Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Perku Discord Account'ą


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1711 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pirkčiau Discord Account'ą su įdomiu tag'u tarkim 1234, arba 4321, arba su labai žemu, tarkim 0001. Yra ten būdas keistis be Nitro žaisti su "UnbelievaBoat" bot'u, bet aš labai tingiu tą daryti. Man paprasčiau nusipirkti. Jeigu kas tokį turite, parašykit man į PM arba šioje temoje. 

Redaguota , nario tkiit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 5 valandas(-ų), Tadassi. parašė:

4883, 8929, 0887

Prisikurk acc su vpn ir gal gausi kažką arba su account generator.

Nu kam man tas VPN discord'e? lol !! Kai galiu su bot'u prisikurti en tų naujų account'ų, per minutę apie 5-6, bet tai yra žaidimas. Man geriau nusipirkti, būtų awesome jeigu pavyktų surasti su 0001 and 1234, 0021, 0321 kažką tokio

Redaguota , nario tkiit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, tkiit parašė:

Nu kam man tas VPN discord'e? lol !! Kai galiu su bot'u prisikurti en tų naujų account'ų, per minutę apie 5-6, bet tai yra žaidimas. Man geriau nusipirkti, būtų awesome jeigu pavyktų surasti su 0001 and 1234, 0021, 0321 kažką tokio

sėkmės tokį randant nemanau ar tai išvis įmanoma lol, o jei įmanoma tai žiūrėk gal iš EN kažkas parduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1711 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...