Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

☁ MC.ECOREALMS.US.LT ☁ Minigames, Creative, Survival, Skyblock serveris su nauja pradžia! ♦


xy0

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

b0a6ba999c08ce0fa3e5681a5190fc12351.png

e53c6da06f651a7d0133b6614b171620488.png

ddbdd402f764dc202e26ad2dbd9c0b32524.png

db630a7a1194bd322a2b15a72d921e15804.png Serverio IP Adresas - mc.ecorealms.us.lt:24008 

Serverio Forumas:  www.ecorealms.us.lt 

 Serverio Versiją - 1.8.8

Bėja manau jog serverio aprašymas negali pasibaigti be prisistatymo. Taigi mano vardas Edvinas mėgstu bendrauti/draugauti su žmonėmis dažniausiai man patinka išklausyti žmonių nuomonės/idėjų/patarimu gyvenime nesu tas eilinis neturintis gyvenimo žmogus. Mėgstu užsiimti sportu, krepšiniu ir taip toliau. O pakalbėjus apie žaidimus kadangi dabar atkūrinėjų serverį tai pat mėgstu išklausyti žmonių idėjų, ką turėčiau patobulinti serveryje ir taip toliau. Na o dabar užbaigsiu savo prisistatymą manau pakankamai pasakiau ir apie serverį ir apie save. Jei ko nežinosite kreipkitės į mane pridėję - Discord: Edvinas#1188.

 
Redaguota , nario GokhanX
Patobulinau aprašymą #2.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Turiu klausimą kodėl visi servai kuriami 1.8 versijoj nors yra 1.14? nu dafaq 

Žinau jog visi nori išvysti kažką ant 1.14 tiesiog dar nesugalvojau ką. Gal ateityje kažką panašaus susijusio su 1.14 sukursiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, AdomaS_ parašė:

Serveris nieko gero, tiek daug serveriu yra nereikalinga Lietuvoj, kadangi isleidi 2x pinigu ir surinki kelius zaidejus. Su tokiais serveriais nieko gero, kurt tada kai turi zaideju skaiciu jau nuo seniau. Kitaip laiko svaistimas ir pinigu svaistimas. 

Na šis projektas dirbant dar man, buvo visai nusisekes, dirbau su Edvinu kartu, taigi kaip bus dabar niekas nežino. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

Serveris nieko gero, tiek daug serveriu yra nereikalinga Lietuvoj, kadangi isleidi 2x pinigu ir surinki kelius zaidejus. Su tokiais serveriais nieko gero, kurt tada kai turi zaideju skaiciu jau nuo seniau. Kitaip laiko svaistimas ir pinigu svaistimas. 

Pritariu tau, bet męs surizikuosim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

Serveris nieko gero, tiek daug serveriu yra nereikalinga Lietuvoj, kadangi isleidi 2x pinigu ir surinki kelius zaidejus. Su tokiais serveriais nieko gero, kurt tada kai turi zaideju skaiciu jau nuo seniau. Kitaip laiko svaistimas ir pinigu svaistimas. 

Tu taip manai kad nieko gero. Tu nieko nežinai kas bus ateityje gal kažkas atsitiks kitaip negu tu sakai. Be to jei tau kažkas nepatinka tiesiog praeik ir nešvaistyk mano ir savo laiko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-06-20 07:42, GokhanX parašė:

Tu taip manai kad nieko gero. Tu nieko nežinai kas bus ateityje gal kažkas atsitiks kitaip negu tu sakai. Be to jei tau kažkas nepatinka tiesiog praeik ir nešvaistyk mano ir savo laiko. 

Wow zmogau, nusiramink ir nebedraskyk akiu cia. Ismok priimt kritika ir beto cia laisvas forumas kur noriu ten ir rasau.
Dar sakai svaistau tavo laika :D Tai zmogau cia jau pats sprendi ar atrasai i mano komentara ar ne. Tad nesvaistyk to savo brangaus laiko juokdari. :D

Dar tau galiu pasakyt jog cia Lietuva ir jei tu tikiesi su 4 serveriais pasiekt 100+ zaideju jog tavo tas serveris isgyventu tai tu labai klysti. 

Redaguota , nario AdomaS_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu garantuot, kad tai eilinis Lietuvos serveris kuris nieko negali unikalaus ir įdomaus pasiūlyti, o tarpkitko ir pats žaidimas jau yra atsibodęs ir kažka ,,naujo" ir ,,įdomaus" parodyti jums nepavyks. Skaitant aprašymą, nuomonė susidarė kad prie serverio dirba du ,,pacaneliai" kurie pora klipų pažėja kaip sukurti papraščiausius įskiepius juos sukūrė ir patalpino į savo serverį. Jeigu pradėsit kalbėt apie tai, kad jūs dar tik dirbat prie serverio, tai vistiek prasimušimas bus sunkus ir nėra jokiu garantijų siūlau geriau ant mašinos, dviračio, drabužių pataupyt :D Here We Go Again

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...