra vartojama toje erdvėje. Ar tu atėjęs į anglišką forumą irgi mėtai kreivas lietuviškas frazes ir įsivaizduoji dėl to esąs labai kietas? Kontekstinis suvokimas (angl. contextual awareness) jau atsiranda kompiuteriuose, o kai kurie žmonės dar su tuo vargsta.

 

Niekada nesišaipau iš žmonių ar jų situacijų. Šaipausi iš jų idiotiškų išsireiškimų ir kalbų. Man tavo menedžeriai nėra visiškai jokie autoritetai, kad iš jų mokyčiausi kalbos ar kažko kito ar kad priimčiau juos kaip svarų argumentą. Jeigu tave darbe rūrina, tai atleisk, bet čia jau ne mano reikalas - patarčiau kreiptis į policiją. O kažkokios vergystės, mokytojai, Skandinavijos ir agentūros išvis čia ne prie ko ir eilinį kartą rodo tavo nesugebėjimą rašyti į temą.

tai tau geriau dirbt parduotuves kokiu "vadybininkeliu" lietuvoje uz 500€\men i rankas  su 5-6d.d. ir 1/2 laisva nei fabrike uk atsiputus uz 1300-1500£/men i rankas ?? pvz su 4darbo dienom ir 4 laisvom ?? nusisnekejai asiliuk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-11-05 21:18, tepalas parašė:

Tai toks tu ir lietuvis, jeigu nesugebi net lietuviškos klaviatūros įsijungt. Nėra čia, kuo girtis.

 

Vėlgi visiems visiškai vienodai tavo asmeninis gyvenimas ir kaip ten kokio pažįstamo draugo sesės šuns kirpėjo anūko dukra šneka su kokiu akcentu. Jeigu vaikas gimęs ir/ar augęs Britanijoj, tai ir durnam aišku, kad jis šnekės su britišku akcentu. Kuo tai susiję su mūsų tema?

 

Kaip vaikai-paaugliai susirašinėja tarpusavyje yra jų reikalas ir su draugais tu gali susirašinėti nors ir lotyniškai, visiems dzin. Bet kai ateini į viešą erdvę, tai turi kalbėti/rašyti aiškiai ir suprantamai. Ir vartoti tą kalbą, kuri yra vartojama toje erdvėje. Ar tu atėjęs į anglišką forumą irgi mėtai kreivas lietuviškas frazes ir įsivaizduoji dėl to esąs labai kietas? Kontekstinis suvokimas (angl. contextual awareness) jau atsiranda kompiuteriuose, o kai kurie žmonės dar su tuo vargsta.

 

Niekada nesišaipau iš žmonių ar jų situacijų. Šaipausi iš jų idiotiškų išsireiškimų ir kalbų. Man tavo menedžeriai nėra visiškai jokie autoritetai, kad iš jų mokyčiausi kalbos ar kažko kito ar kad priimčiau juos kaip svarų argumentą. Jeigu tave darbe rūrina, tai atleisk, bet čia jau ne mano reikalas - patarčiau kreiptis į policiją. O kažkokios vergystės, mokytojai, Skandinavijos ir agentūros išvis čia ne prie ko ir eilinį kartą rodo tavo nesugebėjimą rašyti į temą.

Tu nekreipk į jį dėmesio, pas jį išvis galva išdžiuvus, aš taip pat taip neapkenčiu žmonių rašančių angliškais slangais lietuviškuose forumuose. Tiesiog nesuprantu esmės tai daryti. Atvyko jis į ta Uk prieš pora metų ir įsivaizduoja ,kad jis vienas ten Lietuvis ir tik jis turi patirties ten būti :D juokas ima, kiek daug žmonių ten emigravę dar prieš jam išlendant iš kokono.

 

2019-11-05 22:08, Synthwavez parašė:

tai tau geriau dirbt parduotuves kokiu "vadybininkeliu" lietuvoje uz 500€\men i rankas  su 5-6d.d. ir 1/2 laisva nei fabrike uk atsiputus uz 1300-1500£/men i rankas ?? pvz su 4darbo dienom ir 4 laisvom ?? nusisnekejai asiliuk.

O tu kaip matau visur reiški ta savo negatyvą ir įrodinėji tiesą kurios nėra :D ant kiek tu bukas nežinau ,bet ,kad nesisekė tau tai tiksliai. Visu pirmą būdamas vadybininku ne parduotuvėje uždirbu daugiau nei tu Uk , nors ir išvis kam tu tuos pinigus skaičiuoji. Matomai pas tave mentaliteto lygis prilygsta 0. Be to paskaičiavus butų kainas ir panš, nu aišku nebent tu gyveni su lenkais ir babajais bendrabuti už 150 svarų tai tau zjbs, bet normalesnis namas ar butas normaliam rajone kainuoja 1k+ svaro į menesį tai realiai paskaičiavus visus dalykus draudimus ir t.t kiek ten išlaidų tai ir lieka tau tas pats ar čia uždirbsi 800 susimokėsi mokėščius pora šimtų ir atsidėsi tuos 600 ar ten uždirbsi 1500 ir už nuoma paliksi 500 svarų ir kitas nesamones, beje reikia rasti darbą tinkama ir mokėti užsidirbti ir uždirbsi ,kad Zimbabvej gyvensi, tereikia proto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...