Peršokti į turinį
Orion

Telefonas sunkiai reaguoja į ausines

Recommended Posts

Sveiki, taigi nežinau kaip tinkamai įvardinti ar apibūdinti problemą, bet telefonas tiesiog sunkiai reaguoja į ausines. Turėjau muzikai skirtas ausinikes, tačiau savo atgyveno ir pradėjau naudotis HyperX Cloud Stinger. Tiek įsijungus muzikai skirtas, tiek hyperx'us problemų nebūdavo. Visgi, šiuo metu atsirado problema, kad mano Xiaomi Redmi 5 Plus užtrunka įsijungiant ausines. Įsijungus ausines jos veikia 3-10sec ir staiga atsijungia. Perdėjus iš naujo, tai pasikartoja. Padarius iš kokių 5-8 kartų, ausinės pradeda veikti kaip ir privalo, tačiau visas šitas traukinėjimas baisiai "annoyina". Taip pat palikus ramybėje apie 3-5min, pradeda veikti pačios. Hyperx'us naudojant kompiuteryje nėra jokių problemų ir skaito viską gerai, tačiau pabandžius su telefonu atsiranda problemos (seniau taip nebūdavo). Neturiu išbandyti ar kitas ausines gerai skaito, tačiau PC susitvarko be priekaištų. Galbūt kažkam taip yra buvę ar žinot kokių būdų kaip sutvarkyti? Nemanau, kad problema ausinėse, greičiausiai bus pačiame telefone.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


10 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Manau durniuoja 3,5mm jungtis telefone. Reiktu jau keisti.

Ragelis nėra naujas, bet bandžiau jungti paprastas kompiuterines kolonėles, tai be problemų (jeigu kažką sako).

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Mažai tikėtinas variantas, bet galbūt užsikišę dulkėm? Teko pirkti naudotą telefoną, sakė, kad turi problemų su type-c jungtim, nesilaiko laidas, nevisada krauna ir pnš. tai prakrapščiau su adata, ten tiesiog daug susikompresavusių dulkių buvo ir nuo to laiko viskas gerai. Tai galbūt panašus variantas su headphone jacku?

  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu kam įdomu, tai tiesiog random susitvarkė. Ignoravau problemą ir tiesiog naudojausi ausinėmis. Jau 4 dienos kaip jokių problemų nėra, tai tikiuosi jų ir nebebus.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×