Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Root


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1663 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

8 minutes prieš, Kolpis parašė:

Sveiki gal kažkas žinot kas rootina telefona mano telefonas Huawei  P10 Mate Pro sumokėsiu

Kingo Root programą bandei ? arba tutorialą 

 

 

 

Redaguota , nario lapius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, lapius parašė:

Kingo Root programą bandei ? arba tutorialą 

 

 

 

Kingoroot tikrai neveiks, o kitas nebėra kad  huawei dalintu bootloader code nes su juo reikia atrakinti ir tas codas dabar kainuoja tai todėl sakau kad nurootintu sumokėsiu nes nežinau aš kur pirkti kur patikima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kolpis parašė:

Kingoroot tikrai neveiks, o kitas nebėra kad  huawei dalintu bootloader code nes su juo reikia atrakinti ir tas codas dabar kainuoja tai todėl sakau kad nurootintu sumokėsiu nes nežinau aš kur pirkti kur patikima.

Tikrai neveiks? tu apk išbandei duota video? bent jau man su p smart suveikė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kolpis parašė:

Ką siūlai pirkti kad galėčiau nusirootinti?

Xiaomi, OnePlus geriausi variantai šiuo atveju. Kadangi šie gamintojai nevoidina garantijos jei nurootini telefoną.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Kolpis parašė:

Pats turi iš jų kažka?

Turėjau OnePlus One, bet pardaviau. Stalčiuj guli Xiaomi Mi5, kadangi „upgradinau“ į LG G6. Nei vienu nesiskundžiau, in fact abu buvo geresnį už G6, G6 naudoju dar vien dėl geresnės kameros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Turėjau OnePlus One, bet pardaviau. Stalčiuj guli Xiaomi Mi5, kadangi „upgradinau“ į LG G6. Nei vienu nesiskundžiau, in fact abu buvo geresnį už G6, G6 naudoju dar vien dėl geresnės kameros.

Kas liečia root community, LG šioje srityje nr. 1. Tiek hard-brick taisyme.

P.S. king root nenaudokite. Nasty stuff.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, District parašė:

Kas liečia root community, LG šioje srityje nr. 1. Tiek hard-brick taisyme.

P.S. king root nenaudokite. Nasty stuff.

LG nr.1 šioje srityje? You wut? Pats turiu LG G6 ir kiek vartotojų skundžiasi, kad negali rootinti savo telefono.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, darrel. parašė:

LG nr.1 šioje srityje? You wut? Pats turiu LG G6 ir kiek vartotojų skundžiasi, kad negali rootinti savo telefono.

Dirbęs esu su senesniais LG, dabar jau palikęs root, twrp community. Bet kiek mačiau, LG duoda europinių bootloader'iu kodus, bent jau LG G7 ThinQ. O LG G6 xda community vienas dev irgi išleido root visiems modeliams, tik nepatikrino pilnai.

Turiu pats LG G7 ThinQ, nors galiu nurootinti, bet jau „atsižaidžiau“ su tuo root. Nelabai jis iš tikrųjų naudingas. Dabar perku Google Play Store in-app purchases, tai Freedom apk useless, GameGuardian irgi praktiškai visur patchintas. Kas čia dar? Overcloackinimas – nestabili sistema, gilesnis sistemos optimizavimas (fstrim, dar ten irgi kažkoks cleaneris yra, kuriam reikia root prieigos, dalve-cache ir t. t. valymui) nuo jų tlf irgi pasidaro priklausomas, kitaip lagynas, jei nevalai reguliariai. paprastų App perkėlimas į system app, nlb reikalingas, nebent custom launcheriams.

Custom ROM'ai? Bugų maišas. Kiek išbandęs ant įvairių įrenginį, random app crash'ai.

Root skirtas labiau piratams. Ką ir darysi su jo, sistema nebus stabili, nesvarbu, kaip atsargiai elgsis. Ir vėliau lagynai prasideda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, District parašė:

Dirbęs esu su senesniais LG, dabar jau palikęs root, twrp community. Bet kiek mačiau, LG duoda europinių bootloader'iu kodus, bent jau LG G7 ThinQ. O LG G6 xda community vienas dev irgi išleido root visiems modeliams, tik nepatikrino pilnai.

Turiu pats LG G7 ThinQ, nors galiu nurootinti, bet jau „atsižaidžiau“ su tuo root. Nelabai jis iš tikrųjų naudingas. Dabar perku Google Play Store in-app purchases, tai Freedom apk useless, GameGuardian irgi praktiškai visur patchintas. Kas čia dar? Overcloackinimas – nestabili sistema, gilesnis sistemos optimizavimas (fstrim, dar ten irgi kažkoks cleaneris yra, kuriam reikia root prieigos, dalve-cache ir t. t. valymui) nuo jų tlf irgi pasidaro priklausomas, kitaip lagynas, jei nevalai reguliariai. paprastų App perkėlimas į system app, nlb reikalingas, nebent custom launcheriams.

Custom ROM'ai? Bugų maišas. Kiek išbandęs ant įvairių įrenginį, random app crash'ai.

Root skirtas labiau piratams. Ką ir darysi su jo, sistema nebus stabili, nesvarbu, kaip atsargiai elgsis. Ir vėliau lagynai prasideda.

Aš asmeniškai root naudoju dėl customization platesnių galimybių ir Viper4Android (žymiai gali pasigerinti garso kokybę). O kas liečia LG, tai būtent, kad pagrindė tik europiniai modeliai gali būti nurootinti, o su visais kitais ten kančia. Custom ROM, čia jau priklauso nuo telefono iš tikrų, pvz. ant Xiaomi Mi5 LineageOS man tikrai visai patiko. 

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, tepalas parašė:

Tai mums tik europiniai ir aktualūs :D

Žmogus minėjo, kad LG root community yra nr.1, neminėjo, kad Europoj taip. O ir šiaip, kalbant apie LG telefonus, net ir toj pačioj Europoj daug žmonių perka Korean ir pnš. modelius dėl DAC.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realiai turėjau Huawei ir esu Root dares ne kartą.

1. Įjungti jums reikia OEM režimą.

2. Įjungti USB Derininumą.

3. Nueiti į Huawei svetainę ir gauti unlock code su tuo code galėsite atrakinti telefoną per "cmd"

4. Atsisiūsti pilnai optimizuotą programą specialiai Huawei prietaisams Root'inti. Ją galite rasti amxmod svetainėje.

Išsamiau galiu paaiškinti A.Ž jeigu vis dar reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1663 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...