Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Truputi apie CSZONA :)


dariushkinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1624 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, dariushkinas parašė:

Sakai nežinai mano situacijos nieko. Saukyklos neskaitai nei ką? O tada kas dėjo bana man, o kitam žmogui suspenda iš tavo accounto forume? Kažkas kitas? Na jei žino tavo loginus kažkas tai paaiškinama, o kam tada saukykla valot kai tiesa akis drasko? Ai sakysi vėl nieko nežinau nieko nebuvo. Tegul tavo kolega andzy tave apšviečia nes jis čia pagrindinis su azimutu. O tave taginu nes jų čia užsireginusiu nėra arba bijo kad reikės atsiprašinėti ir bus gėda. :)

Aj čia tu tas kažkoks kur steamid užsidėjas vietoj nick. Oi patikėk tu tikrai ne todėl užbanintas, kiek matytas iš praeities terši šaukykla, nesupranti pats - tenka labai imti piktų priemonių. dabar parašysiu viską aiškiai - NIEKAS TAVĘS NEATSIPRAŠINĖS. Nesijausk žvaižgde. Ir ne tau spręsti kas ten pagrindiniai, tu net nežinai, gal yra vienas žaidėjas kuris net įkūrė šita projektą, bet atlieka žaidėjo vaidmenį ;) NIEKO nežinai tikrai :D

Pasikartosiu dar kartą, tavo situacija man yra nežinoma. O banas jau senai kvepėjo tau ant forumo, tik laiko klausimas buvo ir todėl, kaip tu teigi dėl "spaudimo neatlaikymo"

Ps. Nevaidink, kad nieko nežinai ir tikrai neteršiai šaukyklos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pala jei teršimas yra kai sako kad su kodais losiu ir aš jiems atsakau be keiksmažodžių na okay... O tada dar žmonės kurie reiškė nuomone savo apie tą rėkima, kad aš kodas irgi gavo suspendus tai pala kas čia dabar? Ai tiksliai čia gi ne spaudimas yra. Pala jei žmonės klysta tai jie atsiprašo ar ne taip? Bet aišku kur jūs čia taip nusileisti kažkokiam žaidėjui. Gi jūs ne savininkai ir kažkoks žaidėjas įkūrė projektą. Ahhh

O aš dar kartą pakartosiu tavo forume yra 2 temos kalbėtis su tokiais kurie šitą šūdą verda andzy ir azimutas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, dariushkinas parašė:

Pala jei teršimas yra kai sako kad su kodais losiu ir aš jiems atsakau be keiksmažodžių na okay... O tada dar žmonės kurie reiškė nuomone savo apie tą rėkima, kad aš kodas irgi gavo suspendus tai pala kas čia dabar? Ai tiksliai čia gi ne spaudimas yra. Pala jei žmonės klysta tai jie atsiprašo ar ne taip? Bet aišku kur jūs čia taip nusileisti kažkokiam žaidėjui. Gi jūs ne savininkai ir kažkoks žaidėjas įkūrė projektą. Ahhh

O aš dar kartą pakartosiu tavo forume yra 2 temos kalbėtis su tokiais kurie šitą šūdą verda andzy ir azimutas :)

*Myliu SuperGames.lt* nepyk, bet skaičiau ir galvojau, kad kažkokia pana su kaprizais rašo šita postą.. :D :D:D
Teršimas yra tas, kai ateini į forumą ir į šaukyklą rašai visiškas pievas, va kur teršimas. PASIKARTOSIU suspendas ant forumo ne DĖL TAVO ĮRODYNĖJIMO, jog ne cheat'as.


Aš asmeniškai specialiai neatsiprašau tų žaidėjų kur realiai prašo atsiprašymo, žinai kartais reikia laikyt galvą aukščiau už KAI KURIUOS žaidėjus. 

Nepyk, bet čia mano paskutinis postas šitoj temoj, nes nu matai tikrai nėra man čia pointo tau aiškint, Visad gali per pm susisiekti. Good Luck m8

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1624 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...