Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
prieš 22 valandas(-ų), Tomas, parašė:

Ar verta eiti į kitą komandą dėl 1000 taškų? Dėkui

Points -> Boost Capacity -> Tokens

taškus gauti yra labai lengva, bet  capacity gauti yra sudėtinga

tarkim kaip pvž šis video, kad gauti tūkstančius taškų yra labai lengva, bet iš to mažai naudos, negali tokiu būdu gauti -5€ ir capacity nebeveikia, tai ir tokens negausi (Valve sutvarkė šį bugą) aš šiuo būdu pasikėliau Steam level per 170 lygių lol

Video: 

atsakant į klausimą: iš corgi neverta trauktis už 1000 taškų, bet iš kitų komandų verta

Redaguota , nario ᵍᵉᵗ ᶜʳᵃᶻʸ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienintelį dalyką ką pirkau tai Action! - Gameplay Recording and Streaming:  https://store.steampowered.com/app/228180/Action__Gameplay_Recording_and_Streaming  Steam versija apie 9 €, kai website apie 20 €. Tarp šių versijų skirtumas tik tas, kad Steam versijai reikia Steam paleidimo ir nėra CD KEY (serial numerio) + Steam versija turi bugų. Bet kaip už 9 € tai pilnai verta. Simplistic interfeisas ir binds.

Pats Summer Sale nebuvo jau toks blogas. Pakilau per 190 Steam lygių Nemokamai ;D Išgėriau en kartų sodos per 5 minutes Starbound žaidime  https://store.steampowered.com/app/211820/Starbound bet gaila, kad nelaimėjau Cyberpunk 2077 ;D  https://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/ Galvoju, gal dar reiktų nusipirkti Watch Dogs 2 kol jam akcija ir Payday 2 ultime  https://store.steampowered.com/bundle/3756/PAYDAY_2_Ultimate_Edition/ vos 3 €  su labai daug DLC!! Manau, tikrai verta

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2019-07-09 18:09, Domiŋykas parašė:

watch dogs 2 reikia butinai pirkt su dlc, nes antraip per mazai valandu tu is jo isspausi, pats nusipirkau be dlc ir jau ismelziau as ji ten visa :D

Nieko jame nėra blogo. Žaidimas watch dogs 2 užima žymiai daug mažiau nei GTA V (kurio dydis virš 90 GB Steam Versija). Man patiko Person of Interest serialas 

248742-g11.jpg

Ir watch dogs 1 dalis, nors kaip tragiškas buvo valdymas ir daugybė bugų. 

Kas dėl watch dogs 2, man jis irgi patiko, visiškai kitokio tipo žaidimas nei GTA V MP, bet po 10 valandų man atsibodo. Perėjau visą watch dogs 2, ir nebesinorėjo toliau žaisiti jo. Kas yra susiję su grafika, valdymu ir visu kitu - žaidimas tikrai liuks. Tikrai vertas pinigų. 

Redaguota , nario ᵍᵉᵗ ᶜʳᵃᶻʸ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ᵍᵉᵗ ᶜʳᵃᶻʸ parašė:

Nieko jame nėra blogo. Žaidimas watch dogs 2 užima žymiai daug mažiau nei GTA V (kurio dydis virš 90 GB Steam Versija). Man patiko Person of Interest serialas 

248742-g11.jpg

Ir watch dogs 1 dalis, nors kaip tragiškas buvo valdymas ir daugybė bugų. 

Kas dėl watch dogs 2, man jis irgi patiko, visiškai kitokio tipo žaidimas nei GTA V MP, bet po 10 valandų man atsibodo. Perėjau visą watch dogs 2, ir nebesinorėjo toliau žaisiti jo. Kas yra susiję su grafika, valdymu ir visu kitu - žaidimas tikrai liuks. Tikrai vertas pinigų. 

Jeigu atvirai dabar pasakius aš nieko net neužsiminiau apie "Person of Interest" serialą, bet man jis irgi patinka ir pati įdėja apie A.I. sistemas kurios kariauja ten.

Watch Dogs 1 dalis patiko šiaip labiau, gal ir  turi mažiau contento nei antra, bet prie pačio veikėjo kaip asmens galėjai prisirišt, kol antroj dalį, ten šiaip tik "freedom from blume, blume f**ked us all, take down the big bad wolf." truputi priminė Assassin's Creed žaidimus :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...