Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ieškau darbelio su programavimu šiuo metų noriu biški užsidirbti, ne tai kad noriu o biški reik pinigėlių todėl nusprendžiau pabandyti užsidirbti iš savo sugebėjimų, reik patyrusio progromotojo? Reik kokybiškų paslaugų? Nori turėti savo projectą ar svetainę ar wap žaidimą? Parašyk man ir susitarsim. 

Programuojų su įvairiom programavimo kalbom kaip php,html,css,javascript-ajax, c,c++ ir t.t esu programavime efektyvus tai yra mano hobys kuris man suteikia malonumą.

Pirma atliekų darbą pagal užsakymą jai viskas tinka ir patinka tada atsiskaitymas, ką sudominau rašom į  ten pateiksiu daugiau info apie savo sugebėjimus ir panašiai. 

Atsiprašau jai padariau klaidų rašyboje nelabai bendraujantis su lietuvių kalbą stengiausi ko tvarkingiau ir aiškiau  viską parašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Photography parašė:

Gal ir su GTA V pvz programavimu užsiemi JS / #C?

Žinok net prisilietes prie gta 5 nebuvau tai nežinau kaip ten sektusi man. Atsiųsk man į až nuotrauka kaip atrodo kodas-scriptas to gta 5 tada pasakysiu tiksliai ar suprantama man kalba butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Inn#Progress parašė:

Kaip žadi bendraut su klientais su tokia lietuvių kalba?  :D 
Nerimtai tiesiog atrodo, o ir dar tas posakis "patyrusio progromotojo" visiškai nublanksta, kai netgi žodis "programuotojo" su klaida parašytas :D

Galbūt žmogui prasčiau sekasi su lietuvių kalba, o galbūt nėra lietuvis. Nemanau, kad „nešvari lietuvių kalba“ trukdytų teikti paslaugas SG nariams. ;) 

Redaguota , nario MVikarijus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Inn#Progress parašė:

Kaip žadi bendraut su klientais su tokia lietuvių kalba?  :D 
Nerimtai tiesiog atrodo, o ir dar tas posakis "patyrusio progromotojo" visiškai nublanksta, kai netgi žodis "programuotojo" su klaida parašytas :D

Kaip matau atsakyti, ir skaityti sugebu tad nepergyvenk susibendrausiu, p.s kaip pastebejai o gal ne kad rašiau nebendrauju su lietuvių kalba stipriai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, Inn#Progress parašė:

Kaip žadi bendraut su klientais su tokia lietuvių kalba?  :D 
Nerimtai tiesiog atrodo, o ir dar tas posakis "patyrusio progromotojo" visiškai nublanksta, kai netgi žodis "programuotojo" su klaida parašytas :D

Explain, kam programuotojui reikalinga lietuvių kalba? Tegul geriau moka virtualias kalbas, nes jis yra PROGRAMUOTOJAS. Manyčiau tai tikrai nėra didelis aspektas kuris turėtu būti iškeltas šioje temoje, nes visgi ne ta kalba ties šita sritimi yra svarbiausia ;) P.s nepagalvojai, kad galbūt jis negyvena Lietuvoje ir lietuvių kalba jam sekasi šiek tiek sunkiau? Daug variantų, todėl siūlyčiau daugiau neprisiknisinėt prie rašybos, nes ne pirmą karta aš tave čia matau tai darant. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Armzis parašė:

Explain, kam programuotojui reikalinga lietuvių kalba? Tegul geriau moka virtualias kalbas, nes jis yra PROGRAMUOTOJAS. Manyčiau tai tikrai nėra didelis aspektas kuris turėtu būti iškeltas šioje temoje, nes visgi ne ta kalba ties šita sritimi yra svarbiausia ;) P.s nepagalvojai, kad galbūt jis negyvena Lietuvoje ir lietuvių kalba jam sekasi šiek tiek sunkiau? Daug variantų, todėl siūlyčiau daugiau neprisiknisinėt prie rašybos, nes ne pirmą karta aš tave čia matau tai darant. :D 

Atsakysiu kad jam ramiau butu, jo jus teisingai mastot as esu ne lietuvis bet gyvenu joje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Martynas S. parašė:

Na vien pažiūrėjus į tavo paraše esančią kodo nuotrauką, sunku pasakyti, jog esi „patyręs programuotojas“.

Rašykit ir sakykit ką jus norit, kam reikia tas žino o kas nežino sužinos kai darbai atlikti bus kad aš programuotojas ar niekas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, #inkult0 parašė:

Rašykit ir sakykit ką jus norit, kam reikia tas žino o kas nežino sužinos kai darbai atlikti bus kad aš programuotojas ar niekas. 

Projektą galima atlikti bet kaip, tačiau nuo to labai krenta kokybė bei saugumas. Taigi nežinau ar „patyrusiam programuotojui“ būdinga net nesilaikyti kodo lygiavimo standartų, kurie yra privalomi profesionalams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Martynas S. parašė:

Projektą galima atlikti bet kaip, tačiau nuo to labai krenta kokybė bei saugumas. Taigi nežinau ar „patyrusiam programuotojui“ būdinga net nesilaikyti kodo lygiavimo standartų, kurie yra privalomi profesionalams.

Budinga nebudinga nežinau apie kuri čia toki programotuoja kalba einą, jaigu tau taip prastai darbus atlieka, be lygiavimo tai nereiškia kad kiti daro tas pačias klaidas programavime. Žodžiu nori buti protingesniu? Pasilaikyk sau visa savo nuomone. Ne tam tema sukūriau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, #inkult0 parašė:

Budinga nebudinga nežinau apie kuri čia toki programotuoja kalba einą, jaigu tau taip prastai darbus atlieka, be lygiavimo tai nereiškia kad kiti daro tas pačias klaidas programavime. Žodžiu nori buti protingesniu? Pasilaikyk sau visa savo nuomone. Ne tam tema sukūriau. :)

Kaip tu žadi teikti paslaugas, jeigu net elementarios kritikos nesugebi priimti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Martynas S. parašė:

Kaip tu žadi teikti paslaugas, jeigu net elementarios kritikos nesugebi priimti?

Tai kad man visiškai vienodai ant jusu kritiku, neturiu as laiko cia be prasmiskai atsakyneti i jusu tokius pranesimus, beviltiska tiesiog.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, #inkult0 parašė:

Tai kad man visiškai vienodai ant jusu kritiku, neturiu as laiko cia be prasmiskai atsakyneti i jusu tokius pranesimus, beviltiska tiesiog.

Tai vat dėl to negali savęs vadinti „patyrusiu programuotoju“, nes negebi priimti kritikos ir tobulėti. Sėkmės dirbant!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinojai, kad HTML, CSS nėra programavimo kalbos?

P.S. Paraše esantis kodas deja yra neveikiantis, nes funkcijos pomegis nebaigei rašyti. Taip pat šitaip nerašoma:

$isgaunam_pomegi = pomegis_get("".$url."");

Galima tiesiog taip:

$isgaunam_pomegi = pomegis_get($url);

Anyway sėkmės.

Redaguota , nario Deimis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Armzis parašė:

Explain, kam programuotojui reikalinga lietuvių kalba? Tegul geriau moka virtualias kalbas, nes jis yra PROGRAMUOTOJAS. Manyčiau tai tikrai nėra didelis aspektas kuris turėtu būti iškeltas šioje temoje, nes visgi ne ta kalba ties šita sritimi yra svarbiausia ;) P.s nepagalvojai, kad galbūt jis negyvena Lietuvoje ir lietuvių kalba jam sekasi šiek tiek sunkiau? Daug variantų, todėl siūlyčiau daugiau neprisiknisinėt prie rašybos, nes ne pirmą karta aš tave čia matau tai darant. :D 

priklausomai nuo srities ties kuria dirba, lietuviu kalbos reikalavimai yra skirtingi

prieš 8 valandas(-ų), Martynas S. parašė:

Tai vat dėl to negali savęs vadinti „patyrusiu programuotoju“, nes negebi priimti kritikos ir tobulėti. Sėkmės dirbant!

cia jau nebe kritika, cia kabinejimasis prie visko

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...