Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lietuvoje per savaitę išpirkti visi „iPad 2“


MagicPliuha

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4746 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

53.jpg

Nors gegužės 6 d. Baltijos šalyse prasidėjo oficiali prekyba “iPad 2”, tačiau kurį laiką “Apple” produkcijos salonuose “iDeal” pirkėjai galėjo tik išbandyti parduotuvėje esančias naująsias planšetes.

“Visi “iPad 2” buvo parduoti”, - trumpai situaciją pakomentavo “Apple” Baltijos šalyse atstovaujančios bendrovės “AVAD Baltic” vadovas Tomas Palšis.

T. Palšio teigimu, jau per pirmąjį prekybos savaitgalį buvo išpirkti visi populiariausi “iPad 2” modeliai, o per pirmąją savaitę Baltijos šalyse parduota net 1100 vnt., beveik viskas, kas buvo gauta startui.

Lietuvoje iš viso per pirmąją savaitę buvo parduotos 450 “iPad 2” planšetės. Teigiama, kad pilnu pajėgumu prekyba visame pasaulyje neregėto pasisekimo sulaukusiomis planšetėmis oficialiuose “Apple” salonuose “iDeal” bei didžiausiose IT parduotuvėse įsibėgės šiomis dienomis.

“Nors įvairiausi IT rinkos ekspertai iki šiol netikėjo planšetiniais kompiuteriais ir jų bendros pardavimų prognozės mūsų regione visada buvo gana kuklios, visgi laiku - vos keli mėnesiai nuo premjeros už Atlanto – mūsų šalyje pristatytas “iPad 2” viską sustatė į savo vietas.

Itin konkurencingomis kainomis pardavinėjamos “Apple” planšetės Baltijos šalyse, kaip ir kitur, užėmė neįtikėtinai geras startines pozicijas ir ateity gali drąsiai susigrumti su įprastais nešiojamais kompiuteriais,” – “iPad 2” sėkmę Baltijos šalyse aiškino “AVAD Baltic” vadovas.

Priminsime, kad “Apple'' per pirmąjį šių metų ketvirtį visame pasaulyje pardavė net 4,69 milijonų “iPad'' planšečių. Tai pranoko bendrus “Apple” kompiuterių pardavimus, kurie sudarė 3,76 milijono.

Su revoliuciniu vadinamu planšetiniu kompiuteriu itin patogu naršyti internete, dirbti elektroniniu paštu, žiūrėti filmus ir nuotraukas. Naujojo “iPad” svoris siekia tik 601 gramą, o storis – vos 8,8 milimetro. Maža to, be įkrovimo jis gali atlaikyti net iki 10 valandų darbo. Pigiausias “iPad 2” modelis Lietuvoje kainuoja 1659 Lt.

alfa.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4746 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...