Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Distinctive.lt ( NE ) Geriausias Serveris ! ( nuomonė )


GuiDO

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1536 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Ištikrųjų norėčiau pasidalinti savo patirtimi kaip šio serverio buvęs žaidėjas. Vieno iš serverio Prižiūrėtojų buvo pakviestas žaisti serveryje, tuo metu jis buvo mano ''draugas''. Aprodė, papasakojo, kad darosi nesąmonės( RDM, VDM, DM, FAILRP ir taip toliau ) , bet visa tai yra laikina, jug visad viskas kas yra blogai būna laikina. Po kelių valandų man atskrenda žinia ir pasiūlymas tapti naujuoju Policijos Departamentu direktoriumi. Aš po kelių pokalbių su savininku, nutariau, kad serveris yra valdomas ''subrendusiu'' asmenų ir jie iš manęs išgirdo teigiamą atsakymą. Aš pažaidęs serveryje nusprendžiau, kad pirmadieni subursiu visus policijos pareigūnus į bendrą pokalbį, jame mes aptartumėme visas naujas taisykles ir panašiai. ( kadangi direktorius buvo gautas Ketvirtadieni, tai nebuvo pats palankiausias metas suburti visus žmones, dėl kelių pastraipų. ) Priartėjo penktadienio vakaras.  Esu spaudžiamas iš visų galų nes serveryje vakare nėra policininku ( jug visas veiksmas sukasi apie juos, visos RP situacijos reikalauja jų ). Nutaręs, kad bangos nenurims pradėjau kurti laikinąją anketą į Policijos gretas. Anketą įpusėjęs rašyti nusprendžiau nueiti pasidaryti sumuštį su kava. Grįžęs suprantu, kad visi serverio veidai ( savininkai, prižiūrėtojai ir t.t. ) yra mane užblokave ir išmetę iš discordo. Iš tikrųjų pasidarė pikta... Pasidarė pikta ne dėl to, kad mane pašalino iš Policijos direktorių, o, kad pašalino būtent taip. Niekas man nepranėšę, kad būsiu šalinamas ar panašiai. Tiesiog klasišku būdu iš visur kur tik galėjo pašalino. 

Tiesiog norėjau pasidalinti patirtimi, ačiū, kad skaitėt  Jeigu jums yra tekę susidurti su šiuom serveriu palikti apačioje atsiliepimus !

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, Guido,
jums buvo pateiktas vienas prašymas, kurio jūs piktybiškai nevykdėte. t.y. konkrečiu laiku pasijungti ir pabūdėti, kol stabilizuosis situacija su pareigūnais. Bandėme sužinoti koks bus jūsų planas dėl pareigūnų darbo. Deja jūsų arogancija trukdė gauti konkretų atsakymą. Jūs minėjote, kad serveris gali pabūti be pareigūnų pusę savaitės, niekam jie neįdomūs. Dėja mes su šiuo teiginiu nesutikome. Pats neketinote nieko daryti, bei neskyrėte žaidimui nei valandos per dieną. Kas direktoriui nėra priimtina. Cituoju jūsų žodžius: "Blemba, su tuom online. Aš nežinau ko jūs tikitis? Kad žmogus kiaušus nupraikaituotų prie kompiuterio?".  Taip pat buvo gauta informacija, kad jūs laukiate kol susitvarkys/atsidarys konkurentų serveris (ReignRP), todėl neketinate skirti dėmesio šiam projektui. Viskas susideda į nerimtą požiūrį, bei tusčius pažadus, bei nepagarba administracijai sąlygojo jūsų pašalinimą iš serverio. Jūs buvote paimtas pagal rekomendacija, kuri deja nepasitvirtino.  

Taip pat viešai skleidėte konfidincialią informaciją apie projektą, tai tik įrodo jūsų piktybiškumą ir norą pakenkti projektui. Daugiau iš pagarbos sau ir Jums, neketiname veltis į dramas. Dėkojame už supratingumą.

Geros dienos,

Distinctive administracija

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, romenas parašė:

Sveiki, Guido,
jums buvo pateiktas vienas prašymas, kurio jūs piktybiškai nevykdėte. t.y. konkrečiu laiku pasijungti ir pabūdėti, kol stabilizuosis situacija su pareigūnais. Bandėme sužinoti koks bus jūsų planas dėl pareigūnų darbo. Deja jūsų arogancija trukdė gauti konkretų atsakymą. Jūs minėjote, kad serveris gali pabūti be pareigūnų pusę savaitės, niekam jie neįdomūs. Dėja mes su šiuo teiginiu nesutikome. Pats neketinote nieko daryti, bei neskyrėte žaidimui nei valandos per dieną. Kas direktoriui nėra priimtina. Cituoju jūsų žodžius: "Blemba, su tuom online. Aš nežinau ko jūs tikitis? Kad žmogus kiaušus nupraikaituotų prie kompiuterio?".  Taip pat buvo gauta informacija, kad jūs laukiate kol susitvarkys/atsidarys konkurentų serveris (ReignRP), todėl neketinate skirti dėmesio šiam projektui. Viskas susideda į nerimtą požiūrį, bei tusčius pažadus, bei nepagarba administracijai sąlygojo jūsų pašalinimą iš serverio. Jūs buvote paimtas pagal rekomendacija, kuri deja nepasitvirtino.  

Taip pat viešai skleidėte konfidincialią informaciją apie projektą, tai tik įrodo jūsų piktybiškumą ir norą pakenkti projektui. Daugiau iš pagarbos sau ir Jums, neketiname veltis į dramas. Dėkojame už supratingumą.

Geros dienos,

Distinctive administracija

Taip, nemeluosiu puse savaitės yra didžiulis laiko tarpas. Mano arogancija tikrai netrugdė, visad citavau tą pati, palaukime pirmadienio. Bet jūsų spaudimas ir toliau buvo lygiai toks pat. Tad pagaliau nusprendžiau pradėti kurti anketą kaip ir minėjau.  Taip, aš nemeluosiu ReignRP aš tikrai laukiu, bet tai nepakeitė mano požiūrio į šį serverį. Jeigu būtumėte palukėje 30min daugiau, anketa būtų buvusi jūsų rankose ( bunnys ją turi ) . Ir tas keturių dienų deficitas būtų išspręstas. Konfidinciali informacija? Kur? Anketos jokios nebuvo, aš nepasirašiau jokio popieriaus reiškiančio, kad egzistuoja konfidnciali informacija. Tikiuosi supranta iš kur mano ''dramos'' kyla, iš jūsų klaidų ir jūsų nemokėjimo elgtis žmogiškai.

2 minutes prieš, Tadassi. parašė:

Kažkokie randomai ( kątik susikūre paskyras ) mėto ant temos +rep lul.

Šie žmonės yra tie kurie visą šitą matė, ir pajautė. Aš jiems tiesiog daviau link'ą, kad aš nebūčiau niekur suklydęs ar perdėjęs ;)

5 minutes prieš, Xofter parašė:

Blemba tai tu nori pasakyti jie man melavo per puslapi???

c70810600cc64d8618a4bda46552d701.png

Kaip nekeista :D Bet visgi, ką man jie ir kartojo... Serveris yra Alpha versijos...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats žaidžiau serveryje ir tvarkos jame yra nulis. Serveryje mačiau 1 arba 2 žmonęs kurie MINIMALIAI RPina. Žmonės nenaudoja /me, /do komandų, pučia į mikrafoną ir t.t. Prisimenu atvejį, kai žmogus padarė FailRP, pažeidė NCZ ir gavo 3 dienų baną. Po to tą pačią dieną, tas pažeidėjas ramiai žaidė serveryje. Norėjau pasiteirauti kodėl gavo unbaną, savininkas pasakė, kad žaidėjas atsiprašė už pažeistas taisykles ir kitą kartą gaus 14 dienų baną. Tai iš to ir galima pamatyti kaip administracija atsižvelgia į roleplay kokybę. Beto, aš taip pat dirbau pareigūno darbą serveryje, ir taip pat man niekas nepranešė ir išmetė iš discordo be jokios priežasties. Serveris gali būti prilyginamas kaip eilinis SAMP serveris. :)

 

Tiesiog puiku!

Screenshot_11.png

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Dar kai tik jis atsidarė pamenu buvau užsukęs, iškart sugedo nuomonė, nes serveris tiesiog padielkinė GTAVRP.lt kopija - spawnas ten pat padarytas, taxi ten pat (nors tikrai galima pasirinkti ir kitas lokacijas yra tos vietos), garažas taipogi ten pat. Hėbra jeigu kuriat tai bent kurkit kažkaip įdomiau/iškirtiniau, o ne atsiprašant net vietoves tas pačias sudėti :D Nekalbu apie kokį PD/medikų vietas, šitų tai nepasirinksi, jos visgi ten pat, na bet kitas vietoves galima ir kažkur kitur dėlioti tikrai.
Beja ir tvarkos ten 0, laikiausi teises, kažkoks čiuvelis rėžėsi sudaužė visą mašiną ir tiesiog pabėgo, pranešus adminams nulis reakcijos sulaukta.
-rep šitam serveriukui.

Redaguota , nario Enderdroid
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Na.. Žaidžiu severyje kelias dienas. Tikrai yra Fail RP. Mechaniku mašina sprogo? np iš kišenes ušsitraukia praktiškai nauja mašina. Kiek pastebėjau 1 mechanikas dirba gerai.Veliau kaip suprantu pareigunu vadas mane "gražiai" pasiunte už tai kad pasakiau jog negalima statyt mašinos ant perejos. Jei aš bučiau pastates, bauda but lipus. Aišku yra ir fun momentu :D 1 problema kaip pareigunais dirba 10 metu vaikai pašalinta. Taxi nerasta, pats galvojau dirbt, bet sako algu nemoka tai koks tolkas kaip sakant.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), YzixHQ parašė:

Na.. Žaidžiu severyje kelias dienas. Tikrai yra Fail RP. Mechaniku mašina sprogo? np iš kišenes ušsitraukia praktiškai nauja mašina. Kiek pastebėjau 1 mechanikas dirba gerai.Veliau kaip suprantu pareigunu vadas mane "gražiai" pasiunte už tai kad pasakiau jog negalima statyt mašinos ant perejos. Jei aš bučiau pastates, bauda but lipus. Aišku yra ir fun momentu :D 1 problema kaip pareigunais dirba 10 metu vaikai pašalinta. Taxi nerasta, pats galvojau dirbt, bet sako algu nemoka tai koks tolkas kaip sakant.

Mano nuomonė yra paprasta, vaikų gvardija arba suaugę asmenis galvojantys kaip jie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1536 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...