Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„Skype“ atakuoja vartotojus neaiškiomis programomis.


iMusic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4749 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

55.jpg

Praėjusią savaitę pokalbių programą „Skype“ užklupę nemalonumai ir toliau nesibaigia. Savaitgalį vartotojai susidūrė su keistu programos „elgesiu“, kai be administratoriaus sutikimo į vartotojo kompiuterį buvo įrašoma programa EasyBitsGO.exe.

„Skype“ kol kas nepateikia oficialaus paaiškinimo, kas tai per programa ir kam ji skirta. Tuo tarpu tarp vartotojų plinta nuogąstavimai, kad tai gali būti virusas, plintantis per populiariausią internetinių pokalbių platformą.

Programą pašalinus, kompiuteryje vis tiek lieka jos bylų, nors antivirusinės programos jų neatpažįsta kaip virusų.

EasyBits Media yra pasaulinė internetinių žaidimų bendruomenė, tačiau kol nėra oficialių paaiškinimų, kaip ji yra susijusi su „Skype“, vartotojai negali būti tikri, ar tai „worm“ tipo virusas, ar „Skype“ sugalvota naujovė. Bet kuriuo atveju interneto forumuose daugelis „Skype“ vartotojų yra susierzinę ir nepatenkinti šios programos atsiradimu kompiuteriuose be jų žinios.

„Skype“, jei pas tave yra darbuotojų, skaitančių forumus, rekomenduočiau „neprastūminėti“ savo naujų produktų tokiu agresyviu būdu ateityje... Nesumažinkite savo standartų grubia rinkodaros politika, kuri gali turėti teigiamą trumpalaikį efektą, tačiau gali labai skaudžiai atsiliepti ateityje“, – viename forume rašo nepatenkintas vartotojas, kuris pasipiktino agresyviu siūlymu savo kompiuteryje įdiegti „internetinių žaidimų centrą“.

Alfa.lt primena, kad praėjusią savaitę programa „Skype“ dėl iki šiol oficialiai nepaaiškintų priežasčių laikinai buvo nepasiekiama. Vėliau vartotojai patys atrado būdą, kaip atnaujinti programos darbą.

Neseniai „Microsoft“ už 8,5 mlrd. JAV dolerių įsigijo kompaniją „Skype“. Tai buvo didžiausias iki šiol „Microsoft“ įsigijimas.

alfa.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4749 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...