Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiu ''bendrasavininko'' paslaugą.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas, forumo nariai bei lankytojai, kiti skaitytojai.

Esu vardu Matas, man yra 16 metų, esu paprastas, griežtas bei ryžtingas žmogus. Norėčiau prisidėti prie kokio nors projekto kūrėjo bei galėčiau pabūti bendrasavininku. Už ką galėčiau būti atsakingas aš? Štai kriterijai, už kuriuos galėčiau būti atsakingas būtent aš, kaip bendrasavininkas:

  • Komandos rinkimas;
  • Pagalbos teikimas (daugiau negu paprastas administratorius gali suteikti pagalbos);
  • Įvairių renginių rengimas;
  • Reklamavimas;
  • Galiu sukurti visokias INFO apie projektą ir pan. (turiu raštingumo gabumą);

Aš pats nemoku koduoti ar naudotis ''Photoshop'' programėle, todėl šiais dalykais apsiimti negalėčiau. Galėčiau apsiimti tik tokiais dalykais kuriuos išvardijau viršuje. Galėčiau dar daryti ir įvairius kitus dalykus, nes visko paminėti tiesiog negaliu. Mokėti man tikrai nereikia, aš noriu prisidėti bei būti bendrasavininku, turėti veiklos. Pats būčiau aktyvus bei bendraujantis, nors toks ir esu. Esu ryžtingas bei pasiturintis, niekada nelygiuoju žmonių į vieną ar kitą pusę, nieko stengiuosi nenuskriausti. Esu nuolaidus, tačiau tikrai su riba. 

Iškart bus neigiamų komentarų kaip: ''niekur nebuvęs komandoje, nepasitikėkit'' ir pan., todėl iškart sakau, kad galėčiau būti laisvai bendrasavininku, nesvarbu, kad neturiu patirties, tačiau mačiau, kaip tai daroma. Esu buvęs ir direktorių prižiūrėtoju ne kartą, ir forumo moderatoriumi. Neigiamų komentarų nenorėčiau, ačiū!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Puikiai suprantu tavo situaciją, ir pats asmeniškai nemoku nei mappint nei scriptint, nei su photoshop kažką daryti. Ir irgi kažkada norėjau prisidėti kaip kažkoks G.Moderatorius ar Savininkas, bet dažniausia visiems reikia tik naudos, todėl atsisakiau savo planų visų ir tiesiog pažaidžiu paprastame serveryje. O tau linkiu sėkmės toliau ieškoti savo kelio, matosi, kad esi žmogus su protu ir gali daug ką pasiekti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galėčiau sužinoti ką jūsų manymu reiškia "reklamavimas" ? Ikelti į supergames ir po serverius eiti reklamuoti tai neskaitau reklamavimu, tai prašyčiau pasidalinti savo marketingo gabumais.

 

P.S bendrasavininkas čia ne paslauga, o pareigos :D Pasimato raštingumo skillai. Trumpiau sakant sugebi tą ką sugeba normalus žmogus lankantis mokyklą arba jei dar trumpiau sakant nieko išsiskiriančio. Čiuvelis bando tapt savininku :D Tai eik siūlyk į projektus, puse šaibų atmesk už hostus, gm ir turėsi tą savininką puse ant puse :D 

Redaguota , nario euLukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerekomenduoju apsiimti veika, kuri 98proc. vis tiek bus nesėkminga (t.y. į savaitinį projektą patekti, kuris vis tiek žlugs). Verčiau pažaisčiau nuolatiniame serveryje (sarg, gs, lv, rls) ir jame stengčiausi pačiam, savo jėgomis pasiekti tai, ko nori. Kaip pavyzdį galiu pasiimti save, pradėjau žaidimą rls serveryje kaip paprastas žaidėjas, vėliau direktorius, moderatorius ir t.t., kol tapau ne tik bendrasavininkas, bet ir pilnai perimiau projektą į savo rankas. Tokia patirtis buvo tikrai „wow” - iš pradžių matyti viską projekto eiga iš šalies, įsitraukti į ją, finiše pačiam būti tam, kuris priima sprendimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neapsimoka tau ieškoti kaip ir minėjo stenkis kažkur žaisti dideliam ar ne projekte po truputėlį kilk pareigomis ir pamatysi pačiam didesnė motyvacija bus , o imti gali tik tie vienadieniai projektai nes patirties neturi , bendruomenės neturi , o atrodo bendrasavininkas lengva nė velnio nelengva daug spaudimo , galvojimo , mąstymo ir panašiai , iš savo patirties sakau ;) , sėkmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu šiek tiek paprieštarauti 3 žmonėms kurie virš manęs parašė pranešimus. Taip galima eiti į populiarius serverius ir ten siekti savo tikslų ir žinoma, kad ten bus žymiai didesnė patirtis negu naujuose serveriuose. Tačiau žmogus nori naujo serverio ir galbūt nori kažką padaryti naujo ir iškelti projektą į viršų. Manau, jeigu norėtų eiti į populiarius serverius ir ten rašyti savo istoriją nerašytų temos čia, žaidimų forume. :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės ieškant tikiuosi rasi!

-> Kaip ir mačiau žmonių viršuje kurie rašė jog neapsimoka žaidėjui bandyti kažko siekti 1-savaitinam projekte? - taigi kodėl jus taip manot? gal žaidėjas nori nuo pat kaip sakoma "šūdserverio" pradėti ir kilti vis aukščiau, be abejo viršuje radau "RLS-SAVININKO" komentarą: "Vietoj tavęs bandyčiau pažaisti RLS, GREENSIDE, SARG, LV" projekte ir bandyti kažko siekti... Aš tavo manymų net neimčiau į šita komentarą ką viršuje yra parašęs šiuo metų "Ridas", nes tame ir duotas žodis: "Pradžia" - "Vidurys" - "Pabaiga". Nuo kurio pradėti kilti, o gal ir leistis žemyn su savo reputacijomis, o šiaip tai tikrai pradėk nuo pat pradžios serverio, kuris tave vis kels į aukštumas + nebijok eiti kaip sakoma į "šūdservius" serverius, nuo ten tik ir būna pradžia - vidurys - pabaiga. <-

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tau 16 ir nemoki nieko, kas šiais laikais neša pinigus, tai mokinkis, o ne ieškok kažkokių sampo bendrasavininko pareigų, ko tiesiog nerasi, nes niekam tu nereikalingas mokėdamas tai, ką moką bet kuris baigęs 8 klases ir žaisdamas sampą daugiau negu 2 metus, kad pilnai suprastų Lietuvos samp atmosferą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Ridas parašė:

Nerekomenduoju apsiimti veika, kuri 98proc. vis tiek bus nesėkminga (t.y. į savaitinį projektą patekti, kuris vis tiek žlugs). Verčiau pažaisčiau nuolatiniame serveryje (sarg, gs, lv, rls) ir jame stengčiausi pačiam, savo jėgomis pasiekti tai, ko nori. Kaip pavyzdį galiu pasiimti save, pradėjau žaidimą rls serveryje kaip paprastas žaidėjas, vėliau direktorius, moderatorius ir t.t., kol tapau ne tik bendrasavininkas, bet ir pilnai perimiau projektą į savo rankas. Tokia patirtis buvo tikrai „wow” - iš pradžių matyti viską projekto eiga iš šalies, įsitraukti į ją, finiše pačiam būti tam, kuris priima sprendimus.

SAMP serverio kurimas nėra ruletė, tu neatidarai serverio ir nežiūri ar iškrito aukso puodas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Admin_Bielka parašė:

Sėkmės ieškant tikiuosi rasi!

-> Kaip ir mačiau žmonių viršuje kurie rašė jog neapsimoka žaidėjui bandyti kažko siekti 1-savaitinam projekte? - taigi kodėl jus taip manot? gal žaidėjas nori nuo pat kaip sakoma "šūdserverio" pradėti ir kilti vis aukščiau, be abejo viršuje radau "RLS-SAVININKO" komentarą: "Vietoj tavęs bandyčiau pažaisti RLS, GREENSIDE, SARG, LV" projekte ir bandyti kažko siekti... Aš tavo manymų net neimčiau į šita komentarą ką viršuje yra parašęs šiuo metų "Ridas", nes tame ir duotas žodis: "Pradžia" - "Vidurys" - "Pabaiga". Nuo kurio pradėti kilti, o gal ir leistis žemyn su savo reputacijomis, o šiaip tai tikrai pradėk nuo pat pradžios serverio, kuris tave vis kels į aukštumas + nebijok eiti kaip sakoma į "šūdservius" serverius, nuo ten tik ir būna pradžia - vidurys - pabaiga. <-

 

Būtent,pradėjęs savo karjerą šūdservį,ten ją ir užbaigsi ir nebe*isk tu jam proto,kai pats šūdservio kūrėjas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Playaa parašė:

Būtent,pradėjęs savo karjerą šūdservį,ten ją ir užbaigsi ir nebe*isk tu jam proto,kai pats šūdservio kūrėjas. :D

Taip esu turėjas iš šūdservių ir nepavykusių projektu, nematau nieko blogo pacans. :P

p.s iš gyvenimo mokomės žmogau. :-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50%  atiduok serverio islaikymui ir bus tau bendrasavininkas.

Kazkas sito zodzio reiksmes nesupranta.

Kaip gali buti kazko savininkas, jei tu tiesiog..

Parasai tarkim, 4000 zodziu. O po to sedi sikna isrietes.

Ismok buk naudingas, nes uzpildyti foruma, rinkti zmones gali ir paprasti administratoriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...