Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau žmogaus mokančio statyti


Klausimėlis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1716 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ieškau žmogaus mokančio statyti . Būtų didelis pliusas , kad dar šiek tiek mokėtų elgtis su programavimu . Kuriu nauja Mc servery , tai privilegijos būtų garantuotos. Serveriui išpopulerėjus , būtų galima derinti dėl bendrasavininko . (Ta prasme , dabar man reike pagalbos su pluginais, map edit.Aš apmoku serverio išlaikyma. O tu investuoji tik savo laika. ) Kas susidomėjot. pm  dc

JustMouse
#6729
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai parašai, jog žmogus turėtų investuoti TIK laiką, skamba ne kaip, nes būtent laikas ir yra svarbu ir nemanau, kad dykai dirbantis asmuo be jokių projekto pasisekimo garantijų norės TIK laiką investuot.

Temos pavadinimą perskaitęs pamaniau, kad apie lažybas bus tema, lmao

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 19 valandas(-ų), Psycho parašė:

Kai parašai, jog žmogus turėtų investuoti TIK laiką, skamba ne kaip, nes būtent laikas ir yra svarbu ir nemanau, kad dykai dirbantis asmuo be jokių projekto pasisekimo garantijų norės TIK laiką investuot.

Temos pavadinimą perskaitęs pamaniau, kad apie lažybas bus tema, lmao

Primas dalykas jeigu, tamsta nemato, tai rašau Minecraft Paglaba skiltyje , tai apie kokes tu dar lažybas šneki ? Antras dalykas , kas kaip nori tas taip supranta apie skirta laiką . Turėjau omenyje , kad nebus prašoma prisidėti pingais . O bus reikalingas tik jo laikas kurį jis skirs projektui .  Tai jeigu atėjai tik savo beprasmių minčių išliet ,eik pas mama ant pečio ir išsreišk savo nuomone , nes čia ji visai ne vietoj  .  Peace

Redaguota , nario Klausimėlis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Klausimėlis parašė:

Primas dalykas jeigu, tamsta nemato, tai rašau Minecraft Paglaba skiltyje , tai apie kokes tu dar lažybas šneki ? Antras dalykas , kas kaip nori tas taip supranta apie skirta laiką . Turėjau omenyje , kad nebus prašoma prisidėti pingais . O bus reikalingas tik jo laikas kurį jis skirs projektui .  Tai jeigu atėjai tik savo beprasmių minčių išliet ,eik pas mama ant pečio ir išsreišk savo nuomone , nes čia ji visai ne vietoj  .  Peace

Jeigu esi ant tiek bukas, kad nesupratai ką turėjau omeny kalbėdamas apie temos pavadinimą, tai jau matau, kokia sėkmė atkeliauja projektui turint tokį intelektualų savininką. Ne vien tai, jog esi nenuovokus, bet ir tai, jog iškart kai kažkas įgelia ir ne iš piktų kėslų, o tiesiog pakritikuoja, iškart pradedi putot kaip mažas vaikas. Btw, man, priešingai nei tau, nereik aiškint kelis kartus. Tu ką dabar parašei, aš supratau iš temos turinio, bet tu, žinoma, nesupratęs ką aš turėjau omeny, vėl pradėjai savo. Net neverta tau kažko aiškint, nes tas pats kas gaudyt bereikalingai praleistą laiką (garantuoju, kad ir šio mano sakinio nesupratai, kas susiję su tavo tema:))

Jo, peace ^^

Redaguota , nario Psycho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, Psycho parašė:

Jeigu esi ant tiek bukas, kad nesupratai ką turėjau omeny kalbėdamas apie temos pavadinimą, tai jau matau, kokia sėkmė atkeliauja projektui turint tokį intelektualų savininką. Ne vien tai, jog esi nenuovokus, bet ir tai, jog iškart kai kažkas įgelia ir ne iš piktų kėslų, o tiesiog pakritikuoja, iškart pradedi putot kaip mažas vaikas. Btw, man, priešingai nei tau, nereik aiškint kelis kartus. Tu ką dabar parašei, aš supratau iš temos turinio, bet tu, žinoma, nesupratęs ką aš turėjau omeny, vėl pradėjai savo. Net neverta tau kažko aiškint, nes tas pats kas gaudyt bereikalingai praleistą laiką (garantuoju, kad ir šio mano sakinio nesupratai, kas susiję su tavo tema:))

Jo, peace ^^

Nesuprantu kur tu tą putojimasi matai . Tiesiog pasakiau savo nuomone kaip ir Tu . O kaip ir minėjau , reikalingas žmogus kuris moka statyti ,elgtis su WorldEdit . Ir pabrėžiau " Būtų didelis pliusas , kad dar šiek tiek mokėtų elgtis su programavimu . Tai jeigu mokėtų elgtis su programavimu , būtų galimybė derinti , kad nereikėtų man vienam Pi*** su servo failais. 

28 minutes prieš, Tadassi. parašė:

Serveris be ateities.

Na Tu sakai Tu žinai .

Matau pilna postų kad kuria naujus projektus ,tai pagalvojau kad išeitų kažką bendrai sukurti . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1716 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...