Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dalinuosi internertiniu turtu


Ricci

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, MykolasD parašė:

Nu taip, Daug projektu taip ir mirsta susipyksta su kolegom ir labanakt :D...

Nesusipykau aš su juo visiškai, tik kai jis laikosi teisęs ir nesugeba pranešti, kad nebus jo tai ką man daryti? Testuotojai visas klaidas vos ne surado, o jis aiškino man, kad nėra klaidų. Po išsiskyrimo, pardavinėja modifikaciją su mano pirktais žemėlapio darbais, dizainus ir kitus dalykus pardavinėja. Kai man žmonės rašo, dėl jo.

unknown.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Ricci parašė:

Nesusipykau aš su juo visiškai, tik kai jis laikosi teisęs ir nesugeba pranešti, kad nebus jo tai ką man daryti? Testuotojai visas klaidas vos ne surado, o jis aiškino man, kad nėra klaidų. Po išsiskyrimo, pardavinėja modifikaciją su mano pirktais žemėlapio darbais, dizainus ir kitus dalykus pardavinėja. Kai man žmonės rašo, dėl jo.

unknown.png

TAIGI JIS JAU SUAUGĘS IR TURI TEISES XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

srr

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ricci parašė:

Nesusipykau aš su juo visiškai, tik kai jis laikosi teisęs ir nesugeba pranešti, kad nebus jo tai ką man daryti? Testuotojai visas klaidas vos ne surado, o jis aiškino man, kad nėra klaidų. Po išsiskyrimo, pardavinėja modifikaciją su mano pirktais žemėlapio darbais, dizainus ir kitus dalykus pardavinėja. Kai man žmonės rašo, dėl jo.

unknown.png

aaaaaa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...