Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Stringa laptopas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Turiu laptopą 6gb ram, radeonas 2gb, intelis i5, hdd 450gb. Windows perrašyti nesenai, kompas neapkrautas, cclean darytas.

Prieš savaitę prasidėjo strigimai stiprūs. Pvz. kol parašiau viršutinę žinutę, 3 kartus pakibo, šitą rašant kol kas ok. :D esmė tame, kad naršant internete - pakimba kompas kokioms 5-10 sekundžių, atsigauna, naršai vėl kokias 30s ar ilgiau, pyst vėl pakimba. Žaidimai lygiai taip pat, loši, pakimba, loši, pakimba. Task managerį atidarinėja kelias minutes. :D  Nu šitą kol parašiau, nepakibo, keista. :D matyt apkrovos jokios nėra. Jei daugiau info reikia - paaiškinsiu paklausus.

Feisbuke užklausiau, du atsakymai buvo tik, ir abu apie hardą. Mažai nusimanau šioje technikoje, tai čia hardas gali būti kaltas?

P.s. paspaudus "skelbti temą" gavau viršuje žinutę, kad firefox neatsako ir pabalo. :D 15s praėjo ir atkibo. Paspaudus redaguoti temą (kad šitą parašyt) - krovė apie 20s. :D

Redaguota , nario VerSion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, VerSion parašė:

Sveiki. Turiu laptopą 6gb ram, radeonas 2gb, intelis i5, hdd 450gb. Windows perrašyti nesenai, kompas neapkrautas, cclean darytas.

Prieš savaitę prasidėjo strigimai stiprūs. Pvz. kol parašiau viršutinę žinutę, 3 kartus pakibo, šitą rašant kol kas ok. :D esmė tame, kad naršant internete - pakimba kompas kokioms 5-10 sekundžių, atsigauna, naršai vėl kokias 30s ar ilgiau, pyst vėl pakimba. Žaidimai lygiai taip pat, loši, pakimba, loši, pakimba. Task managerį atidarinėja kelias minutes. :D  Nu šitą kol parašiau, nepakibo, keista. :D matyt apkrovos jokios nėra. Jei daugiau info reikia - paaiškinsiu paklausus.

Feisbuke užklausiau, du atsakymai buvo tik, ir abu apie hardą. Mažai nusimanau šioje technikoje, tai čia hardas gali būti kaltas?

P.s. paspaudus "skelbti temą" gavau viršuje žinutę, kad firefox neatsako ir pabalo. :D 15s praėjo ir atkibo. Paspaudus redaguoti temą (kad šitą parašyt) - krovė apie 20s. :D

nu jei butų disko kaltė, gal garsas butų, kada perrašytas?

Redaguota , nario nerius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, nerius parašė:

tai jeigu temperaturas tikrinti, tai galima iš klausos girdėt, ar ūžia... man čia keistai kažkaip...

Iš klausos.. mmm jo.....  kartais to užimo ir nebūna dėl tam tikrų priežasčių,o temperatūros verdančios. Bet pas jį labiau įtarčiau HDD gedimą arba kokių tvarkyklių problemas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai kad sugedo iš lempos... prieš savaitę... man čia kažkaip atrodo, kad pats negalėtų supisti tvarkyklių, būtų išmastęs, kad nuo jų, gi turbut nieko nedarė... būna kad įsirašai tvarkykles tai lyg atrodo suletėjęs... bet poto susitvarko, windows updeitai padeda, man atrodo diskas sveikas, o kažką kompe paleido... :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, nerius parašė:

tai kad sugedo iš lempos... prieš savaitę... man čia kažkaip atrodo, kad pats negalėtų supisti tvarkyklių, būtų išmastęs, kad nuo jų, gi turbut nieko nedarė... būna kad įsirašai tvarkykles tai lyg atrodo suletėjęs... bet poto susitvarko, windows updeitai padeda, man atrodo diskas sveikas, o kažką kompe paleido... :)

 

Nežinau iš kokių tu taro kortų čia buri,bet aš labiau pasitikiu mokslu ir programomis ką rodo. Plius jis pasakė,kad tose reikalose ne labai nusimano, tai negalėtų pats sugadinti tvarkyklių ir pan atkrenta... plius iš kur tu traukei ,kad sugedo iš lempos? brolis? kaimynas? nes gal jam jau senai simptomai rodėsi ,tik jis jų nepastebėjo

Redaguota , nario lapius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

skaityk ką rašo, ....

Windows perrašyti nesenai, kompas neapkrautas, cclean darytas.

Prieš savaitę prasidėjo strigimai stiprūs.

 

Tai kad daugiau nieko nemini... tai spėju iš lempos... o apie mokslą... kalbėt galėsi tada kai nuskrisi į Marsą... :)

Redaguota , nario nerius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, nerius parašė:

skaityk ką rašo, ....

Windows perrašyti nesenai, kompas neapkrautas, cclean darytas.

Prieš savaitę prasidėjo strigimai stiprūs.

 

Tai kad daugiau nieko nemini... tai spėju iš lempos... o apie mokslą... kalbėt galėsi tada kai nuskrisi į kitą Marsą... :)

Tu čia ką katik nusišnekėjai? bene paatsikalbinėt? paauglys? Nu jeigu tu kaip sakai tau geriau spėti iš garso visokių ar šiaip kas šauna į galva tai ,prašau ,tačiau mane ne to mokė ir mano darbe ir praktikoje mes pasitelkiam programas ir taip kompiuterių mokslą neskrendant į marsą gedimų nustatymui,o ne spėliojam pagal garsą ar dar ką.

Redaguota , nario lapius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, lapius parašė:

Tu čia ką katik nusišnekėjai? bene paatsikalbinėt? paauglys? Nu jeigu tu kaip sakai tau geriau spėti iš garso visokių ar šiaip kas šauna į galva tai ,prašau ,tačiau mane ne to mokė ir mano darbe ir praktikoje mes pasitelkiam programas ir taip kompiuterių mokslą neskrendant į marsą gedimų nustatymui,o ne spėliojam pagal garsą ar dar ką.

ne paauglys ... o dėdukas... :) apie mokslą pasakysiu tai ko tu nesupranti... ne visai tai ką žinai yra tiesa... o kad moki programą pasileist ir paskaityt ką rašo tai čia ... nu paprašyk kokio 14mečio... mano draugės kompui 9m ar daugiau... ir čia nėra jokių ssd... tik mano rankomis sudėti windowsai... visur kur prikišu nagus windowsai laiko belekiek... dar sesei kai sudėjau windows xp... po šiai dienai sėdi su jais... stebiuosi .... jeigu ką darau darau gerai... nereik kažkokių super naujovių... retai gendą hdd, gali koks skirsnis sugesni, poto klikena girdisi... pakima jomajo... tada tikrai kitą reik hdd pirkti... ir ką tu dirbi, gal windowsus įrašinėji užsimerkęs? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, nerius parašė:

ne paauglys ... o dėdukas... :) apie mokslą pasakysiu tai ko tu nesupranti... ne visai tai ką žinai yra tiesa... o kad moki programą pasileist ir paskaityt ką rašo tai čia ... nu paprašyk kokio 14mečio... mano draugės kompui 9m ar daugiau... ir čia nėra jokių ssd... tik mano rankomis sudėti windowsai... visur kur prikišu nagus windowsai laiko belekiek... dar sesei kai sudėjau windows xp... po šiai dienai sėdi su jais... stebiuosi .... jeigu ką darau darau gerai... nereik kažkokių super naujovių... retai gendą hdd, gali koks skirsnis sugesni, poto klikena girdisi... pakima jomajo... tada tikrai kitą reik hdd pirkti... ir ką tu dirbi, gal windowsus įrašinėji užsimerkęs? :)

Ok tvarkoi herojau... kaip pasakysi.. you are the best.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lapius parašė:

Ok tvarkoi herojau... kaip pasakysi.. you are the best.

vieni sako ssd dėt ... kiti termo pastą keisti... hdd nuo ssd skiriasi greičiu ... ir kainą, o cpu pastos kad reik pastebėsi dėl didelės temperaturos, speed fan rodytų... bet strigimo nepanaikins... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, VerSion parašė:

Termo pasta keista ir dulkės valytos kartu su win installais. :) neužia jis. Dabar turiu per telefoną rašyt, nes kimba žiauriai. 

įsimesk gal anydesk... pažiurėsiu kas kompe dedasi :) dėl maitinimo irgi blogas variantas manau... nes baterija duoda energijos, o pakrovėjas krauna bateriją :D

 

Redaguota , nario nerius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...