Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

? MC.FALL.LV Frakcijų serveris ? [1.8x-1.14x] ??? „FactionTOP“ apdovanojimai (turtingiausia frakcija) ???


DDOSER2

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1717 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4bF7tJu.png

Mes nusprendėme sukurti "Discord" serverį Europai!
"Discord" serverio adresą galite rasti mūsų svetainėje - http://fall.lv/

 

??? „FactionTOP“ apdovanojimai (turtingiausia frakcija) ???
Pirma vieta: 50 € „PayPal“ + 30 € „Buycraft“
Antroji vieta: 30 USD „Buycraft“
Trečioji vieta: 20 USD „Buycraft“

 

Daugiau informacijos galite rasti mūsų Discord!

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis čia arba „Discord“!

Iki pasimatymo visi 09.08.2019 - 16:00 prie serverio! MC.FALL.LV ~ http://fall.lv  ?

 

 

 

Redaguota , nario DDOSER2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 
 
 
 
44 minutes prieš, DDOSER2 parašė:

image.png.bd88d1b2c04359fdaeae1f219d897b5f.png

Sveiki visi, norėčiau jus supažindinti su „Minecraft Faction Server“, kuris atidaromas greitai - 2019.08.09 - 16:00!
MC.FALL.LV siūlo aukštos kokybės 24/7 frakcijų serverį.
Kuo MC.FALL.LV yra ypatingesnis nei kiti frakcijų serveriai? Aš jus supažindinsiu žemiau!

 

MC.FALL.LV Frakcijos ypatybės

  • Custom Enchants   Nauji nuostabūs burtai
  • Cactus Gen 
  • 2 mokamas VIP rangas (VIP & VIP +, rango savybes galite rasti parduotuvėje - https://veikals.fall.lv/. VIP rangas kainos prasideda nuo 1eur!)
  • Boss mobs 
  • CoinFlip (Pinigų lošimas)
  • Faction Upgrades 
  • Faction Missions
  • MobSpawner Stack  (Dabar jums nereikia daug vietos 10 ar daugiau MobSpawner, dabar galite sujungti 10 ir daugiau MobSpawner į vieną MobSpawner!)
  • Crates  ( VIP, VIP +, Tags, Advanced, Legendary crates)
  • KoTH - King of The Hill (Cave, Hill, End koth's!)
  • TOP 3 turtingiausių frakcijų apdovanojimai (Piniginiai apdovanojimai)

 

Pradinis frakcijos kapitalas! Norėdami gauti frakcijos kapitalą, turite kreiptis dėl „Discord“ erdvėje "pieteikt-frakciju"

  • 5 žaidėjų frakcija:  2x Trench Pickaxe [3x3], 1x Trench Pickaxe [5x5], 2x Sellwand, 2x Harverster hoe's, 2x Harverster Ax's, 5x Chunkbuster [1x1]
  • 10 žaidėjų frakcija:  3x Trench Pickaxe [3x3], 2x Trench Pickaxe [5x5], 2x Trench Pickaxe [7x7], 4x Sellwand, 4x Harverster Hoe's, 4x Harverster Ax's, 10x Chunkbuster [1x1], 3x Chunkbuster [3x3]
  • 15 žaidėjų frakcija: 3x Trench Pickaxe [3x3], 3x Trench Pickaxe [5x5] , 2x Trench Pickaxe [7x7], 1x Trench Pickaxe [9x9], 5x Sellwand, 5x Harverster Hoe's, 5x Harverster Ax's, 10x Chunkbuster [1x1], 3x Chunkbuster [3x3]

 

Important information

 

 

Mes naudojame „Discord“ kaip projekto komunikacijos erdvę! https://discord.gg/vJ4SUrS

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis čia arba „Discord“!

Mes bendraujame su anglų, lietuvių ir latvių kalbomis!

Didysis serverio atidarymas įvyks 2016 09 09 - 16:00! Laukiu susitikimo su tavimi! MC.FALL.LV ~ https://fall.lv/

 

Atsiprašome už gramatines klaidas iš anksto!

Su pagarba, Fall.lv!

Na matau jog jūs labiau teikiatės latvių rinkai, o ne lietuvių kadangi forumas latvių kalba

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Tadassi. parašė:

Na čia su latvišku serverių LT website reklamuotis kažkaip nelogiška nebent serveris yra ir en kalbos? Well anyways sėkmės su projektu broliai.

 

Prieš 1 valandą, Armzis parašė:

Ir ką veikt su latviais, kaip nemokame jų kalbos? Bent forumas anglų kalba būtų, ar nors atskiros sekcijos lietuviams, latviams ir anglakalbiams

 

A

 

prieš 1 valandą, E3ikaZ parašė:

Na matau jog jūs labiau teikiatės latvių rinkai, o ne lietuvių kadangi forumas latvių kalba

Atsiprašome už šią klaidą! Greitai padarysime dar vieną bendravimo kambarį Lietuvos ir kitų Europos žaidėjų, kol serveris atsidarys! Bet lietuviai vis dar gali laukti didžiulio serverio atidarymo, nes pagrindinė serverio kalba yra anglų! Netrukus paskelbsime pranešimą apie lietuvių bendravimo kambarį!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, DDOSER2 parašė:

 

 

Atsiprašome už šią klaidą! Greitai padarysime dar vieną bendravimo kambarį Lietuvos ir kitų Europos žaidėjų, kol serveris atsidarys! Bet lietuviai vis dar gali laukti didžiulio serverio atidarymo, nes pagrindinė serverio kalba yra anglų! Netrukus paskelbsime pranešimą apie lietuvių bendravimo kambarį!

Nieko gero , su draugu pradėjom kalbėti lietuviškai ir dabar esu užblokuotas dėl to rašiau lietuvių kalba , darykite kuo greičiau ir atblokuokite mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Adomas J. Aš tas draugas, linksmai čia Adomai :D Taipogi tikrai neteisėtai buvome užblokuoti. Visgi nurodyta, jog ir Lietuvių auditorijai yra serveris, todėl už kalbėjima lietuvių kalba blokuoti neturėtu.

Vienu žodžiu VETO

 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Tadassi. parašė:

Jei jis LV tai man taip atrodo jog vertėjas čia klaidingai išvertė.

 

prieš 20 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

What, nesupratau biski tavo sakinio cia. Pirma sakot jog jau sukuret. O paskui sakai jog sukursit. Total wtf. :D

Atsiprašome už gramatikos klaidas. Dabar turime tik LV kalbos serverį. Greitai pridėsime dar 2 serverius - LT ir ENG kalbų serverius!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Nu ir kuom šitas serveris išskirtinis? :D Eilinės sistemos kurias matau jau ketvirtus metus, nebent dar kažką turit paruošę?

Tu turbūt visažinis, kad sakai, jog eilinės sistemos LATVIAMS? Latvių projektas, iškur tu žinai kas pas juos ten trending. Btw kam tos UNIKALIOS sistemos? Nėra Lietuvoje Faction serverių, o šis turi viską ką Faction serveris turi turėt ir dar daugiau, nors ir yra skirtas latviams. pripraskit jūs prie paprastumo Lietuviai 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Nu ir kuom šitas serveris išskirtinis? :D Eilinės sistemos kurias matau jau ketvirtus metus, nebent dar kažką turit paruošę?

Ką tu vadini ,,Eilinės sistemos'' tai jie su tomis sistemomis jau sulaukė 100+ žaidėjų ir dar taip pat duoda FTOP prizus RL $ ir paslaugų $ už 1vt taip pat 2-3vt, o jei bus ir EN kalbos serveris tai manau ir dar daugiau pritrauks.

Well manau kol yra žaidėjų jiems, tai jiems viskas gerai, vis dėlto serveriai yra kuriami dėl pelno ir populiarumo.

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Armzis parašė:

Tu turbūt visažinis, kad sakai, jog eilinės sistemos LATVIAMS? Latvių projektas, iškur tu žinai kas pas juos ten trending. Btw kam tos UNIKALIOS sistemos? Nėra Lietuvoje Faction serverių, o šis turi viską ką Faction serveris turi turėt ir dar daugiau, nors ir yra skirtas latviams. pripraskit jūs prie paprastumo Lietuviai 

Na, ties factionais tiek užsienio community, tiek Lietuvoje turiu be galo daug patirties ir žinau kaip viskas vyksta. Aš interpretavau lietuvius, ne latvius, man jie šiame poste neaktualūs. Kam kurti projektą Lietuvoje jeigu jis bus toks pat kaip kiti jau esantys? Dalis survival/factions serverių turi tas pačias sistemas, tai kam? Gal geriau sukurti kažką unikalaus, o ne tą patį per tą patį kartoti nieko naujo nepridedant? Paskutinis tavo sakinys mane prajuokino balsu, lietuviai per daug pripratę prie paprastumo ir tu jiems siūlai dar labiau priprasti? Gryžus po pertraukos į lietuviškus projektus, aš pamačiau kokios nuvalkiotos ir nuobodžios sistemos vyrauja daugelyje lietuvių serverių, jos be galo paprastos kaip ir šitame projekte, tai vėl gi, kodėl nesukūrus kažko unikalaus? Vienas mano developerių ir head adminų buvo latvis ir jis didžiąją dalį sistemų sugalvojo projektui nuo savo buvusio local serverio, ko pasekoje galiu teigti jog yra geresnių latviškų projektų, o jeigu šis plečiasi per įvairias šalis, išskirtinumo reiks. Ačiū už juoko dozę Armzi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, SfeKsi parašė:

Na, ties factionais tiek užsienio community, tiek Lietuvoje turiu be galo daug patirties ir žinau kaip viskas vyksta. Aš interpretavau lietuvius, ne latvius, man jie šiame poste neaktualūs. Kam kurti projektą Lietuvoje jeigu jis bus toks pat kaip kiti jau esantys? Dalis survival/factions serverių turi tas pačias sistemas, tai kam? Gal geriau sukurti kažką unikalaus, o ne tą patį per tą patį kartoti nieko naujo nepridedant? Paskutinis tavo sakinys mane prajuokino balsu, lietuviai per daug pripratę prie paprastumo ir tu jiems siūlai dar labiau priprasti? Gryžus po pertraukos į lietuviškus projektus, aš pamačiau kokios nuvalkiotos ir nuobodžios sistemos vyrauja daugelyje lietuvių serverių, jos be galo paprastos kaip ir šitame projekte, tai vėl gi, kodėl nesukūrus kažko unikalaus? Vienas mano developerių ir head adminų buvo latvis ir jis didžiąją dalį sistemų sugalvojo projektui nuo savo buvusio local serverio, ko pasekoje galiu teigti jog yra geresnių latviškų projektų, o jeigu šis plečiasi per įvairias šalis, išskirtinumo reiks. Ačiū už juoko dozę Armzi :D

Latvia šiame poste tau neaktualūs, nors elementaru, jog projektas yra daugiau koncentruotas į Latvių rinką. Gerai, parodyk dabar man tokį serverį Lietuvoje, kuris turi tokias pačias sistemas ir gyvuoja. Unikalumas neprilygsta kokybei. Lietuviai tikrai sutinku, jog nėra pratę prie paprastumo. Vis tikitės iš tokių FACTION Tipo serverių kažkokių bombų  (Aš net nebuvau užsiminęs apie Survival serverius) Kas juokingiausia, kad tu dar drysti lyginti užsienio projektus, kurie investuoja tūkstančius į savo projektų sistemas su Latvišku serveriu, kuris taip pateikia didelį asortimentą pluginų ir veiklos) Kuo toliau, tuo arčiau prieinu prie tos išvados , kad tu esi apsišaukelis bandantis čia kažką įrodyti. Mat didelė pas jį patirtis, jeez give me a break 

P.S Fall'as iki šiol turėjo didžiausią Latvių Minecraft Faction bendruomenę, todėl dėja, bet tavo teiginys "Yra geresnių latviškų *FC* projektų" yra neteisingas ;) 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Armzis parašė:

Latvia šiame poste tau neaktualūs, nors elementaru, jog projektas yra daugiau koncentruotas į Latvių rinką. Gerai, parodyk dabar man tokį serverį Lietuvoje, kuris turi tokias pačias sistemas ir gyvuoja. Unikalumas neprilygsta kokybei. Lietuviai tikrai sutinku, jog nėra pratę prie paprastumo. Vis tikitės iš tokių FACTION Tipo serverių kažkokių bombų  (Aš net nebuvau užsiminęs apie Survival serverius) Kas juokingiausia, kad tu dar drysti lyginti užsienio projektus, kurie investuoja tūkstančius į savo projektų sistemas su Latvišku serveriu, kuris taip pateikia didelį asortimentą pluginų ir veiklos) Kuo toliau, tuo arčiau prieinu prie tos išvados , kad tu esi apsišaukelis bandantis čia kažką įrodyti. Mat didelė pas jį patirtis, jeez give me a break 

P.S Fall'as iki šiol turėjo didžiausią Latvių Minecraft Faction bendruomenę, todėl dėja, bet tavo teiginys "Yra geresnių latviškų *FC* projektų" yra neteisingas ;) 

Na matau, jog su tavimi tuščios diskusijos, nematau tikslo pirmyn atgal ginčytis jog kažkuom tais patikėtum :D viso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), SfeKsi parašė:

Na matau, jog su tavimi tuščios diskusijos, nematau tikslo pirmyn atgal ginčytis jog kažkuom tais patikėtum :D viso.

Nematai, nes nenori dar daugiau apsijuokti ir neturi ką pasakyt. Labai akivaizdu manyčiau, visooo ;)

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

4bF7tJu.png

Mes nusprendėme sukurti "Discord" serverį Europai!
"Discord" serverio adresą galite rasti mūsų svetainėje - http://fall.lv/

 

??? „FactionTOP“ apdovanojimai (turtingiausiųjų grupė) ???
Pirma vieta: 50 € „PayPal“ + 30 € „Buycraft“
Antroji vieta: 30 USD „Buycraft“
Trečioji vieta: 20 USD „Buycraft“

 

Daugiau informacijos galite rasti mūsų ASAS!

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis čia arba „Discord“!

Iki pasimatymo visi 09.08.2019 - 16:00 prie serverio! MC.FALL.LV ~ http://fall.lv  ?

 

 

 

Redaguota , nario DDOSER2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1717 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...