Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

240hz žaidimų kompiuteris su geru ekranu ir aliuminio korpusu?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1660 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, planuoju pirkti žaidimų kompiuterį su 240hz ar bent 144hz 1080p IPS ekranu turinčiu 1000 ar didesnį kontrasto lygį, 95-100% sRGB spalvu gama, RTX2060 ar galingesne vaizdo korta, aliuminio korpusu. Tiktų 15.6“ arba geriau 17.3" ekrano dydis su mažu krašteliu kadangi dabar tokie laptopai nedaug didesnį už 15.6". Nepaisant to, kad OLED ekranai turi daug pranašumų nelabai norisi naudoti dėl burn-in pikselių degradacijos, be to jie turi mažesnį ryškumą ir gerokai daugiau kainuoja. MicroLED ekranai galėtų būti idealus, tačiau jų dar teks palaukti. 

 

Yra įvairių nuomonių apie 144hz ir 240hz ekranus. Vieni teigia, kad 240hz yra nereikalinga prabanga naudinga nebent eSport geimeriams. O kai kurie turėję patirties su 240hz negali grįžti prie 144hz, nes jaučia laginimą! Aišku viena, kad yra didžiulis skirtumas tarp 60hz ir 144hz, animacijos ir fizika atrodytą realistiškesnės, sumažėja ghosting efektas, pagerina motion blur ir apskritai žaidimo jausmą. Bet tarp 144hz ir 240hz jaučiamas skirtumas mažesnis, čia panašiai kaip su SSD - didelis skirtumas tarp HDD ir SSD, bet net toks žymus tarp SATA ir NVME SSD dėl bottleneck‘ų. Linus per Youtube darė tęstą su 240hz ekranais ir nustatė, kad žaidžiant bent CSGO galima geriau žaisti: https://www.youtube.com/watch?v=tV8P6T5tTYs

Tai kad žmogus daugiau nei 60hz nemato yra mitas, nes mokslininkai nustatė. kad žmogus gali matyti ir iki 1000hz. 50-60hz taupiosios lemputės atrodo nemalonios akiai būtent dėl to žemo dažnio žybėjimo į kuri akys reaguoja sakadomis dėl ko jos greičiau varginamos ir sukelia galvos skausmą.

Aišku kiek hercų skirtumas pastebimas įtakoja individualus reakcijos laikas, amžius ir t.t. Smegenys yra unikalios tuo, kad gali "ïšmokti" matyti kitaip ir geiminimas 240hz turėtų lavinti reakciją. Reikia pabrėžti, kad 240hz ekranų minusas žemesnis kontrastas kas yra labai svarbus ekranų kokybės parametras, pvz. Gigabyte Aero 15 tik 868, bet Razer Blade 15 turi geresnį 1010 kontrastą. Tai ar verta rinktis 240hz ar geriau pasilikti prie 144hz? 240hz šiuo metu yra greičiausi IPS ekranai nešiojamuose kompiuteriuose, tačiau žadami 480hz monitoriai ir Nvidia jau pristatė žada atimanti 1700hz zero latency prototipinį ekraną.

Didelis ekrano dažnis praverčia net tik žaidimuose. HFR kameros tampa vis populiaresnės, youtube irgi planuoja leisti 144hz ir 240hz video.

Žaidžiant su tokiais sparčiais ekranais naujus žaidimus žinomą reikės labai sparčios vaizdo kortos tad manau turėtų būti bent Geforce RTX 2060 ar GTX 1070 GPU (neišmanau daug apie ATI vaizdo kortas), kad žaisti su gera grafika bent 144FPS, o 200-240FPS pasiekti būtų reikalinga dar galingesnė technika nors nieko baisaus jei išjungti daug FPS ryjančius nustatymus. Ray tracing tai yra naujausias grafikos pasiekimas, kuris gerokai nupjauna FPS, bet tai galima kompensuoti NVIDIA sukurtų DLSS metodu, kuris 40% padidintų spartą, tačiau tai įmanomą tik su RTX vaizdo kortomis, ar 1080p atveju RTX 2060 ir 2070.

Kai kurie nešiojami kompiuteriai naudoja Desktop versijos CPU ir GPU, kurie yra spartesni už Mobile versiją, teko skaityti NVIDIA deda tokias kortas. Gal kas galite rekomenduoti kokie modeliai turi tokius komponentus?

 

Dabar apie korpusus. Man visiškai nepatinka tendencija, kad daug net aukštesnės klasės keleta tūkstančių eurų kainuojantys nešiojami kompiuteriai naudoja pigius plastikinius korpusus, kuriuos dar bando prakišti anglies pluošto atspaudais, tai yra pasityčiojimas. Žaidimų kompiuteris TURI būti pagamintas aliuminio ar lydinio dėl to, kad aliuminis puikiai absorbuoja šilumą ir korpusai specialiai naudojami kaip radiatoriai, yra patvarūs ir mažiau braižosi. Teko naudoti plastikinį laptopą, kurio ekrano rėmas sulūžo tiesiog dėl uždarinėjimo, o daugelį metų naudotas Lenovo y700 atrodo kaip naujas. Nešiojami žaidimų kompiuteriai vis vien dažniausiai stovi ant stalo ir visiškai normalų jiems įkaisti, daugiau rūpesčių turi kelti elektronikos perkaitimas. Jei aliuminis sunkesnis ir nepatinka dėl temperatūros tai magnio ličio lydinio korpusai yra gerokai lengvesni. Plastiko pranašumas tik tame, kad jį pigų pagaminti ir nesijaučia toks karštas/šaltas. Didesnis 17.3“ kompiuteris turėtų taip pat daugiau vietos viduje komponentams ir geresniai ventiliacijai.

Lietuvos rinkoje nors yra kompiuterių su RTX vaizduškėmis sunku atrasti 240hz ar bent 144hz gero kontrasto ekranų.  Kolkas iš ieškotų MSI GS75 17.3”pasirodė įdomiausias su tokiais parametrais:

MSI GS75 8SE-013NL/ i7-8750H/ RAM 16GB/ 512GB M.2 PCIe SSD/ 17.3"(144Hz-3ms-G2G), bezel-less ekranas IPS-Level FHD/ GeForce RTX 2070 GDDR6 6GB/ W10, aliuminio korpusas. 1365 kontrastas, 95% sRGB (Adobe RGB 61%)  – 2196Eu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepamiršk to fakto, kad DLSS neveikia ant kiekvieno žaidimo. Dėl 144hz vs 240hz, aš pats neturiu nei vieno monitoriaus, bet kiek teko skaitytis tai didelio skirtumo žiauriai tarp jų nėra, tai sakyčiau reikėtu pagalvoti ar verta mokėti papildomai dėl 240hz, jei net nežaisi žaidimų kuriuose gausi 240fps. Dėl to LTT testo, tai aš abejoju, kad tas testas buvo darytas su profesionaliais CS:GO žaidėjais... O ir jeigu jau pats žinai, kad tokie kompiuteriai dažniausiai stovi ant stalo, tai kodėl tiesiog nenusiperki galingesnio stacionaro ir paprasto nešiojamo visokiem darbam?

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Barz parašė:

Būnant ir profesionaliu pilnai užtenka 120hz

tarp kitko stacionaram monitoriai jau seniai 120hz vargiai ar prekyboje pasirodo. o 120hz profesionalai jau gerus metus nebenaudoja kaip ir 144hz atkrenta-vien 165/240hz monitoriai eina dabar. baik gyvent praeitimi. laptopuose low end sudeti 120hz ekranai(iki 1k euru) na o poto eina papildomi blizguciai-gsync ir t.t..

prieš 16 valandas(-ų), Barz parašė:

Būnant ir profesionaliu pilnai užtenka 120hz

kadangi tau aktualus "bele veike" teiginys isreikt tavo neadekvatumui, malonek nesiulyt nieko.

su jo norais ir poreikiais geriau iseitu stacionaras ir budget laptopas.arba isvis jeigu vien keliauja laptopas. bet to perfect poreikiams tikrai neras.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Synthwavez parašė:

tarp kitko stacionaram monitoriai jau seniai 120hz vargiai ar prekyboje pasirodo. o 120hz profesionalai jau gerus metus nebenaudoja kaip ir 144hz atkrenta-vien 165/240hz monitoriai eina dabar. baik gyvent praeitimi. laptopuose low end sudeti 120hz ekranai(iki 1k euru) na o poto eina papildomi blizguciai-gsync ir t.t..

kadangi tau aktualus "bele veike" teiginys isreikt tavo neadekvatumui, malonek nesiulyt nieko.

su jo norais ir poreikiais geriau iseitu stacionaras ir budget laptopas.arba isvis jeigu vien keliauja laptopas. bet to perfect poreikiams tikrai neras.

Nors rašyt išmoktum kai kalbi apie neadekvatumą. Profesionalas nesu, bet jei toki kaip Shroud, Stewie2k sako, kad pilnai gali lipt karjeros laiptais su 120-144hz kažkaip klausyt emigranto kuris net rašyt nemoka nelabai būtų protinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kazkokie ramblings of a crazy man, auksti refresh rates ir geros spalvos egzistuoja tik monitoriuose kuriu kainos prasideda nuo 2k usd, o ka bekalbant apie laptop, especially gayming laptopai yra overpriced crap ir su jais daugiau pliusu negu minusu (mazesni specs uz tokia pat kaina, jeigu sugesta viena detale negali nieko savarankiskai padaryt, thermal throttling, customisability neegzistavimas etc.) ir visas tavo rasinelis atrodo nukopijuotas is kokio juknu forumo su savo 144 fps youtube videosais ir zmogaus galimybe matyt 1000 fps nors treniruoti fighteriu pilotai gali matyt kazkur apie 300 fps at best, nezinau man visas postas atrodo  labai panasus i paselusio zmogaus norincio but profesionaliu video/photo editoriu ir pro esports gaymeriu su maximine pele ir zaidziantis ant LAPTOPO hahahahah kuris turetu tuo paciu metu geras spalvas ir aukstus refresh rate, lul

2 minutes prieš, Barz parašė:

Nors rašyt išmoktum kai kalbi apie neadekvatumą. Profesionalas nesu, bet jei toki kaip Shroud, Stewie2k sako, kad pilnai gali lipt karjeros laiptais su 120-144hz kažkaip klausyt emigranto kuris net rašyt nemoka nelabai būtų protinga.

jeigu esi garbo player tai nepades nei 240hz nei 1khz ekranas nes pro playeriai ar taip ar taip pradejo nuo 59hz crt moniku zaisdami 1.6 ir aukstesni refresh rate padejo dar geresniais zaidejais tapt del to kad mouse movement ir viskas ekrane in general daugiau kartu atsinaujina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, Barz parašė:

Nors rašyt išmoktum kai kalbi apie neadekvatumą. Profesionalas nesu, bet jei toki kaip Shroud, Stewie2k sako, kad pilnai gali lipt karjeros laiptais su 120-144hz kažkaip klausyt emigranto kuris net rašyt nemoka nelabai būtų protinga.

klausyt tavo nesamoniu kokia kregzde su slyva "ledine masina" yra neadekvatu kadangi mano pacio draugai uk klastoja dokumentus kad pardavinetu lavonus uz nelogiskas kainas tiek lietuvoje tiek uk ? gal tu geriau isvis patylek ??

p.s. as nesiruosiu parametruose nusistatinet lietuviskos klaviaturos kadangi:

1. NEPILDAU DOKUMENTU

2. CIA NE VALSTYBINIO EGZAMINO RASINYS

3. NUSTOK ELGTIS KAIP BANDOS OZYS

4. AS NE MODERATORIUS

39 minutes prieš, Merio parašė:

kazkokie ramblings of a crazy man, auksti refresh rates ir geros spalvos egzistuoja tik monitoriuose kuriu kainos prasideda nuo 2k usd, o ka bekalbant apie laptop, especially gayming laptopai yra overpriced crap ir su jais daugiau pliusu negu minusu (mazesni specs uz tokia pat kaina, jeigu sugesta viena detale negali nieko savarankiskai padaryt, thermal throttling, customisability neegzistavimas etc.) ir visas tavo rasinelis atrodo nukopijuotas is kokio juknu forumo su savo 144 fps youtube videosais ir zmogaus galimybe matyt 1000 fps nors treniruoti fighteriu pilotai gali matyt kazkur apie 300 fps at best, nezinau man visas postas atrodo  labai panasus i paselusio zmogaus norincio but profesionaliu video/photo editoriu ir pro esports gaymeriu su maximine pele ir zaidziantis ant LAPTOPO hahahahah kuris turetu tuo paciu metu geras spalvas ir aukstus refresh rate, lul

jeigu esi garbo player tai nepades nei 240hz nei 1khz ekranas nes pro playeriai ar taip ar taip pradejo nuo 59hz crt moniku zaisdami 1.6 ir aukstesni refresh rate padejo dar geresniais zaidejais tapt del to kad mouse movement ir viskas ekrane in general daugiau kartu atsinaujina

technologijos vystosi todel vietoje stovet neapsimoka. daug panasumu islieka ir bet ir tiek pat kardinaliai patobuleja iki tokio lygio jog naudot senesnias  tech net nebera prasmes. 

ir pats svarbiausias argumentas-tu busi vienas is tu dunduku lietuvoje kuris neretai besivaikydamas sitos idiotiskos bmw mados nusiperka lavona kuris kainavo 500svaru uz 4000euru sakykim ?

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Synthwavez parašė:

klausyt tavo nesamoniu kokia kregzde su slyva "ledine masina" yra neadekvatu kadangi mano pacio draugai uk klastoja dokumentus kad pardavinetu lavonus uz nelogiskas kainas tiek lietuvoje tiek uk ? gal tu geriau isvis patylek ??

p.s. as nesiruosiu parametruose nusistatinet lietuviskos klaviaturos kadangi:

1. NEPILDAU DOKUMENTU

2. CIA NE VALSTYBINIO EGZAMINO RASINYS

3. NUSTOK ELGTIS KAIP BANDOS OZYS

4. AS NE MODERATORIUS

technologijos vystosi todel vietoje stovet neapsimoka. daug panasumu islieka ir bet ir tiek pat kardinaliai patobuleja iki tokio lygio jog naudot senesnias  tech net nebera prasmes. 

ir pats svarbiausias argumentas-tu busi vienas is tu dunduku lietuvoje kuris neretai besivaikydamas sitos idiotiskos bmw mados nusiperka lavona kuris kainavo 500svaru uz 4000euru sakykim ?

Kiek turi būt smegenėlės ištirpę, kad kalbėtum dabar apie mašinas durneli tu :D Tu net neįsivaizduoji kokia gėdinga nuomone aš turiu apie tave - matydamas kaip durnai tu rašai, bet geriau aš je pasiliksiu sau. Dabar pateik man faktų iš profesionalų kurie sakytų jog reik 240hz. Nekalbu apie tavo `technologijos vystosi, visi turim naudot 240hz`nesąmone.

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Barz parašė:

Kiek turi būt smegenėlės ištirpę, kad kalbėtum dabar apie mašinas durneli tu :D Tu net neįsivaizduoji kokia gėdinga nuomone aš turiu apie tave - matydamas kaip durnai tu rašai, bet geriau aš je pasiliksiu sau. Dabar pateik man faktų iš profesionalų kurie sakytų jog reik 240hz. Nekalbu apie tavo `technologijos vystosi, visi turim naudot 240hz`nesąmone.

man nusispjaut i nuomones ar tavo smegeneles per plonos o galva per stora sita suprast?? ant kiek esi bukas kad tau sitai reik pastoviai aiskint kaip 12metu vaikui kitu atveju vistagalvei panelei ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Synthwavez parašė:

man nusispjaut i nuomones ar tavo smegeneles per plonos o galva per stora sita suprast?? ant kiek esi bukas kad tau sitai reik pastoviai aiskint kaip 12metu vaikui kitu atveju vistagalvei panelei ??

paris-tuileries-garden-facepalm-statue_v

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

parasiau todel kad esi visiskai atsilupes kausas lyginai kaip toks funkis sitam forume ar modestas ar  koks ten durnelis. ? bandes pries puse metu pardavinet 2tb hdd, r7 360, fx4300 pc uz 500euru ? man geda kadangi tokiu net temas su "tai tik tavo nuomone" skaitinet ? o tu esi lygus su jais tokiam mastyme ?

jeigu ka turiu daugiau ka veikt o ne sedet forume. siuo metu ruosiuosi i darba, naktine pamaina. pries pora dienu atejo manageris is kito  departamento pas mane ir paprase padet siulydamas overtimes.

1 minute prieš, Barz parašė:

paris-tuileries-garden-facepalm-statue_v

tu kaip maza mergaite ?kazkas kazka pasakys ir imsi verkslent bei trydaliot ? atsiprasant nustok tu man i akis listi irodinedamas viska nuomone savo kuri man nereiksminga buvo ir bus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

technologijos vystosi todel vietoje stovet neapsimoka. daug panasumu islieka ir bet ir tiek pat kardinaliai patobuleja iki tokio lygio jog naudot senesnias  tech net nebera prasmes. 

 

taip, su situo, kad naudot senas technologijas jeigu nori but on the edge yra sau kojos kisimas, sutinku, bet jeigu tu esi blogas zaidejas tai 240hz monitorius nepades, kiek maciau pvz shroudo streamo clipu jis zaidzia visus zaidimus 1080p144hz su fps limitu kad nekiltu auksciau 144hz, stabilumo buvimas ir fps nesikeitimas irgi gali but teigiamas dalykas, jeigu zaidziama labiau grafiskai intensyvus esport zaidimai kaip pubg, bet tikri profesionalai o ne self-proclamed zaidzia tikrai su aukstesniais, pvz 240hz, ekranais, o labiau casual bet still professional streameriai kaip minetas shroudas ar koks summit1g kasdieniam naudojimui tikrai nezais su 240hz, nes galima zaist 1440p/144hz instead, o aukstesne rezoliucija visual impact didesni padarys negu trimis milisekundemis greitesnis kiekvieno kadro atnaujinimas, aisku cia yra labai diskutuotina tema nes kiekvieno poreikiai skirtingi, bet in a nutshell jeigu planuoji tapt tikrai kompetetyviu zaideju 240hz tau pades, bet 144hz yra gera pradzia irgi.



btw (barzui cia) zmogaus gyvenama vieta, uzemamos pareigos ar finansinis statusas ZAIDIMU forume nepakeicia oponento, kuri tu isivaizduoji kaip priesa, argumento svaros ar tiesos kiekio jame.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Čia yra turinčių patirties su 240hz ekranais, kad juos kritikuoti? Kas žaidęs 24-30FPS irgi gali manyti, kad 60-120hz yra perdaug. Iš turėjusių patirties su 240hz ar bent 144hz ekranais daug žaidėjų sako, kad jie tikrai jaučia žymiai sklandesnį vaizdą perėję iš 60hz.

Kaina nesiskiria baisiai 240hz ir 144hz, 60hz gaming laptopai panašios kainos su RTX2070. ASUS ROG G531GW-AZ102T su RTX 2070 ( contrast 985 sRGB 97% AdobeRGB 62%) parduoda dabar už 2100Eu kas palyginus yra nebloga kaina. 240hz galėtu geriau futureproofint laptopą, tai būtų lengviau parduoti. Dabar pastebėjau kompai apskritai pabrango. Nešiojamas geriau, mažiau vietos užimą ir galima kur nori naudoti kitaip nei stalinį.

Didesnis rūpestis tai 240hz mažesnis pasirinkimas bent jau šį dešimtmetį, žemesnis kontrastas ir kaip pasiekti daugmaž stabilų 200-240FPS dėl ko geriau rinkčiausi 144hz. Nors esu pakankamai patenkintas Y700 kontrastu 934 ir jei būtų geras pasiūlymas rinkčiausi 240hz. Beje neesu Esport žaidėjas, bet greitų žaidimų mėgėjas ir keliu aukštus reikalavimus vaizdo kokybei. AdobeRGB daugiau aktualu dizaineriams ir fotografams, aišku pats užsiimu fotografija, bet manau pilnai užteks gero sRGB ekrano, kuris rodys gražesnes spalvas. Pele ne Maximine naudoju, o irgi geimeriška XM300.

O kažin gal yra būdai 144hz ekranus saugiai overclock'inti bent iki tarkim 165hz? Vienas žinomas būdas naudoti interlaced padvigubinantį dažnį režimą.

ASUS ROG Strix Scar III su RTX 2070 20 žaidimų testai rodo, kad dažnai FPS nesiekia 144hz, tad matyt nelabai yra naudos iš 240hz:

 

Redaguota , nario Avalon
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Avalon parašė:

Čia yra turinčių patirties su 240hz ekranais, kad juos kritikuoti? Kas žaidęs 24-30FPS irgi gali manyti, kad 60-120hz yra perdaug. Iš turėjusių patirties su 240hz ar bent 144hz ekranais daug žaidėjų sako, kad jie tikrai jaučia žymiai sklandesnį vaizdą perėję iš 60hz.

Kaina nesiskiria baisiai 240hz ir 144hz, 60hz gaming laptopai panašios kainos su RTX2070. ASUS ROG G531GW-AZ102T su RTX 2070 ( contrast 985 sRGB 97% AdobeRGB 62%) parduoda dabar už 2100Eu kas palyginus yra nebloga kaina. 240hz galėtu geriau futureproofint laptopą, tai būtų lengviau parduoti. Dabar pastebėjau kompai apskritai pabrango. Nešiojamas geriau, mažiau vietos užimą ir galima kur nori naudoti kitaip nei stalinį.

Didesnis rūpestis tai 240hz mažesnis pasirinkimas bent jau šį dešimtmetį, žemesnis kontrastas ir kaip pasiekti daugmaž stabilų 200-240FPS dėl ko geriau rinkčiausi 144hz. Nors esu pakankamai patenkintas Y700 kontrastu 934 ir jei būtų geras pasiūlymas rinkčiausi 240hz. Beje neesu Esport žaidėjas, bet greitų žaidimų mėgėjas ir keliu aukštus reikalavimus vaizdo kokybei. AdobeRGB daugiau aktualu dizaineriams ir fotografams, aišku pats užsiimu fotografija, bet manau pilnai užteks gero sRGB ekrano, kuris rodys gražesnes spalvas. Pele ne Maximine naudoju, o irgi geimeriška XM300.

O kažin gal yra būdai 144hz ekranus saugiai overclock'inti bent iki tarkim 165hz? Vienas žinomas būdas naudoti interlaced padvigubinantį dažnį režimą.

ASUS ROG Strix Scar III su RTX 2070 20 žaidimų testai rodo, kad dažnai FPS nesiekia 144hz, tad matyt nelabai yra naudos iš 240hz:

 

mITX build'ą pasidarei ir jis tau baisiai daug vietos neužiims, o ir jau kaip siūliau, jei reikia kartais kur nors kompiuterį nusinešti tai nusipirkai pigesnį laptopą ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tie stacionariniai kompiuteriai bent pusantro tūkstančio kainuoja, o dar tektų tada pirkti monitorių ir klaviatūrą geimeriška. Man geriau pirkti brangesnį nešiojamą kompiuterį, kuris turėtų daug funkcijų. Beje geiminti noriu tarkim išvažiavęs atostogauti kaime, stacionarą tikrai nepraktišką gabentis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Avalon parašė:

Tai tie stacionariniai kompiuteriai bent pusantro tūkstančio kainuoja, o dar tektų tada pirkti monitorių ir klaviatūrą geimeriška. Man geriau pirkti brangesnį nešiojamą kompiuterį, kuris turėtų daug funkcijų. Beje geiminti noriu tarkim išvažiavęs atostogauti kaime, stacionarą tikrai nepraktišką gabentis.

Stacionarus kompiuteriai normalesni žaidimam prasidėda nuo 500 eurų, nežinau iš kur ta pusantro tūkstančio trauki. Klavietūra žaidiminė taip pat nebūtina, o ir jei ką kokį Motospeed už 40 eurų galima nusipirkti. Tai, pavyzdžiui gali nusipirkti kokį stacionaraus setup'ą (monitorius, klavietūra ir t.t.) už 1200 kuris bus galingesnis už laptopą ir tada laptopą už kokius 800 ir galėsi gabentis į kaimą ir t.t. ir ten žaisti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1660 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...