Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

sanLIFE - Pradėk kurti savo istorija čia !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nerekomenduoju eiti į šį projektą, nes pagrindinis administratorius Arnas mane buvo apgaves su šio projektu. Eilinis Arno šudserveris kuris startuos ir po savaitės užsidarys. Na, bet jeigu norit švaistyti laika, tai eikit :D. Tam, veikėjui esu net atsiliepimą apie apgaudinėjima parašes, bet kaip jis man gyrėsi, kad jis paprašė draugų, kad primėtytų teigiamu atsiliepimų :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Orion parašė:

Apsišiukšlinai, @Bachūras`. Sėkmės tau su Liberčio starto informacijos aprašymu :D.

Capture.thumb.jpg.acc71534db1b29efd4b48b515f09511b.jpgCapture.thumb.PNG.3e01be414159f8007116184a528f9908.PNG

Tai ne tik nuo liberčio nuo mūsų projekto irgi net forumo taisykles nukopijavo , anketų šablonus irgi nukopijavo, nu jasnas projektas jei net temų nemoka susikurti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-06-08 19:19, Foot'as parašė:

Nerekomenduoju eiti į šį projektą, nes pagrindinis administratorius Arnas mane buvo apgaves su šio projektu. Eilinis Arno šudserveris kuris startuos ir po savaitės užsidarys. Na, bet jeigu norit švaistyti laika, tai eikit :D. Tam, veikėjui esu net atsiliepimą apie apgaudinėjima parašes, bet kaip jis man gyrėsi, kad jis paprašė draugų, kad primėtytų teigiamu atsiliepimų :D 

Nerekomenduoji jo? Bet atėjai ir su direktoriu ir t.t.. :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...