Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Stringa laptopas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1726 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

18 minutes prieš, nerius parašė:

aj nėra ką pasakot žmogui kuris bijo sugadint kompo su windowsais... nemoka, nežino, bijo... geriau tegu nueina pas meistrą, ir paieško šimto eurų grubiai... ir nei streso, nei nervų... tėvai ras... :) vėliau pasimokysi windowsus įrašyti, čia kita tema... ;) iš kokio miesto esi, gal chebra kanors galės parekomenduot? :)

Norėdamas nuimti laptopo galą kad prasivalyt dulkes - sumokėjau 75€. Kitaip sakant skilo ekranas, nes vienas varžtas buvo nuvarytas, teko paspaust, ranką pasidėjau viduj bet vis tiek kliuvo, tai 16 colių ekrano kaina pigiausia ką radau su pakeitimu. Dėl to gal geriau nelyst, o kai išmoksiu kada nors jei spaus reikalas - tada jau galėsiu mandravot. Ne visi moka ir ne visi turi kišt patys nagus. Man visiškai ne gėda, kad nemoku, kadangi aš vieną dalyką moku geriau nei jūs, o jūs kažką geriau nei aš, siuo atveju apie pc suprantat daugiau nei aš. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, VerSion parašė:

Norėdamas nuimti laptopo galą kad prasivalyt dulkes - sumokėjau 75€. Kitaip sakant skilo ekranas, nes vienas varžtas buvo nuvarytas, teko paspaust, ranką pasidėjau viduj bet vis tiek kliuvo, tai 16 colių ekrano kaina pigiausia ką radau su pakeitimu. Dėl to gal geriau nelyst, o kai išmoksiu kada nors jei spaus reikalas - tada jau galėsiu mandravot. Ne visi moka ir ne visi turi kišt patys nagus. Man visiškai ne gėda, kad nemoku, kadangi aš vieną dalyką moku geriau nei jūs, o jūs kažką geriau nei aš, siuo atveju apie pc suprantat daugiau nei aš. :)

Taigi turėsi patyrusį žmogų ,kuris kontroliuos tave ką kur ir kaip daryti. plius jeigu tavo hdd ne po viršuttiniu dangtčiu,o iš apačios ,tai tau visai nėra ko bijot du varžtai atsisuka nusiima dangtelis atsisuka hdd išsiima iš dėžutės ir viskas surenkamas naujas hdd įstumiamas atgal ,realiai 4 min darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, VerSion parašė:

Norėdamas nuimti laptopo galą kad prasivalyt dulkes - sumokėjau 75€. Kitaip sakant skilo ekranas, nes vienas varžtas buvo nuvarytas, teko paspaust, ranką pasidėjau viduj bet vis tiek kliuvo, tai 16 colių ekrano kaina pigiausia ką radau su pakeitimu. Dėl to gal geriau nelyst, o kai išmoksiu kada nors jei spaus reikalas - tada jau galėsiu mandravot. Ne visi moka ir ne visi turi kišt patys nagus. Man visiškai ne gėda, kad nemoku, kadangi aš vieną dalyką moku geriau nei jūs, o jūs kažką geriau nei aš, siuo atveju apie pc suprantat daugiau nei aš. :)

niekas nieko neįžeidinėja... jaunas esi išmoksi, tik vat, čia ar nebus vienas tų laptopų kaip pagalvojau, kur visą reik ardyt vos ne kad dulkytes prapust ... :) kaip aš jų nemėgstu... :) patinka laptopai kai galas lengvai atsidaro be jokio atsuktuvo ;) tai ką manai darysi, gal ką patart galim? :)

Redaguota , nario nerius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, VerSion parašė:

Čia kaip buvo. Pas mane gale gal 8 varžtai. Vienas buvo prasuktas, nebeliko ten pliuso. Dabar kai sutvarkė man, naujus susuko varžtukus, bus lengviau. Pagal šią foto neaiškiau? 

received_2403483929710018.jpeg

received_2443634592369111.jpeg

received_2343462269033517.jpeg

Samsung 350E 16.3

Faktiškai viskas po ranka,atsuki vieną varžtą ,nuimi plasmasę ir tu jau vietoj ,va kaip ta procedūra atliekama 

 

Redaguota , nario lapius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, VerSion parašė:

Tai dar nieko. ;D nes sakau aš nežinau, dėl to ir klausiu. Nu dabar tada reiks disko. O jei bandyt ten paklibint atidarius? :D

Tu nieko neklibink kol kas nusipirksi diską ,parašysi man susiskambinsim viską tau susakysiu ką ir kaip daryti pažingsniui nepergyvenk taip stipriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1726 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...