Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

GTA V MP Platformos ir jų skirtumai


Kvizas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1702 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano nuomonė irgi, kad alt:V geriausia platforma iš esančių fivem ar ragemp. Aišku ji dar beta stadijoje, bet man patinka, kad komanda greitai dirba, o ir pats alt:V kažkaip MP primena samp stiliaus. Sakai nėra resursų? Klysti vienas streameris stuyk prisijungę prie alt:V komandos ir daro open Source roleplay gamemode yra paplatines github jis neužbaigtas, bet užbaigs. Aiškus gali ne visi naudoti, nes tas gamemode surištas postgres SQL čia jau kitas dalykas ne koks phpmyadmin. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagrindinis point'as kodėl lietuviai renkasi FiveM, todėl nes čia galima suskurti serverį per 1 dieną sumetus visus scriptus iš interneto, todėl nes čia galima pardavinėti eilės praleidimą ir užsidirbti iš vaikų pinigų,  todėl nes tik čia vaikai gali važinėti su savo mėgstamiausiais batmanais ir gelikais. Viskas ko vaikai ir mažai suvokiantys apie rp žmonės ir nori - būti geriausiais gangsteriais. Dėl teiginio, kad 128 slotai kainuoja 50 dolerių galiu teigti, kad tai yra visiškai klaidinanti informacija. Aišku, jeigu perki tiesiai iš fivem, gal ir taip, nes naudojant VPS negali gauti papildomų bonusų grynai fivem platformai, bet pavyzdžiui yra hostingų, kurie siūlo už pakankamai patrauklią kainą kaip bonusą tą vSyncą kartu su hostu. FiveM'as nemirs, tai yra 100 procentu, todėl nes jeigu dar nepastebėjot, sa-mpe kuriasi free-gamemode projektai dar iki šių dienų, o tai praktiškai yra tas pats kas FiveM su scriptų realeasais ir jų paruošimu per literally 1 dieną. Suprantu, kad aš turiu FiveM projektą ir tai atrodo, lyg gerinu savąjį bei stumiu ant kitų, bet tai yra nepaneigiamas faktas, kad 80 procentų lietuviškų serverių prieš paleisdami serverį palietė bei pritaikė gal tik 5 procentus visų serverio failų grynai unikaliai savo serveriui, o ne paliko juos angliškus, neišverstus ar visiškai neatitinkančius serverio ekonomikos, to pasekoje susigadino serverio ekonomika, visi turėjo pinigų, priėjo vaikų, prisipirko betmenų ir gelikų ir pripildė serverį 32+, o serveris iš to tik uždirbo šimtus eurų, nors role-play visame šitame yra 0, o savininkų tikslas yra užsidirbti, o ne sukurti kokybiško role-play community.

Redaguota , nario Ocetter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Ocetter parašė:

Pagrindinis point'as kodėl lietuviai renkasi FiveM, todėl nes čia galima suskurti serverį per 1 dieną sumetus visus scriptus iš interneto, todėl nes čia galima pardavinėti eilės praleidimą ir užsidirbti iš vaikų pinigų,  todėl nes tik čia vaikai gali važinėti su savo mėgstamiausiais batmanais ir gelikais. Viskas ko vaikai ir mažai suvokiantys apie rp žmonės ir nori - būti geriausiais gangsteriais. Dėl teiginio, kad 128 slotai kainuoja 50 dolerių galiu teigti, kad tai yra visiškai klaidinanti informacija. Aišku, jeigu perki tiesiai iš fivem, gal ir taip, nes naudojant VPS negali gauti papildomų bonusų grynai fivem platformai, bet pavyzdžiui yra hostingų, kurie siūlo už pakankamai patrauklią kainą kaip bonusą tą vSyncą kartu su hostu. FiveM'as nemirs, tai yra 100 procentu, todėl nes jeigu dar nepastebėjot, sa-mpe kuriasi free-gamemode projektai dar iki šių dienų, o tai praktiškai yra tas pats kas FiveM su scriptų realeasais ir jų paruošimu per literally 1 dieną. Suprantu, kad aš turiu FiveM projektą ir tai atrodo, lyg gerinu savąjį bei stumiu ant kitų, bet tai yra nepaneigiamas faktas, kad 80 procentų lietuviškų serverių prieš paleisdami serverį palietė bei pritaikė gal tik 5 procentus visų serverio failų grynai unikaliai savo serveriui, o ne paliko juos angliškus, neišverstus ar visiškai neatitinkančius serverio ekonomikos, to pasekoje susigadino serverio ekonomika, visi turėjo pinigų, priėjo vaikų, prisipirko betmenų ir gelikų ir pripildė serverį 32+, o serveris iš to tik uždirbo šimtus eurų, nors role-play visame šitame yra 0, o savininkų tikslas yra užsidirbti, o ne sukurti kokybiško role-play community.

Man tik įdomu ar jūs UI scaling'ą susitvarkėt? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Ocetter parašė:

Pagrindinis point'as kodėl lietuviai renkasi FiveM, todėl nes čia galima suskurti serverį per 1 dieną sumetus visus scriptus iš interneto, todėl nes čia galima pardavinėti eilės praleidimą ir užsidirbti iš vaikų pinigų,  todėl nes tik čia vaikai gali važinėti su savo mėgstamiausiais batmanais ir gelikais. Viskas ko vaikai ir mažai suvokiantys apie rp žmonės ir nori - būti geriausiais gangsteriais. Dėl teiginio, kad 128 slotai kainuoja 50 dolerių galiu teigti, kad tai yra visiškai klaidinanti informacija. Aišku, jeigu perki tiesiai iš fivem, gal ir taip, nes naudojant VPS negali gauti papildomų bonusų grynai fivem platformai, bet pavyzdžiui yra hostingų, kurie siūlo už pakankamai patrauklią kainą kaip bonusą tą vSyncą kartu su hostu. FiveM'as nemirs, tai yra 100 procentu, todėl nes jeigu dar nepastebėjot, sa-mpe kuriasi free-gamemode projektai dar iki šių dienų, o tai praktiškai yra tas pats kas FiveM su scriptų realeasais ir jų paruošimu per literally 1 dieną. Suprantu, kad aš turiu FiveM projektą ir tai atrodo, lyg gerinu savąjį bei stumiu ant kitų, bet tai yra nepaneigiamas faktas, kad 80 procentų lietuviškų serverių prieš paleisdami serverį palietė bei pritaikė gal tik 5 procentus visų serverio failų grynai unikaliai savo serveriui, o ne paliko juos angliškus, neišverstus ar visiškai neatitinkančius serverio ekonomikos, to pasekoje susigadino serverio ekonomika, visi turėjo pinigų, priėjo vaikų, prisipirko betmenų ir gelikų ir pripildė serverį 32+, o serveris iš to tik uždirbo šimtus eurų, nors role-play visame šitame yra 0, o savininkų tikslas yra užsidirbti, o ne sukurti kokybiško role-play community.

Biski klysti rasydamas "o savininkų tikslas yra užsidirbti, o ne sukurti kokybiško role-play community."

Vien uzdarbis is serverio pazeidzia FiveM taisykles, o ne visi nori uzdirbti, dauguma nori tiesiog kad hostas atsipirktu, kadangi kaip pastebejot, fivem yra ganetinai sunku padaryti pay2win, vieni renkasi patreon, o kiti priority eiles. Taciau is abieju budu neuzdirbsi tukstanciu, tik pora eur uz hosta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

image.png.9bcc5bfed14372f715422754bd7bbf02.png

 

on topic kalbant, jau sakiau prieš tai, nelabai įsivaizduoju lietuvių perėjimo prie kitos platformos, vien dėl to, kad jau jis įsigijo čia. Situacija blogėja, forumą jau pradėjo spaminti fivem serverių kūrimais, nėra matyti, kad būtų kokia nors kita platforma naudojama tiek kiek FiveM. Mano nuomone - FiveM šūdas, bet kiti jau naudoja FiveM ir nuo jo nebepabėgsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Zero Two parašė:

image.png.9bcc5bfed14372f715422754bd7bbf02.png

 

on topic kalbant, jau sakiau prieš tai, nelabai įsivaizduoju lietuvių perėjimo prie kitos platformos, vien dėl to, kad jau jis įsigijo čia. Situacija blogėja, forumą jau pradėjo spaminti fivem serverių kūrimais, nėra matyti, kad būtų kokia nors kita platforma naudojama tiek kiek FiveM. Mano nuomone - FiveM šūdas, bet kiti jau naudoja FiveM ir nuo jo nebepabėgsi.

Kiek žinau yra kūriami keli RageMP serveriai, bet ar jie atsidarys tai nežinia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Zero Two parašė:

jo aš irgi mačiau, kad yra kuriami keli RageMP serveriai, bet palyginus jų kiekį su FiveM tai čia kaip lašas vandenyne

Na FiveM praktiškai išpopuliarėjo vien dėl savo modų, o ir man rodos čia viena iš pirmųjų MP modifikacijų (I might be wrong), tai tam tiesiog reikia laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Ocetter parašė:

Dėl teiginio, kad 128 slotai kainuoja 50 dolerių galiu teigti, kad tai yra visiškai klaidinanti informacija. Aišku, jeigu perki tiesiai iš fivem, gal ir taip, nes naudojant VPS negali gauti papildomų bonusų grynai fivem platformai, bet pavyzdžiui yra hostingų, kurie siūlo už pakankamai patrauklią kainą kaip bonusą tą vSyncą kartu su hostu.

*OneSync'ą
Tiesiog įdomumo dėliai gali pasidalinti kur 128 slotų hostingas kainuoja mažiau nei 50€ ? Nes ir zap-hosting'as pasirinkus daugiau nei 32 slotus metai informaciją:
image.png.d53736af4abf1adc46528576794e6ed9.png
FiveM Patreon platformoje aiškiausiai nurodyta $50 suma.
image.png.3d516f247fa5f063b7f24bbde59a4e4f.png
Aš, bent jau kiek galvojau, FiveM licenzijos veikia tik vienam serveriui, ar galima ir daugiau ? Jeigu veikia vienam tik serveriui tai kokia nauda hostingam pirkti licenzijas už pigiau ? Ar čia kažkoks hostingas bendradarbiauja su FiveM ir gauna nuolaidas (Kiek žinau vienintelis FiveM oficialus hosting'as yra zap-hosting).
 

23 minutes prieš, Zero Two parašė:

on topic kalbant, jau sakiau prieš tai, nelabai įsivaizduoju lietuvių perėjimo prie kitos platformos, vien dėl to, kad jau jis įsigijo čia. Situacija blogėja, forumą jau pradėjo spaminti fivem serverių kūrimais, nėra matyti, kad būtų kokia nors kita platforma naudojama tiek kiek FiveM. Mano nuomone - FiveM šūdas, bet kiti jau naudoja FiveM ir nuo jo nebepabėgsi.

 

58 minutes prieš, Ocetter parašė:

FiveM'as nemirs, tai yra 100 procentu, todėl nes jeigu dar nepastebėjot, sa-mpe kuriasi free-gamemode projektai dar iki šių dienų, o tai praktiškai yra tas pats kas FiveM su scriptų realeasais ir jų paruošimu per literally 1 dieną.

Na taip, ir aš nemanau, kad FiveM mirs visu 100%, tačiau kuomet atsiras naujesni projektai ant kitų platformų, kurie galės užtikrinti normalų žaidėjų skaičių bei gerą žaidimo kokybę, manau, kad bent jau 70% FiveM žaidėjų migruos į geresnią aplinką. Pamatę, kad dauguma žaidėjų išeina, FiveM tų šūdservių kūrimas turėtų apmažėti betkokiu atvėju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, Kvizas parašė:

*OneSync'ą
Tiesiog įdomumo dėliai gali pasidalinti kur 128 slotų hostingas kainuoja mažiau nei 50€ ? Nes ir zap-hosting'as pasirinkus daugiau nei 32 slotus metai informaciją:
image.png.d53736af4abf1adc46528576794e6ed9.png
FiveM Patreon platformoje aiškiausiai nurodyta $50 suma.
image.png.3d516f247fa5f063b7f24bbde59a4e4f.png
Aš, bent jau kiek galvojau, FiveM licenzijos veikia tik vienam serveriui, ar galima ir daugiau ? Jeigu veikia vienam tik serveriui tai kokia nauda hostingam pirkti licenzijas už pigiau ? Ar čia kažkoks hostingas bendradarbiauja su FiveM ir gauna nuolaidas (Kiek žinau vienintelis FiveM oficialus hosting'as yra zap-hosting).
 

 

Na taip, ir aš nemanau, kad FiveM mirs visu 100%, tačiau kuomet atsiras naujesni projektai ant kitų platformų, kurie galės užtikrinti normalų žaidėjų skaičių bei gerą žaidimo kokybę, manau, kad bent jau 70% FiveM žaidėjų migruos į geresnią aplinką. Pamatę, kad dauguma žaidėjų išeina, FiveM tų šūdservių kūrimas turėtų apmažėti betkokiu atvėju.

Na jo, mano klaida dėl tų 128 slotų, labai nesidomėjau, nes FiveM'as tam ir yra, kad ne desyncintų ir būtų botai, todėl jis nelabai aktualus. Hostingas suteikia tik 64 slotus nemokamai vos ne, o 128 reikia pirkti. Bet aš manau tai laikina, nes kiek žinau modinti rūbai irgi yra mokami, bet parašyta, kad jie yra laikini, nes testuojami, o pinigai skirti klaidų ieškojimui ir etc. Neva parėmęs prisijungi prie testerių klubo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas pakeitė pavadinimą į GTA V MP Platformos ir jų skirtumai
  • Adomas J. išskyrė temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1702 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...